Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

moni1007
6. srp 2012

@zuzanka9999 moja, drzim ti palce aby si si tie // nasla 🙂 ale ovu testy nerob, zbytocne ta len zmiatnu aj tak nebudes vediet co znamenaju 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 moja, tak ty sa nad tym ani netrap, urcite to nemas... a dr mi hovoril, ze tie co si nasadili tu liecbu, schudli a otehotneli, ale ze mozem otehotniet, len mam problem, ze mam tie vajecniky "spomalene"... ale myslim si, ze min. rok to trvat bude... ved len kym sa mi nasadi ta liecba to budu cca 2-3 mesiace. a dobre ides na muzika, ale je to pravda, teraz uz kazdy druhy si to ide dat vysetrit, len sa musia prekonat... drzim palce 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ved to aj ja cakam,kym mi zaberu tie lieky na stitku a nejake velke potieze nemam, takze dufam,ze to dlho trvat nebude. len zatial mam len skusobnu davku lieku. tak sa teraz uvidi, ci bude stacit, alebo mi ju zvysia... ale nie, moja, neboj tak dlho to trvat urcite nebude, ale hlavne ze vies co a ako a ze sa nieco deje 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 tak sa mi to paci... ja som v piatej triede pribrala behom roka 12kg a uz to islo... a priatelia aj ked si to vsimnu beru ma taku aka som, ale od rodiny co by si cakala, ze ta podrzia, tak ta podrazaju, teda mna hlavne babka a dedo, raz som sa na nich nahnevala, mamina to povedala ocovi a ten to s nimi potom riesil, normalne som bola v soku ako sa ma ocino zastal 🙂 aj ked v puberte ma aj on podpichoval a ja som mala nepredstavitelne depky... kazdy den bol pre mna utrpenim, az kym som nestretla mm 🙂 (na pokeci :D

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 moja a ty mas ist kedy na kontrolu tej stitky? ty to uz riesis, si na dobrej ceste, ja mam pocit, ze zacinam od zaciatku 🙂 a este kym sa dostanem na tu endokrinologiu...

moni1007
6. srp 2012

@bordulka vies co? praveze aj u mna to riesi najma rodina... kamarati ani tak nie. ale tak ja zas az tak nedepkujem, aj ked niekedy som z toho dost smutna a pripadam si hrozna 😒 ale co uz... a tie reci si nevsimaj 🙂 🙂 hlavne ze ta ma mm rad taku aka si 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ja som bola pred necelym mesiacom uz na kontrolny odber, ale kedze tam odvtedy maju mesiac dovolenku, tak o vysledky si mam zavolat az po 13stom. tak som zvedava 😒 a to mi povedia ci mi zvysia davku alebo su vysledky v pohode a nechaju to tak ako mam 😒

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 no teraz sa to snazim pustat jednym uchom dnu a druhym von 🙂 a niekedy ma chyti taka mania, ze si myslim, ze mm sa pacia stihle pekne zeny 😒 ale potom si musim sama zdvihnut sebavedomie a je to ok :D tak o tyzden volas,hej? 🙂 inak tie tabletky budes musiet dokedy brat, ci to uz stale?

zuzanka9999
6. srp 2012

@moni1007 jj dakujem a mas pravdu strasne som nedockava;))))))))))dufam ze sa zmeras🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no to uz su tabletky asi na cely zivot... 😒 jasne, tak to ber. jednym uchom dnu a druhym von. a neboj muzikovi sa urcite pacis a nejde len o vonkajsi vzhlad ale aj o vnutro. moj mi dnes povedal, ze on je spokojny so mnou, ze je rad, ze som taka aka som. lebo ked vidi ake su niektore baby 🙂

moni1007
6. srp 2012

@zuzanka9999 tak to verim,aj ked ja som si povedala,ze nebudem vobec testovat.. a zajtra asi zmeriam, kedze mm bude vstavat do prace 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 kurnik, to aby si stale myslela na to, ci si tabletku uzila 😠 ale to asi aj mna caka :( a s tou mojou hlavou deravou... ach jaj... a ty si kočka, ja by som sa do teba hned zalubila... skoda ze som zadana 😎

lagunasa
6. srp 2012

tak som si dala vyhladavanie na ff medzi grafmi sposobom ze aj flat teplota a aj ectopic teplota ( take mam v jednom cykle aj ja ) a take co by sa podobali mojmu grafu som nasla len 3 😕 takze na zvacsenie objemu takych netradicnych grafom uz chyba len ten moj 😉 😉 😉

moni1007
6. srp 2012

@bordulka 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀 no tak mas smolu 😀 😀 😀 ja budem mojmu verna 😀 no zo zaciatku som mala problem, najma to dorziavat, lebo to musis jest nalacno a pol hodku potom nejest. a ja vzdy ked vstanem sa hned najem 😒 ale uz teraz je to lepsie, ale ani to zas az tak striktne nedodrziavam 🙂

lagunasa
6. srp 2012

@bordulka
@moni1007
najlepsie ako nezabudnut na tebletku je dat si pripomienku na mobile. ja tak fungujem na tabletky na imunitu a aj na tie predtehotenske tabletky. stale mi len mobil pipa 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 skoda ☹ ☹ ☹ ☹ ale niekedy, ked ta mm nahneva, tak prid 😵 ja tabletky nemusim, tak to bude u mna problem... mna aj ked nieco boli ,musi to byt nesmierna bolest - az taka na umretie, tak si tu tabletku dam... za to moj je uplny opak... taky hypochonder... on je z lekarskej rodiny, tak si len kychne a uz ma chripku 😀

bordulka
6. srp 2012

@lagunasa moja, ked ja si to v tom mobile neviem nastavit 🤐

zuzanka9999
6. srp 2012

@moni1007 ja si to hovorim po kazdom sklamani ale vzdy po o u som nedockava a zvedava🙂))))))) asi sa nikdy nezmenim. Uz idem z roboty;)

moni1007
6. srp 2012

@lagunasa no ja som tak mala na antikoncepciu 🙂 ale na tieto mi nejak netreba. mne robi problem dodrziavat zasady uzivania, na to ze ju mam uzit som si uz zvykla 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ja som taka ista ako ty. tabletku ked fakt neumieram, neuzijem... a mm je taky ako tvoj. tiez len soplik mu ide a uz umiera 😀 😀 😀 a to ani z lekarskej rodiny nie je 😀

no tak dufam,ze az tak velmi ma muzik nenahneva, ci??? 😕 😅

moni1007
6. srp 2012

@zuzanka9999 ja som sa tak rozhodla najma kvoli tym dusikom co tu kocky mavaju a nakoniec nie su tehu.. a tiez aj tak mam vzdy biely test, takze kaslem na to 😀

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 ze by sme si nasli dvojnikov/dvojnicky? :D no niekedy by moho trochu rypnut, nech prides 🙂 lebo inak sa asi neodhodlas 🙂 inak co si dnes varila?

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no ved ty mas rovnaku cestu tu ako ja k tebe 😀 tak nech rypne teda ten tvoj, nech prides ty tu 😀 😀 😀 😀 nic som nevarila. omacku sme mali este od soboty a od vcera kapustnicu 😀 sme cez vikend nejak nejedli. ale ideme piect kurca mm do roboty 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 ale ty mas mladsie nohy 😝 ja sa chystam este urobit zeleninovu polievocku a chcela som aj plesnivec v cesticku urobit, ale to uz asi zajtra... zase sa mi drieme 🙂

moni1007
6. srp 2012

@bordulka no o par mesiacikov 😀 😀 😀 aby si sa nepokakala 😀 😀 😀 😀 😀 tak si pekne pospinkaj a zajtra navaris 🙂

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 😀 😀 😀 😀 veru aj to bude, neboj 🙂 ale uz je to so mnou lepsie... asi acidko pomohlo 😝 no dufam, ze si pospim... asi mm vyzeniem do obyvacky spat 😀 inak ked som isla od dr. tak som sa zastavila u nasich a mamina sa ma hned pytala, co mi dr povedal... ked som jej povedala, ze tehu nie som, az mala slzy v ociach... prave pre tieto situacie by som to babo chcela rychlo, aby mali konecne to vnuca, aby boli aj oni stastni... mam pocit, ze som ich sklamala tym ,ze doteraz som im ho nedala... 😒

moni1007
6. srp 2012

@bordulka moja, ja som na tom tak isto. nasi cakaju na prve vnucatko a ja som zatial jedina co im ho moze dat. aj vcera vraveli, ze sa toci okolo mna tolko deti, ze uz dufaju, ze uz sa aj na mna nalepi... ☹ tiez mam pocit, ze vsetkym co robim, resp. nerobim ich sklamavam 😔 a uz sa niekedy aj hanbim,za to, ze som este neni tehu, niekedy sa citim ako vadna... 😔 a este ked moja svokra zahlasila, ze ona bude púo smrti chodit strasit kolegynu, lebo neme deti, tak potom co urobi mne 😠 😔

bordulka
6. srp 2012

@moni1007 moja, asi sme vadne obidve 😎 som rada, ze mozem s niekym zdielat tieto pocity a ze nie som sama, co ma takyto problem... snad sa nam ho podari coskoro vyriesit 😉 a to vazne hento povedala tvoja svokra? inak mna uz asi chodi niekto strasit... nieco nam beha po povale 😀 😀 😀

bordulka
6. srp 2012

@lauritka lauri, ako by som si mohla zaznacit na ff "vyvolavacku"? 😉

moni1007
6. srp 2012

@bordulka neni to moja svokra? 😀 😀 😀 😀 😕 nebola by som prekvapena... ale vazne, to povedala a pritom ta kolegyna, by chcela dieta 😒 no tak sme v tom spolu.... aj ked by som bola radsej kebyze sme spolu v inej situacii 🙂 ale inak, na nase babatko caka cela rodina z maminej strany... to je riadny tlak, co??? 😀 😀