Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

leabella8989
19. pro 2015

@tess007 to ještě není ještě zkus testik určitě dnes i zítra

lzii
27. pro 2015

Ahoj Holky, nabízím ovulacni testy co mi zůstaly . Mám jich 20ks - 15Kč . má někdo zájem ? Vyjde to levnějí jak z lékárny ...

leabella8989
27. pro 2015

Ahoj a co je to za testy diky
@lzii

leabella8989
27. pro 2015

@lzii napiš mi zprávu, kolik toho mas a za kolik a domluvíme se, vzala bych je kamarádce bude rada

derra
24. únor 2016

Takhle vypadá můj pozitivní test (9.DC jsem dnes), teď navečer jsem zkusila znovu test a už je čárka slabší 😉 Vyskočilo to ze dne na den takhle nahoru... ale když jsem otěhotněla poprvé tak mi to stoupalo taky 3 dny, ale ne takhle skokově ze skoro "ničeho" na "něco" 😀

rebelka69
25. únor 2016

@derra tak sup dneska na to 😃

derra
25. únor 2016

@rebelka69 Dneska to nevyjde :( Manžel je mezi nočníma, takže spí a k tomu je na antibiotikách, tak ho tím tenhle měsíc nebudu trápit jen ať si odpočine... Něco bylo včera, tak buď to vyjde nebo ne 😀 Sice ví, že je dneska ovulka, ale sám říkal, že přes antibiotika by se toho i bál, tak ho nebudu nutit... a velmi bych se divila, kdyby si i přes to dal sám říct 😀

rebelka69
25. únor 2016

@derra ahaa..tak to je skoda, ale he zodpovedny 😃 tak pristi mesic 🙂 😃 ja merila dva cykly...jednou to bylo 2dny pred pozitivnim ovu testem...tak to nevyslo a podruhe to bylo v den pozitivniho ovu...a vyslo to 😃

derra
25. únor 2016

@rebelka69 Jo já na poprvé otěhotněla ze sexu to byl vyloženě v den ovulace (pozitivní test den před) a povedl se nám z toho nejspíš chlapeček, tak uvidíme jestli se nám to podaří znovu z toho co bylo včera nebo ne 😀 To bylo nějak nezávisle na testech, prostě se chtělo 😀

rebelka69
25. únor 2016

@derra kdyby se to povedlo, mohla by to byt i holcicka 😃

derra
25. únor 2016

@rebelka69 Potom co jsem si prožila (potrat v 15tt z důvodu VVV) je mi už úplně jedno co to bude, hlavně ať je zdravé ♥ Ale za chlapečka bych byla přece jen o chlup raději 😀

rebelka69
25. únor 2016

@derra to me mrzi ale uvidis, ze na podruhe to vyjde a mimi bude zdrave...drzim palecky 🙂

mi89
8. kvě 2016

Zdravím všechny. Druhy měsíc se snažíme o mimi, je to i 2 měsíce po vysazení antikoncepce. Ovu testy zkouším poprvé. Bohužel beru teď antibiotika, ale jen kvůli slabemu zánětu moc.cest. co říkáte? Je ovulace? Levý vajecnik me bolí celý den.

dddkkk
1. srp 2016

Ahoj holky, prosím Vás... kdy podle Vás byla ovu? Když jsem testila tak ten 11.DC naběhnul asi nejdříve, ale nějak se neumím rozhodnout, kdy vlastně byla OVU,nikdy před tím, jsem takhle brzy ovu test pozitivní neměla, snažili jsme se jen ten 11. a 12. pak přítel odjel, takže nevím nevím 🙂 Díky za názor... 🙂

alkapinka
20. zář 2016

mam. na vas prosbu.. uz pres rok se nsazime o mimco, stale nic.. pp vyswtrebich u dr. jsme oba "nadsamci".. tak jsem. se rozhodla ac jsem se k tomu nikdy nechtela"snizovat" ze zacbu s ovu testy, jestli vubec ovulaci mam.. nejak ji na sobe neregistruju.. ted ta otazka-to mam testovat kazdy den? a jak dlouho je ta ovu? 2 dny? 3dny? 30min? 😅
dekuju

brambora28
20. zář 2016

@alkapinka Ahoj, ovulace by měla být zhruba v polovině cyklu.. Ono když si otevřeš příbalový leták, tak je tam napsáno podle délky cyklu kdy zhruba by měla ovu být.. Já mám cyklus 28 dní, 1 den bylo 1. 9., začala jsem testovat asi 12. 9. pak jsem testovala 13., 14., 15., 16. a ovu byla 15. Ideálně když to budeš zkoušet úplně poprvé tak klidně i 5 dní před předpokládaným začátkem ovulace. A ovu test ti dle příbalového letáku neukáže že teď zrovna máš ovulaci, ale že nastane do 24 - 48 hodin od pozitivního ovu testu 🙂

kolibricek36
2. lis 2016

Holky, poradte prosim kdy tedy je ovulace - apodni test je z dneska

vanea
11. lis 2016

@kolibricek36 ahoj, dle testu ovu byla 3.11.-4.11.:)

ywushka
15. únor 2017

Potrebuju poradit,jsem po stimulaci 5-9.dc clostilbegidem a toto jsou moje ovu testy 11-16dc. Pořad je to slabé a nevýrazné. Přijde podle vás ještě??? Bezne mám cyklus až 36 dnů.

vanea
15. únor 2017

@ywushka ahoj, cykly máš dlouhé, takže klidně může🙂 já mám cykly cca 30 dní a ovulku 18DC. Ty testíky můžou zesílit i nárazově, nemusí to ukázkově každý den sílit ;) můžeš mít prázdný test, a pak najednou jeden den úplně jasně pozitivní..tak držím palce!

kstablova
15. únor 2017

@ywushka zkus začít měřit i bazální teplotu. Někdy ty testy opravdu nejsou průkazné a podle BT bude lepší orientace.

gnozka
15. únor 2017

Ahoj děvčata . Tak poraďte . Mam ted cykly mezi 24-28 dni . Testují ale od prvního dne ukončení menzes (radsi ) toho 13 teho byla čárka nejsilnější co mohla vcera uz byla bledsi . Ale porad ta čárka neni úplne syta jak by podle informaci mela . Ale teda cele pondeli me pekelne pichalo na prave straně . Co myslíte ? Je ta čárka dostačující ? Dekuji . Jinak menzes byl 1.2.2017

ywushka
15. únor 2017

@kstablova To je pro me uplne marne, to jse zkousela tri cykly a bylo to k nicemu, chodim ted 20dc na UZV...takze tam vim pak vsechno, me jen zajimalo, zda je ovu jeste prede mnou!'!!

absintka19
15. únor 2017

@ywushka videla bych pri delce cyklu klidne ovulku kolem 20dc i pozdeji 20-24dc klidne, dle toho jak ti 'síli'.

kstablova
15. únor 2017

@ywushka no podle testu zatím ne, že by tedy ještě mohla přijít. Myslela jsem ale, že po stimulaci clostilbeg. chodí ovu dřív.

kstablova
15. únor 2017

@gnozka ahoj, toho 13. by to být mohlo (tedy jen test, ovu 12-48 h od toho)

gnozka
15. únor 2017

@kstablova ja vim . No ted mame asi Pech 🙂 manžel
Musel odjet :/ na tyden . Takže poslední sex byl v neděli vecer . Ale zajimalo me jestli vubec proběhla . Ale podle te bolesti v podbrisku si rikam ze asi ano 🙂

kstablova
15. únor 2017

@gnozka ono je to kolikrát s testy strašně individuální. Někdo nemá celou dobu skoro žádnou druhou čárku a pak mu najednou vyběhne hned silnější než kontrolní a pak zas nic. Někomu to sílí postupně a někdo tu druhou nemá silnější nikdy. Ono je dobré třeba ze začátku zkusit zároveň třeba dva druhy testů, někde může být víc nebo míň barviva.... no a samozřejmě nejlepší je to ještě pojistit měřením BT nebo nechat zkontrolovat na UTZ (folikulometrie). Je to fakt věda kolikrát 😉.
Aspoň ta bolet může být ukazatel. Já se podle bolesti třeba vůbec nemůžu řídit, nikdy jsem na sobě ovu nepoznala.
A jestli byl sex v neděli, tak to není tak ztracené 🙂

gnozka
15. únor 2017

@kstablova no je to věda 🙂 u první dcery to bylo az moc jednoduché . Dělala jsem si ovu testy (ale uz si nepamatuju intenzitu čárek ) a jak mi vyšly dve tak na me manžel skočil a vim ze to byla takova bolest pri sexu ze jsem se modlila at uz je konec 😀

ywushka
15. únor 2017

@kstablova Jak u koho, minuly cyklus jsem byla na gynde 21DC a uz se tvorilo zlute telisko, nedelala jsem si tenkrat ani testy....a doktor me jen rekl, ze ovu probehla pred par dny.... A ted teda zkousim testovat.