Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

misula29
15. led 2015

@hrizuzu tak čekej cca do 24 hodin ovu 😉

veronika182
15. led 2015

@lenia87 podle mě to bude normální 😉

be.rus.ka
15. led 2015

@danuse90 tak jsem dnes zkusila těhu test, protože ovu mi včera došli, ale bohužel zase nic neukázal. Nakonec mi to nedalo a vyrazila do lékárny i pro ty ovu testy, a tam opět duch, tak jsem zvědavá co se z toho nakonec vyklube. Je pravda, že na těhu test mám ještě pár dní čas a ty dva co jsem měla doma byly oba s nízkou citlivostí, tak uvidíme....
a co ty, už se objevili ty dvě vyoužené? držím palečky aby ano

danuse90
15. led 2015

@be.rus.ka Ahojky 🙂 Nene, neobjevily a neobjeví tento měsíc :/ Už dnes mrcha došla v plné polní!!! ☹ V lekarne jsem si koupila dnes ten Nosifol a příteli Selzink... tak budem pokračovat ve snažení. Dej vědět jak a co ty ;) Držím palečky 😵

sisstin
16. led 2015

holky, tak dneska proužek stejnej, ne-li slabší 😕

be.rus.ka
16. led 2015

@danuse90 tak i u nás se zřejmně nezadařilo, mrška taky dorazila, ale tak divně, stále nevím co si o tom myslet. Zkusila jsem i ovu test a opět duch, což je hloupost. Nemůžu mít před ovulací když to mám. Tak už fakt nevím ☹

danuse90
18. led 2015

@be.rus.ka Tak to me mrzi :/ Me taky den pred mrchou ukazal ovu test ducha. Uz na ovu testy neverim.

sisstin
18. led 2015

Ja se asi zacnu merit, ja mam bud ducha, nebo nic a furt se to strida...

fallingstars
24. led 2015

Ahoj holky, co myslíte? Není mi jasné, jak moc silná ta první čárka má být...? Jsem přesně v polovině...

sisstin
25. led 2015

@fallingstars Pozitivni dle me 😉

sarka49
26. led 2015

holky, asi se tento dotaz stále točí, ale zeptám se pro svoje ujištění.. Tak se na mě nezlobte 🙂 Když mám pozitivní ovulační test, tak nejpravděpodobnější doba početí je den po tomto pozitivním testu? 😕

berrusska
29. led 2015

Ahoj. Jak to tady pročítám tak jsem trochu zmatená, je pravda že v tomhle jsem začátečník, ale ovu testy jsem pochopila tak že ducha ukazují vlastně pokaždé, protože hormon který spouští ovulaci v těle máme všechny, jen v době ovulace se zvyšuje, a proto je potřeba aby na ovu testech byly obe čárky z 99% stejně silné nebo ta testovaná doknoce tmavší než kontrolní. Nebo jsem to špatně pochopila?

sisstin
29. led 2015

@berrusska tak já měla ducha nebo i nic 😉 měla jsem pravděpodobně anovulační cyklus, i když prý u každé je ta hladina hormonu spouštějící ovu jiná, takže i slabší testovací čárka může ovu znamenat a proto nejsou ty testy moc spolehlivý. Já jsem dneska 4DC, na ovu testu mikro duch a po skončení MS chci začít měřit a BT a ověřovat to těma testama 😉

hrizuzu
2. únor 2015

Ahoj holky.Dnes jsem 4DC, zrovna mi skončila MS.. Ze srandy jsem si šla udělat Ovu test, a vykouklo na mě tohle( viz.foto) . Vím, že je to negativní, ale čárka nějak zesílila, vždycky jsem tam v tohle dobu měla max, mini slabou čárečku.
Začala jsem před pár dny brát gynex, tak si říkám, jestli to neovlivnil.

idulinka
16. únor 2015

Ahoj, prosim, myslite, ze probehla ovulace, kdyz test nebyl uplne pozitivni, ale cipek a hlen by na to zkazovaly? Test byl jen o trochu slabsi. Pokusim se vlozit foto. Predem dekuji za jakekoliv nazory. Dalsi testy uz byly jasne negativni.

evilan
17. únor 2015

Já fakt nevím..nikdy ta čárka není stejná..a silnější už vůbec ne.

evilan
17. únor 2015
sisstin
17. únor 2015

@evilan to je pozitivní dle mě 😉

evilan
17. únor 2015

@sisstin :Myslíš? to bych byla moc ráda🙂 protože po 12 letech na HA mám teď všechno totálně rozhozené..

sisstin
17. únor 2015

@evilan ty caeky jsou stejne silny 😉 Ja brala HAK pres sedm let, neberu red druhy mesic a oba cykly zatim anovulacni 😉

evilan
18. únor 2015

@sisstin :Ahoj,já první 3 měsíce po vysazení HA ani MS neměla..pak když už se dotavila tak jsem zkusila testy.Teď je to 7 měsíců a výsledek byl na testech takový.Tak snad se dočkáš dřív než já🙂

sisstin
18. únor 2015

@evilan no MS dorazila hned po 26 dnech, teď bych to v sobotu měla dostat po druhý...ale ovu jako nikde no 😝 mně říkala gyndařka, že jako 3měsíce u někoho i 6 bez ovu je po vysazení naprosto normální 😔

adela93
9. kvě 2015

Ahoj holky, prodám 2 krabičky ovulačních testů Lady Max, v jednom balení je sedm testů (celkem tedy 14). Cena: 100 Kč + poštovné. Možnost osobního odběru v Č. Budějovicích. 😉
E-mail: adelizna@seznam.cz

rebelka69
9. zář 2015

Dnes 21DC....chci se zeptat....rika se, pokud chcete holcicku, sexik pred ovu a pokud kluka v den ovu a po ovu.....my meli sexik ted 2dny za sebou....a vypada to ze se blizi ovu....ale vubec nevim kdy mame teda soulozit 😀 kdy ta ovu vlastne dorazi az bude test 100% pozitivni

rebelka69
9. zář 2015

Navic se take rika, pokud soulozite casteji bude to kluk a pokud jednou za cas bude to holcicka..mate nekdo zkusenosti? 🙂 vim ze na pohlavi nezalezi...ale rada bych pro to udelala maxinum....ikdyz zdravi je nejdulezitejsi at je to co je to

bebinko1
3. říj 2015

Ahoj holky, chtela jsem se zeptat. Vim ze testy ovulacni nezarucuji stoprocentni otehotneni ale kdyz je mam pozitivni skutecne dochazi ke ovulaci???? Kdyz jsem predtim mela endometriozu,syndrom PCO....nebo zachytit ovulaci bude nejlepsi podle ultrazvuku s doktorkou DEKUJI

leabella8989
27. lis 2015

Ahoj, prosím můžete mi některá poradit, je pozitivní? kdy se začít snažit. test dělaný dneska 16hod

adela93
27. lis 2015

určitě pozitivní 🙂 snažila bych se klidně hned...

leabella8989
27. lis 2015

@adela93 diky přítel bude doma až večer, tak snad to dopadne a zítra to zkusíme také, děkuji za odpověď 🙂

tess007
19. pro 2015

Holky, to ještě není ovulace, že ne?