Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka no myslím, že ta spodní čárka je silnější než horní takže sílit asi už nebude, ovulace by měla nastat 24-48 hodin od pozitivního testu, ale může být třeba i dnes, kdo ví 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@letnicka85 nooo ten dnešní je ještě takovej slabší, ale třeba by to ani víc neukázalo.. udělala bych ho ještě odpoledne nebo k večeru jestli se čárka ještě zesílí a když ne tak začněte zkoušet a zítra si ho ještě udělej ať máš přehled jak vypadá 🙂

letnicka85
2. zář 2014

@dadavdadav dekuji,tak nejak jsem si myslela, ze to asi udelam. Je to teda docela navykove. 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@letnicka85 to teda ti povim 😀

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav taky myslim ze uz nezesili takze jsem to mela vypocitane dobre 🙂ta kon.je silnejsi a skusim za dva dny znova a to uz bude po ovu tak by se nic nemela objevit vid? 🙂

letnicka85
2. zář 2014

@dadavdadav jsem si nejdriv rikala, jak to nebudu nikdy delat, a ted mam pocit, ze kdyby to nestalo tolik, tak bych snad testovala co 2 hodky 🙂)

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav no ale zacinam spinit tak slabounce hnede-zlute :(a vcera hlenik pruhledny a ted to :(

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka nevěš hlavu, třeba špiníš jen po tom milování, čárka by měla slábnout tak to zkus zas třeba zítra či pozítří

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav dekuji dam zase vedet ju 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@letnicka85 já mám spotřebu 14 ovu testů za cyklus, kupuju si dr.max, je jich tam 7 a stojí 89kč, včera jsem se ptala jen tak v jiné lékárně a tam 5ks za 145kč, tak to bych se pak nedoplatila 🙂 je to droga no, co neuděláme pro miminko co 😉

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka určitě!

svlocka
4. zář 2014

@dadavdadav ahoj tak jsem si delala ovu test po dvou dnech a tu je vysledek .

svlocka
4. zář 2014

@dadavdadav a dnes mi konci plodne obdobi.

dadavdadav
4. zář 2014

@svlocka ahojky, takže ten 2.9. byl určitě pozitivní... tak teď jen čekat, doufat, přát si to 🙂 držím pěstičky! Já jsem zase 3DC tak odpočítávám dny do ovulace, ale to si ještě dlouho počkám, mám pozitivní testy cca od 17DC do 19DC...

svlocka
4. zář 2014

@dadavdadav byla jsem na gynde s necim jinym a ta mi taky rekla ze ovu probehla🙂poznala to tak ze to tam je to rozlozene.takze to bylo to utery ale mela jsme az vecer jak jsem prisla vecer tak doufam ze tomu to nevadi uz jsem druhy den po ovu.vcera nebyl a dnes byl sex.jeste radsi 🙂

dadavdadav
4. zář 2014

@svlocka tak to je dobře, že to máš potvrzený z gynekologie 🙂 večer to milování si myslím bylo dobře. já byla na prevenci 14.8, dělala mi UZ vaječníků a řekla mi, že to vypadá na anovulační cyklus, tak jsem smutnila, jenže 18.8. se mi ukázal ovu test pozitivní- někde jsem tu dávala fotku. jenže z toho nic nebylo když 3tí den krvácím MS.

svlocka
4. zář 2014

@dadavdadav takze ovu jsi uz mela?jen mi vysvetli zkratky DCjeste v tom neumim chodit:(doufam v malinkou nadeji🙂 ja jsem mela s pritelem dva dny pred ovu a pak jak byla ovu a dnes 🙂tak uvidime.jinak ti taky drzim palecky 🙂

dadavdadav
4. zář 2014

@svlocka no dle testů bych tenkrát měla mít, ale dle doktorky to vypadalo, že ne. Jenže u dr jsem byla 4 dny před pozitivním testem, takže věřím testu 🙂 ale je mi to teď stejně k ničemu když mám menzes. Styk 2 dny před ovu je taky ok, spermijky by měly vydržet a v den ovu večer jak jsi psala je to snad ještě lepší, když píšou že vajíčko vydrží k oplodnění cca 24h 😉 DC- den cyklu (od začátku 1.dne ms) a DPO- dní(den) po ovulaci 🙂

kacatka
4. zář 2014

Ahoj holky, prosím o radu! Co myslíte, tento test, dá se brát jako pozitivní? Děkuji

svlocka
4. zář 2014

@kacatka myslim si ze zatim pozitivni neni kontrolni musis mit vic silnejsi.kdy sis delala dnes?

kacatka
4. zář 2014

@svlocka no dneska 🙂 Stejně je přítel nemocný, tak to nevyjde, ale jen pro info 🙂

dadavdadav
4. zář 2014

@kacatka dnes bych už třeba zkusila přítele přemluvit jestli by se mu neudělalo třeba líp 😉 😀

kacatka
4. zář 2014

@dadavdadav 😀 Je chudák úplně hin 😝 😀

dadavdadav
4. zář 2014

@kacatka tak zítra mu musí být určo líp 🙂

svlocka
5. zář 2014

@dadavdadav ahoj mam pocit nafukleho bricha a sem tam mi je zle,muze to souviset stou ovu nejak?

dadavdadav
5. zář 2014

@svlocka jejda tak to netuším, ale je to tak 2 dny po ovu jak to tak vycházelo a třeba jo 🙂

svlocka
5. zář 2014

@dadavdadav zitra uz ctyri dny 🙂

dadavdadav
5. zář 2014

@svlocka tfuj tfuj tfuj 😉

svlocka
5. zář 2014

@dadavdadav neboj budu te informovat 🙂

monikabyckova
7. zář 2014

Ahojte holky, jake ovulacni testy (jako znacku myslim) 🙂 mate vyzkousene a jsou dobre? Dekuji za odpoved...