Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

jullli
27. říj 2015

@valeri10 tak se otěhotní neplánovaně. No je to fakt des.. Nikdy jsem nevěřila ze si budu dělat ovu testy a měřit bt 😀

valeri10
27. říj 2015

@jullli já taky ne. Naštěstí jsem zatím docela v klidu. Až na to, že jsem se ráno neskutečně vytočila na ten můj graf

luca16
28. říj 2015

Ani to čekání se na ovu se tak nevleče (i když je delší), jak to čekání na případné // nebo MS ☹

jullli
28. říj 2015

@luca16 a kdy to mas dostat a co teploty?

luca16
28. říj 2015

@jullli Jsem teprve 4dpo. Mám na předchozí stránce graf, dnešní teplota byla stejná jako ta včerejší, tj. 37🙂

sambram
28. říj 2015

Ahoj holky, prosim o názor. Bt měřím už několik cyklů. Dnes jsem 6dc a bt prudce stoupla na 37,04, včera bt byla 36,66. Je fakt že už cca týden mám kašel a rýmu, ale tělesnou teplotu mám 36,5. Včera jsem si dala víno ale před měřením jsem spala 5hod. Není divný že 6dc je to tak vysoký?

pekkaa
28. říj 2015

@sambram jednorazove zvyseni nic znamenat nemusi. Uvidis co teplota zitra.. Ted to fakt mohlo byt jenom kombinaci nemoci, vina a kratkeho spanku.

valeri10
28. říj 2015

Tak me dnes z 36, 5 stoupla na 37.takze to vychází ze ovu jsem mela v neděli jak jsem predpokladala.ja kdyz si dam vino a i min spim tak mi to teplotu nezvedne

sambram
28. říj 2015

@valeri10 mě to právě nemělo zatím nikdy vliv. V podstatně si víno dávám skoro každý týden. Sice jsem ňáká nachcípaná, ale tělesnou teplotu nemám. Já se změřila a pak ještě spala přes 3hod a zkusila ještě jednou změřit a to už bylo 37,06.

latera
28. říj 2015

Mě teda víno většinou ovlivňovalo BT a to třeba i o 0,4 stupně. Samozřejmě to ale nebyla jen jedna sklenička 😅 .... jinak já mám pocit, že se mi rozbil teploměr :D už 6. den teplota na 36,6.. můj graf je jak přímka :D

valeri10
28. říj 2015

A ja se tady včera vztekala ze ten muj graf je divnej.ja měřím první měsíc ale mela jsem dva teplotní nárůsty a zrovna ty dvě noci se nic zvláštního nestalo. Dobře jsem spala zadne vino.normalne se budim x krat za noc a hlavně před uplnkem ale zadne skoky v teplotach mi tohle nedělá.je to věda ty teploty

valeri10
28. říj 2015

@latera ja mela čtyři dny po sobe stejnou teplotu

sambram
28. říj 2015

Taky se mi to už několikrát stalo, že se několik dní držela v jedné teplotě.
Uvidíme, jaká bude zítra teplota.měla jsem cca půl flašky.

zloba89
29. říj 2015

Já se v tom už fakt nevyznám. Ms by měla přijít v neděli....

valeri10
29. říj 2015

@zloba89 no ja ti neporadim protože me teplota klesla z 37 na 36.5.takze s ovu se neco stalo. I když dr videl folikul tak proste nic

latera
29. říj 2015

Tak ja uz nevim holky, co je s mým grafém... Žádné zvýšení BT se nekoná ☹ takze asi budu očekávat v nedeli MS...

valeri10
29. říj 2015

@latera no já se v tom ještě moc neorientuju, ale pokud už je takhle zvýšená tak už nemusí jít nahoru ne? Je důležité, aby neklesla. Já se ovu nedočkala. Mám šílenou horskou dráhu

pekkaa
29. říj 2015

@zloba89 no ja bych z toho rekla, ze to vypada jako tehotensky graf. co test? delala si? asi nezostava nic jenom jeste cekat co se udeje.. cykly mas jinak 25 dni? - kdyz pises, ze mela prijit v nedeli...

juliemichal
29. říj 2015

holky co si myslíte o mým grafíku?myslíte si,že je ok? 🙂 musela jsem si jednu teplotu opravit,protože jsem den předem popíjela a kvůli toho ta teplota byla zkreslená ☹ a pozitivní ovu test jsem měla v sobotu 🙂

jullli
29. říj 2015

Holky prosím vás ještě nikdy se mi nestalo ze bych před ovu splnila (omlouvám se za výraz není to ani tak špinění jako hlen s hnědými nitkami) Nikdy se mi to nestalo ovu ještě neproběhla čekám ji na víkend a poboliva mě právě už snad od 10dc břicho sem tam tak jsem z toho vyjukana

valeri10
29. říj 2015

@jullli To se mi taky nikdy nestalo, ale myslím, že jsem to někde četla, že je to možný příznak blížící se ovu. Uvidíme třeba sem někdo hodí svoji zkušenost

zloba89
29. říj 2015

@pekkaa nene, má být teď v neděli..

pekkaa
29. říj 2015

@zloba89 aha, tak podle me byla ovu pozdeji, nez ukazuje graf.. nezacali jste doma topit? proto se mohla teplota navysit.. a jinak ovu pak byla az kolem 18-20....

jullli
29. říj 2015

No jako hlen by odpovídal ale to špinění a je to od rána po každém WC :-/ nikdy se mi to nestalo a to už jedno dítko mám a druhé nevyšlo

zloba89
29. říj 2015

@pekkaa moc díky za rady. Já právě ovu mívám vždy kolem toho 18 dne...

latera
29. říj 2015

@valeri10 no mas ten graf teda pekne divoký 😕 tak jeste vydrz, treba ta ovu dojde pozdeji... Jak mývas dlouhé cykly?
A k tomu mymu grafu - ja prave myslim, ze po uhnizdeni vajíčka by se mela teplota trochu vyhoupnout, ne? A 9DPO, pokud uz by to klaplo, tak uz by melo byt uhnizdene ☹

valeri10
29. říj 2015

@latera To si nemyslím s tou teplotou. Každé tělo je jiné. Já bych to nevzdávala. Před chvíli jsem tady psala jestli se ty teploty trochu nepřeceňují. Takže zkus být hlavně v klidu. Mě se to mluví když se nad grafem vztekám už třetí den 😀 . Já mívám za posl půl rok ty cykly různé. Minule jsem měla anovulační 36 dnů. V srpnu byl z pozitivní ovu testem 30 dnů (od ovu do ms 9 dnů tekže málo na uhnízdění) no a v červenci byl zase anovulační 36 dnů. Aspoň, že se mi to tak nějak střídá 😀 . V sobotu jsem měla bolesti jako při ovulaci, ale teploty nic. Tak jsem asi vadná. Folikul dle utz tam byl. Příští měsíc má můj dr tři týdny zavřeno takže se nedostanu ani na utz.

latera
29. říj 2015

@valeri10 tak ja jsem celkem v klidu... Trochu me to štve, to jo, ale porad doufam a nestresuju se 🙂 tyjo tolik anovulaku... No to bych uz byla trochu rozhozena... Hele a beres nejaky vitaminy? Co treba zkusit Nosifol nebo Inofolic či neco podobného? To by melo mit vliv na úpravu cyklu a aby vse fungovalo tak jak ma... Aby aspon ta ovulace byla pravidelná 😉

valeri10
29. říj 2015

@latera Inofolic beru teď první cyklus a před tím jsem pila čas gravozen. Začala jsem mít ty anovulační cykly až teď co jsem se do toho pořádně obula. Jsem asi exot mám divný graf a přípravky na srovnání a podporu na mě působí opačně 😀

valeri10
29. říj 2015

@latera dr mi napsal, že ovu být mohla (nevím teda v které části grafu to vyčetl 😀 ) příští cyklus i mám dát clostilbegyt (akorát bude mít dovo tak nebudu mít utz) a když nepomůže clostilbegyt tak prej umělé.