Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

delfinka210
28. kvě 2013

@werumka Ovulační test Woman Secret Right Time proužkový 5v1 tenhle je ten druhy

delfinka210
28. kvě 2013

@werumka takze myslis, ze teptve ovulace bude a predtim to byl jen poplach?

werumka
28. kvě 2013

@delfinka210 Může to být, ale uvidíš zítra. Nějaké příznaky jsou? Kolikátý den cyklu máš?

delfinka210
28. kvě 2013

@werumka den 17ty. TAk jako pred par dny, porad mam lehky vytok. Podbrisek naposledy citit vcera. Teplotu si nemerim. Cipek nekontroluji.

werumka
28. kvě 2013

@delfinka210 Ono je to tak, že ve chvíli, kdy proběhne ovulace ten hlen zmizí. Pokud ho pořád máš, tak ta hladina hormonů je pořád "předovulační". Ještě bych počkala. Pokud máš cykly kolem 30 dnů, tak ovulace může přijít až teď. Ode dne ovulace trvá v průměru 14 dní, než přijde menstruace.

delfinka210
28. kvě 2013

@werumka dik, zitra udelam dalsi a budou dofat, ze tam neco bude 😀

werumka
28. kvě 2013

@delfinka210 Taky jsem zvědavá 😀

delfinka210
29. kvě 2013

@werumka Ahoj, dnes jsem delala o neco drive. Zachvilku chvatam pryc. Vysledek je tento ........ davam dve fotky pac ono zalezi jak vyfotis .......... druha je u okna, tak je asi realnejsi. TAk mistre a co na to rikate ted? 😀

ditava
3. čer 2013

Také mi takové testy vychází, řekla bych, že je negativní...kontrolní čárka je tmavší než testovací...

alanys
5. čer 2013

Ahoj snažilky, jdu na vás s dotazem. Snažíme se nyní o druhé dítko, první šlo naprosto v pohodě, hned na první pokus a taky tak nějak ne úplně plánovaně 🙂 Takže se to pdoařilo hned a nikdy jsem se moc nesledovala, nicméně mám MS pravidelnou a jsem zdravá. Teď tedy chceme druhé, snažíme se druhý měsíc, minulý nám to nevyšlo, ale asi jsem měla ovulaci dříve než jsem předpokládala, jelikož jsem měla cyklus jen 24 dní, měla jsem ošklivou mykózu, tak možná to bylo i tím, nevím. Ale nikdy jsem ovulku nesledovala a netestovala, BT si neměřím. Jelikož po druhém toužíme moc a tak nějak nás trochu tlačí čas, tak to více hrotíme ač nechceme, ale prostě červíček hlodá, tak jsem si řekla, že bych mohla vědět jak moje tělo funguje. No, takže oč jde. Dnes jsem 11DC, mám mléčný tekutý "výtok" z hrdla, to je otevřené a měkké, na ovulačním testu mám silnějšího ducha, ale není tolik jako testovací čárka, 9DC jsem si ho dělala též a čárka na testu byla hoodně slaboučká, skoro nepatrná, ale dnes je silnější a byla vidět hned na první pohled. Myslíte, že se blíží ovulka nebo už jí mám dnes? Jiné příznaky nemám a nikdy jsem neměla, jako bolest břicha, napnutá prsa atd. Každopádně i když mi už od neděle není moc ok, měla jsem žlučníkový záchvat, tak se dnes přemůžu a vlítnem na to, abychom si to pojistili 🙂

tehotenstvi
19. srp 2013

ahojte holki chci se na neco zeptat
🙂

rytmus22
31. srp 2014

co myslite je to pozitivni nebone?

berenika39
1. zář 2014

@rytmus22 no tam v tom odkazu, kde jsi tu fotku stahovala, to pozitivní vypadá.

rytmus22
1. zář 2014

@berenika39 tto je uplne ten samy jako tenhle

berenika39
1. zář 2014

@rytmus22 a je tvůj? no že je na nějakých cizích stránkách jsem myslela🙂

rytmus22
1. zář 2014

@berenika39 jj ten je muj 🙂 tak sem neveela,jestli na to mame skocit bo ne .-D

svlocka
1. zář 2014

Ahoj holky co myslite pozitivni?delano dnes.takze to prijde🙂?

svlocka
1. zář 2014
svlocka
1. zář 2014

A dost intenzivne me boli podbrisek a mam pruhledny hlen:(

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka no já bych asi začla "zadělávat" 🙂 šup šup 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka dnes test možná bude ještě víc svítit, tak dej vědět 😉

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav myslis jako ovu testik?

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav ten svetli je ze vcerejska a ten silnejsi z dneska 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka 🙂 joooo tak ten je už krásnej z dneška! držím palečky 😉

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka řekla bych, že tak ob den milování a je to 🙂

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav uz na to supeme druhy den🙂a kdy po ovu si muzu udelat testik kdyby nahodou 🙂

dadavdadav
2. zář 2014

@svlocka no já většinou čtu, že doporučují až třeba po dni vynechané menstruace, ale holky tady taky píšou, že se jim objevil dušík třeba 8-9 dni po ovulaci, každopádně bych asi počkala až na termín MS, abys nebyla zklamaná, ale držím pěsti!

svlocka
2. zář 2014

@dadavdadav myslis ze bude silit?nebo ovu nastane 🙂diky za palecky snad to vyjde po roce a neco 🙂

letnicka85
2. zář 2014

Ahoj holky, prosim oradu, uz skoro rok se snazime o druhe mimco, tak jsem si rekla, ze taky vyzkousim ovu testy, cyklus mam temer pravidelny, v rozmezi 26-28dnu, Delala jsem testy od 8DC ty jsou zelene (bohuzel mi nevystacila jedna znacka)14, 15, den jsem delala 2x a jsou zlute, posledni zeleny je z dneska. Myslite, ze muzu povazovat ten 15.den za pozitivni, nebo mam jeste testovat.