Grafy BT

adelka89
13. kvě 2009

"Rozhodnutí stát se matkou je to nejzásadnější.
je to rozhodnutí, že vaše srdce bude navždy chodit mimo vaše tělo." (Elizabeth Stone)

Ať je tato 13. pro všechny úspěšná a nejlépe poslední.

😵

http://anymedia.blogspot.com/2008/11/meranie-bt...

Všetko o meraní bazálnej teploty a veci s tým súvisiace: http://merenibt.xf.cz/index2.html
Sledovanie čípku: http://www.rodina.cz/clanek5211.htm
http://www.rodina.cz/clanek3775.htm
Sledovanie hlienu: http://www.rodina.cz/clanek3633.htm
Ochýlky v teplotách: http://www.rodina.cz/clanek4015.htm
Vplyv liekov na BT: http://www.rodina.cz/clanek4126.htm

" Nikdy skutečně neporozumíme lidské povaze,
dokud nepochopíme,
proč dítě na kolotoči při každé otočce zamává své mamince
- a ta mu vždy zamává zpět"

adamnela
13. kvě 2014

@zuzulienocka77 no ja v podstate pijem alchemilku uz od decembra od mrchy po ovulaciu, potom si davam pauzu a tak stale dokola, ale uz ani ta na mne nefunguje 😒 No a ja by som veru asi tiez potrebovala niekedy sposob na urychlenie mrchy, ale netusim ani ja 😒

zuzulienocka77
13. kvě 2014

@adamnela ja som myslela nakopnúť ovulku v ďalšom cykle 😀 . Na urýchlenie mrchy už len červené vínko mňaam 😉 😉

adamnela
13. kvě 2014

@sjuzan77 no tak dufajme, ze bude ten nasledujuci lepsi 🙂
@zuzulienocka77 aha v dalsom cykle, hm? No je velmi vela roznych preparatov na trhu, ale nemam overeny ziadny. A zas skusat kazdy mesiac nieco ine by ma nebavilo. Ale chcela som skusit este ten Agnucaston ( je to vytazok z toho Vitexu jahnacieho ), tak uvidim 🙂 Zevraj je to velmi dobre, ale kazdemu asi zabera nieco ine...

rybkaa
13. kvě 2014

@ibakika och, to je škoda ☹ ak to nie je tajné, prečo si myslíš, že by si nemohla otehotnieť práve ty? máš nejaké problémy? nemusíš odpovedať, ak nechceš....
@luca16 jasné, môže 🙂
@sjuzan77 rok? a načo preboha? keď ti lekár povedal, že si v poriadku a máš sa snažiť, nevidím dôvod čakať, nech si hovorí kto chce čo chce, riaď sa svojimi pocitmi a telom, držím palce, aby to bolo do tretice všetko dobre a aby aj výsledky boli okej 🙂 po kyrete som aj ja mala prvý cyklus rozhádzaný, bola som už v 11+5 tt, takže možno aj preto, druhý už bol krajší, tak ostáva len vydržať, telo vie, kedy je pripravené 🙂
@adamnela noooooo, už sa to tvári nádejne, tak už ostaň hore prosím ťa 🙂 viem, že tento cyklus ste snaženie netrafili, od štvrtku ďaleko, ale aspoň nech sa to už skončí a naskočí normálny cyklus, nie toto hadovanie 🙂
@zuzulienocka77 teoreticky mohla byť, ukážu to až ďalšie teploty....merala si aj predtým? Vlastne podľa predovulačný a poovulačných teplôt zistíš, aké ich mávaš vysoké a či tieto sú už poovulačné alebo nie....máš málo teplôt a nevidím predošlý graf, tak je to ťažko posúdiť....2.5. ešte vajko nemuselo byť, no do ovulky dorásť mohlo 🙂
@makronka1986 neboj, miminko príde aj bez teplomera 😀 😀 😀

u mňa je to dnes viacmenej jasné 😀 a teraz to nekonečné čakanie....no test nespravím ani bohovi skorej ako 12 dpo, ak by som mala pokusy, nakričte na mňa 😀 http://www.fertilityfriend.com/home/Rybkaa

adamnela
13. kvě 2014

@rybkaa no vidis, Ty si uz vyovulovana a krasny 14 den, boze aj ja chcem 🙂 No skoda, ze sme netrafili, ale co uz, dalsi cyklus sa uz polepsime 🙂 No o 2 tyzdne mam narodky, tak mozem aspon s kludnym svedomim oslavovat 😀 A jun bude nas 🙂 Aj Nelku sme splodili v juni 🙂

rybkaa
13. kvě 2014

@adamnela no jasné, aspoň poriadne osláviš narodky bez zábran a jún je teda dobrým znamením 🙂

zuzulienocka77
13. kvě 2014

@adamnela zatiaľ nechcem brať žiadne preparáty, uvidím, či sa to samé nenabehne v ďalších cykloch. Doktorka povedala, že som dlho kojila, že sa to samé naštartuje, tak dúfam, že nie až na budúci rok 😀 . Neviem, čo by pomohlo na skrátenie cyklu, hmm... musíme niečo prelustrovať 😉
@rybkaa merala som pred tehotenstvom, ovulku som mala okolo 14. - 15. DC a luterálku som mala 13 - 14 dní. Teraz meriam prvý mesiac, chcem vedieť, či a kedy sa nakopne ovulka naspäť. Uvidíme teda ďalšie teploty. Len som bola ráno prekvapená, že mi graf označil ovu. Keby som este dala hlien, tak mi dá plné čiary. Len tento mesiac mám ozaj pocit, že ani hlienik ništ moc 😠

bubulina1983
13. kvě 2014

@paskolinka - ahojky jo zkoušela sem dnes ráno test 10-kový a nic na něm nebylo, ale včera mi tu psala rybka, že to spíš vypadá že to špinění mám počítat jako 1.den cyklu a vypadá to na 8.dc na OVU, a nyní se mi teplota drží pořád na 37, ale pokud by to byl tedy nový cyklus s OVU 8.den tak na test je ještě moc brzy, ale nikdy sem takto krátkou folikul.fázi neměla, tak nevím, jsem z toho zmatená, vždy byla tak 13-15 den.

paskolinka
13. kvě 2014

@bubulina1983 ano, moze byt, ze to spinenie bolo namiesto ms, a ked na teste nic nevidiet, tak to tak asi aj bolo... vsak uvidis, ako to pojde dalej

rybkaa
13. kvě 2014

@zuzulienocka77 ono to nejakú dobu trvá, kým sa cyklus upraví po kojení 🙂 Je ťažko povedať, či sa vráti do starých koľají ako bol pred tehu, alebo bude fungovať úplne inak, v každom prípade, to ukáže len čas 🙂

senta_sofia
13. kvě 2014

@zuzulienocka77 myslim, ze doktorka ma vynimocne pravdu, ze sa to nastartuje same, ja som tiez reprezentacna vzorka 😀 aj ked najvacsi paradox je teda, ze kym som dojcila naplno, tak som otehotnela na prvy sup, tak teraz som v soku... asi ako moje telo po 23 mesiacoch dojcenia 😀

senta_sofia
13. kvě 2014

@rybkaa jeeeziiisiii, ty mas taky krasny graf, secko jak ma byt, ja ani ked sa postavim na mihalnice taky mat nebudem 😀

rybkaa
13. kvě 2014

@bubulina1983 nie som si istá, či to špinenie, čo si mala, mohla byť MS, po kyrete je to ťažko povedať....nepovedali ti v nemocnici, že kedy by si mala mať najbližšie ms? neviem, či tento zásah, čo si mala, má vplyv na cyklus, ale zrejme áno, keď máš teplotu hore, tehotná asi nie si, predošlý cyklus bol skrátený (asi - ak je teda graf predelený)....môže byť aj to, že graf bude v celku ako si ho mala včera, len ovulka prišla neskôr, neviem...môžeš dať link na tvoj graf? pokukáme to ešte raz

senta_sofia
13. kvě 2014

@adamnela odkaz tej svojej ovulacii, ze uz ked sa ochunala tolko, tak nech uz docka na mna 🙂

rybkaa
13. kvě 2014

@senta_sofia ďakujem 🙂 no, už len aby z toho niečo bolo 🙂 snažili sme sa včera, predvčerom, má význam ešte dnes poobede? či už je neskoro?

senta_sofia
13. kvě 2014

@bubulina1983 ale to spinenie ti zhruba vychadza tak, ako by si mala dostat menstruaciu... ved uvidis, pekne meraj, za tyzden budeme mozno mudrejsi 🙂

senta_sofia
13. kvě 2014

@rybkaa no neviem, ci som ja zrovna odbornik na to, ako spravne naplanovat styk, kedze zas a opat chodim s plienkou 😀 ale myslim si, ze ked ste vyslali prieskumnikov vcera vecer, ze asi aj netreba 🙂

bubulina1983
13. kvě 2014

@rybkaa - a stačí nakopírovat link a zobrazí se to tu všem nebo to musím nějak povolit? moc se tam v tom nevyznám

paskolinka
13. kvě 2014

@rybkaa rybka tak ti vcera? u mna to vyzera na nedelu. nadeje si samozrejme teraz budem robit, aj ked uz vidim ten vysledok o dva tyzdne 😀

bubulina1983
13. kvě 2014

holky tak vám to sem nahraju, jak mi poradila rybka, tak sem to předělila a 1.DC jsem udělala jako 1.den špinění (hodně slabá MS - ale bylo to červené - takže asi MS)

paskolinka
13. kvě 2014

@bubulina1983 je to take cudesne 😉 jednak je ta ovu dost skoro a jednak tie teploty velme nesedia. predtym to vyzeralo, ze 36.7 bolo uz po ovu, teraz mas akoby 36.8 este pred ovu 😕

rybkaa
13. kvě 2014

@senta_sofia no lebo neviem, či by som toho môjho zasa presvedčila 😀

rybkaa
13. kvě 2014

@bubulina1983 stačí nakopírovať link

rybkaa
13. kvě 2014

@paskolinka veru, tvári sa to ako nedeľa, zajtra ti vyznačí aj čiary 🙂
@bubulina1983 teraz, keď to máš predelené, tak to podľa mňa sedí, lebo to špinenie vychádza na čas ms. A LF by si mala 12 dňovú, ak by sme usúdili, že ovu bola 15 dc, čo je fajn 🙂 ten druhý graf je ale divný, čo sa teplôt týka, veľmi skoro ti vyskočili teploty na poovulačné hodnoty, už v podstate na 6 dc máš poovulačnú teplotu a tá ešte rastie....som z toho pako, priznám sa....možno je to nejaká reakcia po laparke, neviem, musela by nejaká bystrejšia žienka povedať, ja som len začiatočník amatér 😀

sjuzan77
13. kvě 2014

@rybkaa vies ako, dobre mienene rady starsich 🙄 budem sa riadit lekarom, tie 2 mesiace pockam, zatial budu vysledky, snad sa aj cyklus znormalizuje a potom znova skusime. Teraz to uz musi vyjst, 2x hadam stacilo

bubulina1983
13. kvě 2014

@paskolinka + @rybkaa + @senta_sofia - no právě, že já jsem z toho taky pako 🙂 no prostě to nechám koňovi, 20.5 jedu do sanusu na zahájení dlouhého protokol pro 1.IVF, tak jim řeknu a´t vezmou krev na HCG, nebo jestli si jít nechat krev udělat dříve, ale to je asi blbost když test nic neukazuje, fakt blázinec

zuzulienocka77
13. kvě 2014

@rybkaa @senta_sofia tak tak žienky, všetko ukáže čas.... Len nech ten čas nie je veľmi dlhýýý, nech môžme pracovať 😉

rybkaa
13. kvě 2014

@bubulina1983 vezmi si poprípade so sebou grafy a ukáž im ich, daj si vziať aj krv, nie každá baba má na teste čiarku....moja kamoška bola tehotná a nemala vôbec čiarky a teraz má 4 ročnú dcérku 🙂

jaja9891
13. kvě 2014

ahojte zenusky,nestiham vas docitat,ani najblizsie dni nebudem mat net,ale moj graf takyto:
http://www.fertilityfriend.com/home/4c16ae

A inak bola som na preventivke u gyn.,no hotova katastrofa,,od rana do teraz,bola som 4 a aj tak si sestricka brala dnu koho chcela,znamosti a tehotne,ved mi netehotne pockame... no a UTZ vyzeral ok,aj vysetrenie,onkocytologia bude az o tyzden,ale ako vzdy ma gyn. zdeptala tak,ze som sla s palcom,v papieri mam zaver primarna sterilita ☹ vraj mam ist hned na umele,ja nemam sancu prirodzene otehotniet a na krcku maternice mam akysi vred (ectropium) ci ako... vraj mam plno zrastov a vsetko pofixovane v bruchu... tak na co ma rezali???dnes mam depku a tak som sa snazila udrzat si dobru naladu... ale na oboch vajecnikoch som mala po 3 folikuly,cize 6 folikulov,tak do frasa,nech aspon jeden poriadny dozreje a nech sa k nemu dostane spermijka,och som nestastna z toho... ideme na 3 dni do svokry,budem bez netu,tak snad zrelaxujem,alebo neviem uz... ved ja som aj bola v centre pre asistovanu reprodukciu,kazali sa snazit prirodzene,ale oni nevideli moje brucho na zivo vraj.....dufam,ze vy sa mate lepsie ako ja... pekny den

vejula
13. kvě 2014

@jaja9891 to mi je luto 😔 ak sa smiem spýtať, vy umele oplodnenie odmietate z naboženských dôvodov?