Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

kstablova
15. únor 2017

@gnozka já měla první dceru taky na první pokus. 😉

gnozka
15. únor 2017

@kstablova taky dobry 🙂 tak snad to ted nebude dlouho trvat . Minuly mesic se nepovedlo ale intenzita sexu byla vic nez mizivá 😀tak snad to půjde🙂

kstablova
15. únor 2017

@gnozka já čekala na druhé těhotenství dlouho, ale v říjnu revize...
Držím palce ať to jde rychle 🙂

gnozka
15. únor 2017

@kstablova no prave co ted tak čtu tak hodne lidem trva druhe dite dlouho :/ tak uvidíme .

gnozka
15. únor 2017

@kstablova s tou revizi me to mrzi 😔 a čím to je ze to trva tak dlouho ? Jestli se muzu zeptat . Přišli na neco nebo se jen nedaří .

junkka
15. únor 2017

@ywushka hele u me bylo napriklad zcela zasadni pri mereni, jestli mam hodne hustou moc. Jakmile jsem merila pres den, nenamerila jsem nic, jen slabou carecku a rano byla mega silna

kstablova
15. únor 2017

@gnozka děkuji. zatím se na nic nepřišlo, protože se nic nezkoumalo. Když jsem šla k mudr že už to trvá dlouho, tak jsem pak na to hned otěhotněla, nevyšlo to a teď jsem teprve třetí MS po revizi, tak tomu dám ze dva měsíce a pak naběhnu k mudr znovu. První dcera s exmanželem, teď mám jiného partnera, ale ten už má taky dva kluky.... tak uvidím. Pak začnem řešit spermio, hormonální profil atd.

gnozka
15. únor 2017

@kstablova tak to moc držím palce ! No ja na sobe poprve ovulaci fakt poznala . Mela jsem bolesti a hlen . Ted hlen nemam a bolesti mi přijdou ob mesic . Tak mam podezreni ze mi ovuluje jen ta prava strana ale je to jen moje domněnka . Pokud to bude nejak dele trvat tak si taky zajdu . Zatim mame jen první pokus za sebou 🙂

kstablova
15. únor 2017

@gnozka taky moc držím palce!! 🙂

ywushka
15. únor 2017

@junkka Zkusim teda zitra jinak...
@kstablova Ja už mam všechno zkontrolované, muj hormonalní profi v pohode, spermio spatne, tak zkousime vitaminy, volne trenky, stavy z celeru a tak 😀 😀, tak uvidime, treba to nastimulovane vajicko nejaky lenoch trefi 😀

kstablova
15. únor 2017

@ywushka no já právě bych taky chtěla aspoň to spermio. ...sice kluky dva má, ale už mají 9 a 12 let a dnes už může být vše jinak.
Držím palce ať vitamíny zaberou! !

rona1988
22. pro 2018

Dobrý den, je možné považovat ovu test za pozitivní? 17 DC byl folikul 22 mm. Děkuji za pomoc.

sudylichozrout
22. pro 2018

@rona1988 pozitivni neni ani jeden. Carka musi byt stejna, nebo intenzivnejsi nez kontrolni.