Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

nonacek
9. pro 2014

@pankafe škoda Já chodim s testem od jednoho okna k druhému......... a hledám 😱
nojo holky sme síleny...... už my hrabe😨
Já snad až otěhotním tak my to testování bude chybět😆 😀

mikytimi
10. pro 2014

@nonacek ja jsem teprv 2 dny po ovu, takze to mam jeste peknych 10 dni cekani 🙂 kez by to vyslo 🙂 mam dost rozhazene cykly, ale tento mesic jsem mela ovu na 19. den cyklu coz je zazrak a tak si myslim, ze by to mohlo vyjit ... Ale snazime se teprv druhy mesic, tak se snazim to nehrotit, ale znate to 🙂

nonacek
10. pro 2014

@mikytimi no právne,ze znám je to hrůza to čekání.........
Já zase řeším to když byla ovu dříve tak jestli má i ms dorazit dřív?
už my hrabě furt tady pročítám příznaky tehu , ovulace,........... kdy testovat už to mám nabyflovany😆
takhle sem se neučila snad ani před maturou😆

mikytimi
10. pro 2014

@nonacek 🙂)) tak to si me pobavila s tou maturitou.... To mas pravdu 🙂 .... Ja myslim, ze kdyz byla ovu driv a jsi uz v te luteralni fazi, tak i ms prijde driv.... Ja to mam vzdycky po 14 dnech od ovu

pankafe
10. pro 2014

@mikytimi
@nonacek Jak jste na tom holky? Já dnes 22DC, 7DPO a tt samozřejmě sněhobílý 😀

nita1984
10. pro 2014

Holky, když vás tak čtu, jsem stejně praštěná jako vy tady.... ovu byla pravděpodobně 14DC, pozitivní ovu test jsem měla 12DC, dneska jsem 15 DC, takže čekáníčko čekání, kdy zkusit tt... už bych nejraději testovala 😀 😀 😀

bjoucik.15
10. pro 2014

ahoj holky, dělám si tento cyklus poprvé ovu testy a včera vyšel pozitivní (byla jsem 23DC,dnes tedy 24Dc) no a Ms má dorazit dle předchozích měsíců 30-32DC, takže to nevypadá zrovna slibně,co? asi se to nepovede... a nebo je možný,že se mi posunula ovu a tím pádem se mi posune i MS??

mikytimi
10. pro 2014

@nita1984 tak to jsi na tom jak ja 🙂 teprv 3 dny od ovu, to mame jeste dlouhe cekani :(

nita1984
10. pro 2014

@mikytimi jojo, dlouhé, dlouhé ☹ Nemám to ráda

mikytimi
10. pro 2014

@bjoucik.15 myslim ze se ti posune ms.... Ja jsem minuly mesic cekala ms a misto toho ovulace 38DC a ms prisla az za 14 dni potom... Takze se snazte 🙂

mikytimi
10. pro 2014

@nita1984 ono to utece 🙂 ted to chvilku resime, protoze jsme plne nadeji ze to vyslo a tyden utece jak nic.... Kdy chces testovat?

nita1984
10. pro 2014

@mikytimi nevím, MS očekáme 24. takže možná bych zkusila tak 20.

nonacek
10. pro 2014

@pankafe tak ja este dnes netestovala,ale moc se my zlpevnily prsa a z většily bradavky.............😉
tak rozmyslim testnou nebo ne?😨

nonacek
10. pro 2014

@bjoucik.15 hm..... , neví,ale to je dost krátka lut.fáze. , ale uvidíi s příroda si stejně udělá co chce ✌

pankafe
10. pro 2014

@nita1984 Ty počítáš, že když pozitivní ovu test byl 12DC, tak ovu byla až 14DC? Já úplně přesně nevím, jak to počítat, když pozitivní ovu test jsem měla 3.12. Myslela jsem, že teda ten den byla ovu a 4.12. už počítám jako 1DPO. To je chybně?

@nonacek Tak to je dobrý, taky bych chtěla, aby se mi přes noc zvětšily a zpevnily prsa 🙂 Mně akorát trochu pobolívají, ale jen když si na ně máčknu v oblasti bradavek (nebo když jsem si lehla na břicho a ty prsa se mi zmáčkly, taky to bolelo). Teď jsem ale zjistila, že mám možná špatně vypočítanou ovu, možná byla až o den dýl, tím pádem jsme "stihli" tulení včas, ale tím pádem bych dnes byla teprve 6 DPO.

nonacek
10. pro 2014

@pankafe ze by se zadařilo???
Já tady sedim sama ,deti na kroužku přitel v práci a Já test na stole,říkam si mam nemam........😨

pankafe
10. pro 2014

@nonacek No já fakt nevím. Kdy myslíš, že mohla být ovu, když vrchol plodného hlenu byl 1.12., pozitivní ovu test 3.12. a ovu bolesti od 1.12. do 4.12.?

bjoucik.15
10. pro 2014

@mikytimi a tobě se zadařilo ten cyklus? Bylo by fajn,kdyby se posunula,sice budu čekat na MS dlouho a rozhodí se mi to celý,ale třeba se zadaří 🙂

@nonacek no minulý měsíc jsem na sobě poznala ovu dříve a stejně nic :( já doufám že se mi to posune a bude tam prostor alespoň 10dní,aby se stihlo uhnízdit.

nita1984
10. pro 2014

@pankafe Podle všeho je pozitivní test 24-48 h před ovu... podle bolení hlavy a břicha předpokládám že ovu byla včera

sleepers
10. pro 2014

@bjoucik.15 Ahoj,
podle mě se ti MS neodsune. Já měla ovu taky nějaký 18.-22.DC a cyklus jsme měla vždy jen 27dní max., takže krátká luteální fáze.
Ale postupně se mi to samo srovnalo. Ale určitě ti MUDr. poradí

nonacek
10. pro 2014

@pankafe myslím,že proběhla 4.12. protože hlen se objevuje před ovu. a ovu test je pozityvni 24-48 hodin před ovu.

nonacek
10. pro 2014

@bjoucik.15 držím ✌✌✌

bjoucik.15
10. pro 2014

@sleepers no tak uvidíme... Snad se odsune aspoň o 4-5dní.... Měla bych to dostat 17.12,a dneska bude snaženíčko 🙂


@nonacek děkuji a nápododně 🙂

pankafe
10. pro 2014

@nonacek Tak kezby byla az 4.12. 🙂 Ale to bych byla zítra teprve 7 DPO, takže testy jsou teď zbytecne.

mikytimi
10. pro 2014

@bjoucik.15 nene , nam se ten prvni mesic nezadarilo, ted cekam a testovat budu kolem 21.12. .... Tak drzim palce at se vam to povede 🙂

bjoucik.15
11. pro 2014

@mikytimi děkuji,tak předevčírem a včera jsme to pojistili, více už nesvedu 😒 tak opravdu doufám,že se MS posune.

nonacek
11. pro 2014

@pankafe este netestují vickej.. testuj od 10 dne po ovu.

bjoucik.15
17. pro 2014

ahoj holky, tak jsem týden po ovu a MS zatím nikde... na test je ještě hoodně brzo co?

mikytimi
22. pro 2014

@bjoucik.15
@nonacek
@pankafe
@nita1984
Ahoj holky, tak jak se vam dari? Nejake novinky?

nita1984
22. pro 2014

@mikytimi jsem 8 dní po opearaci slepého střeva a břišních uzlin, takže počíátám, že další měsíc v háji ☹