Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

pankafe
22. pro 2014

@mikytimi Novinky žádné, mam po MS, takže opět s chuti do toho 😉 Co ty?

nonacek
22. pro 2014

@mikytimi Cauky,tak Já dnes jsem v mírnem strachu malinko jsem krvacela pár kapek,ujížděla jsem na pohotovost..... tam ve mě všichni viděl hysterku a i tak semnou jednali fakt hrůza...... , ale potrat se zatím nepotvrdil😇😇😇

nonacek
22. pro 2014

@bjoucik.15 Já testovala 9 dni po ovu a duch tam byl

pankafe
22. pro 2014

@nonacek Držím palce, ať je vse v pohodě!

bjoucik.15
22. pro 2014

@mikytimi u mě žádné novinky. Předevčírem test negativní a MS nikde a jsem 13DPO :(

mikytimi
23. pro 2014

@nonacek ja jsem nevedela ze vam to vyslo .... Jak si daleko? Na lidi kasli, dobre ze jsi jela... Jejich miminko to neni. A co ti rekli? Proc si krvacela?
@bjoucik.15 tak jeste neni nic ztraceno, zitra jeste testni 🙂 drzim palce adej vedet
@pankafe tak ted to uz vyjde...hlavne pozitivne 🙂

Ja jsem objevila dve carky 11 dc ..dneska jsem 15 DC a carka uz je pekna, clear blue hlasi pregnant takze parada a snad to tak zustane.... 🙂 k dr pujdu az v lednu, ziju v zahranici a ted uz me nikdo neveme pred svatkama

mikytimi
23. pro 2014

@nita1984 achjoo tak to me mezi a uz je ti aspon dobre?

bjoucik.15
23. pro 2014

@mikytimi testla jsem a nic.... Jen mi vyjela testovací čárka jako první a zřetelně a pak se vpila... a nic..

bjoucik.15
23. pro 2014

jo nahoře 13DPO dole 11DPO

mikytimi
23. pro 2014

@bjoucik.15 tak to muzes jeste zkusit za dva dny... Ja mela 11 DC slabyho ducha a pak zesilil az za dva dny

nita1984
23. pro 2014

@mikytimi už to celkem jde, včera mi vyndali stehy, tak jsem to pro jistotu hned dostala, aby toho nebylo málo..

bjoucik.15
23. pro 2014

@mikytimi už tomu nevěřím.... Takže na testováni kašlu.... Když to nedostanu zkusím to až kolem silvestra....

bjoucik.15
3. led 2015

Ahoj holky, tak jsem 27 začala na půl dne krvácet, pak jen špinění.. ale bylo mi fakt divně... 31.12 jsem si udělala těhu test a duch dost viditelný duch... 2.1 jsem byla u gyn. a nic, nikde nic neviděl... vzal mi krev. Ten den sem si udělala digi test a 1-2tt, takže v pondělí si mám zavolat na výsledky HCg a v pátek jdu na kontrolu...uvidíme... nic méně, jsem otěhotněla dle digi testu, mimo ovulaci a to při "rychlovce" 😀 ale nevypadá to dobře.Sliznice nízká, jen 5mm ☹

veveruska8
3. led 2015

Ahoj holky dnes jsem 25DC a na ovulacnim testu dve // 😀 ted resim ci opravdu to ovulka a nebo jestli nejsem tehu. Vcera tt test a piddi duch 🙂

veveruska8
3. led 2015

25DC 😉

veveruska8
3. led 2015
danuse90
6. led 2015

Ahoj holky 🙂 Muzete mi poradit, kdy byla ovu( me prijdou vsechny testy podobne a ne pozitivni),jsem 21DC a ten spodni je z dneska a delala jsem kazdy den. Diky 🙂

be.rus.ka
14. led 2015

@danuse90 silně mi to připomíná moje ovulační testy, ale já už jen čekám jestli budou ty dvě čárky i na těhu testu 🙂 někde na nějakém foru jsem totiž zjistila, že pravidelné čárky na ovu testech značí počínající těhotenství, tak uvidíme 😒
Těžko říct co je na tom pravdy ☹

danuse90
14. led 2015

@be.rus.ka ahoj 🙂 Zrovna ocekavam ms, snad nedorazi 🙂 Ale dnes jsem malinkato zaspinila..snad se to nerozjede :( Az do vcerejska jsem mela opet takto"negativni" ovu, tak jsem v presu :(

be.rus.ka
14. led 2015

@danuse90 tak koukám, že jsme na tom s tím čekáním obě stejně, tak pevně věřím že MS nedorazí ani jedné z náš a za pár dní se na těhu testu objeví konečně ty dvě II 🙂

danuse90
14. led 2015

@be.rus.ka dekuji 🙂 A preji i tobe // ;) Ja vzdy spinim pred mrchou, takze jsem s tim smirena a naopak..tesim se, na dalsi snazenicko a zitra si jdu koupit nosifol, tak snad pomuze 🙂 Dej mi vedet, drzim ti palecky!!!

hana247
15. led 2015

Ahoj holky prosím o radu..já ty čárky na ovu testu nemám nikdy úplně stejné 😒 , máte s tím někdo zkušenost? Fotky úterý až dnes přikládám..děkuju

hrizuzu
15. led 2015

Holky, co myslíte? Udělala jsem si Ovu test, a pokaždé ta, byl duch, nebo slabá čárečka, a teď jsem si ho byla udělat jenom tak, a vykouklo na mě tohle 🙂

misula29
15. led 2015

@hrizuzu ten je pozitivní 😉

sisstin
15. led 2015

Ahoj holky,

ted mám první měsíc vysazenou HAK. Jsem dneska 16 DC, pokud teda za 1DC počítám první den ještě "práškové MS", do 14 DC jsem měla jen jednu čárku, včera mikro ducha a dneska je už docela vidět. Je pravděpodobný, že teda ovu přijde, nebo to nic neznamená? Může ta druhá čárka třeba zítra zas nebýt?

hrizuzu
15. led 2015

@misula29 Ještě jsem si dělala jeden, a je ještě silnější.
@sisstin Podle mě ovulka dorazí. Já jsem to měla přesně jako Ty, až sem si říkala co se děje. A dneska na mě vykoukl krásně pozitivní test.Jsem 16DC. Zkus testnout zítra a uvidíš 🙂

sisstin
15. led 2015

@hrizuzu super, díky 🙂 bylo by to ideální, v sobotu přijede přítel 😀

hrizuzu
15. led 2015

@sisstin Tomu věřím :D Tak držím palečky, ať to výjde ;)

veronika182
15. led 2015

@sisstin mám to stejně a mám radost, že v tom nejsem sama 🙂 tak snad se nám zadaří!

lenia87
15. led 2015

Holky, potřebuji radu.. Zkoušela jsem první měsíc ovulační testy a 1. a 2. den nic, 3. den slabá čárečka, 4. a 5. den silnější čárečky (oba dny stejná výraznost) a 6 a 7 zase úplně nic.. Proč mi to zase nešlo do ztracena? Nebo je to tak normální, že když příjde ovulka čárečky zas úplně zmizí?