Jak na ovulačním testu poznám, kdy mám ovulaci?

gabriella84
24. pro 2012

mám jednorázové ovulační testy a už dva dny mám pozitivní první byl slaby dnes je silnější jak poznám kdy mám ovulaci? Je to muj první cyklus po samovolném potratu ☹ Měla jsem to po 7týdnech a ted je to 11 až 12 den po menzes. Můžete mi prosím poradit? Děkuji

ejmisek
7. zář 2014

@svlocka ahojky, prosím mám menší dotaz, koukám ted na tvou foto ovul.testu kde máš druhou čárečku světlejší, znamená to tedy že je to po ovulce?? Mě to vyšlo podobně, druhou čárku mám o dost světlejší a jsem z toho zmatená 😀 Děkuju za názor

svlocka
7. zář 2014

@ejmisek mam tam nekde fotku s uterka ta druha je silnejsi a ta dalsi fotka kde to mam slabe to uz je po ovu dva dny tak na to koukni musis mit druhou silnejsi tu spodni pak mas ovu 🙂

ejmisek
7. zář 2014

@svlocka děkuju za reakci 🙂 já si právě zkoušela ovul.test 3.,5. a dnes 7.9. a kontrolní čárka byla vždy tmavší než ta druhá, ta byla hodně světlá...asi jsem tu ovulku měla koncem srpna to mi bylo nějak divno 😀 Ještě jednou děkuju 🙂

snazilkaromulka
19. zář 2014

Ahoj holky, jsem tu nove, zatim vas tu tak procitam, ale taky bych se chtela podelit, at treba poradite.. Antinu jsem vysadila polovina cervna s tim ze chceme mimco, ale nevim jak s tou ovulaci, minuly cyklus jsem si to udelala jen obcas a nic, jen jedna carka, asi jsem zacla pozde, ted jsem zkusila udelat od 10DC a tohle mi vyslo, myslite ze to prostredni byla ovulace? Ta carka je slabsi ale ta den oredtim byla vic slabsi a dneska uplne minimum.. nevim, mam delat i dvakrat denne? Nebo zkusim zitra zase, jak bude uplne slaba tak uz je to asi pryc, ale hlen nic moc.. :( brala jsem od zacatku vitaminy Nosifol a ted piju kontryhel, tak nevim jestli uz ho nemam zitra pit kdyz se pije jen do ovulky.. poradte

vlnka09
7. lis 2014

Ahojky,prosím o názory 🙂 Co myslíte? Toto bylo na OT 14DC 😉

vlnka09
9. lis 2014

holky výše je můj ovulační test z 14DC to bylo 3.11. myslíte,že když jsme se tulily obden (naposledy potom ve čtvrtek ráno ) že by to mohlo být? 😉

vlnka09
13. lis 2014

děvčata nikdo?? sem už nikdo nechodí?? 😀 😨

veveruska8
29. lis 2014

Ahoj holky resím tu jestli prave bude probihat ovulka. Vy jste urcite uz skusene jaa nee 😀 tu jsou me ovu testy... 1 fotka 19DC a druha fotka je 21DC takcze ovulku muzu cekat zitra??? dekuji

veveruska8
29. lis 2014

Prvni 19DC a druha 21DC

pankafe
30. lis 2014

Ahoj holky, taky se přidám 🙂 Dnes jsem 12DC. Včera byla čárka na ovu testu tak o polovinu slabší než dnes (včera jsem ho bohužel nevyfotila a už je v koši). Myslíte si, že tohle už lze považovat za pozitivní?

pankafe
30. lis 2014
chiquichiqui8
1. pro 2014

@veveruska8 odpovídám asi už pozdě, ale podle testíků to vypadá na ovulku 22 - 23. den

veveruska8
1. pro 2014

Ahoj 23 den uz byl test o dost slabsi,ale radeji jsme to pojistili 😀 a Dekujiii 😉

mikytimi
9. pro 2014

@pankafe ahoj asiuzpisupozde, ale ten test je urcite negativni :( jak to dopadlo? Byla ovu jeste dyl?

pankafe
9. pro 2014

@mikytimi: Byl pak ještě slabší a najednou 3.12. krasne pozitivní 🙂 Někde mam i foto, ale teď píšu z mobilu a z toho to sem neumím přidat. Čili ovu byla 15 DC, tak teď čekám, zda dorazí MS nebo budou // 🙂

pankafe
9. pro 2014

Tak uz vím, jak přidat foto 🙂

nonacek
9. pro 2014

@pankafe přeji ti ať nedorazí mrcha ✌

mikytimi
9. pro 2014

@pankafe jeee tak super 🙂 taky preju at nedorazi.... Ja jsem mela ovu test pozitivni 7.12. Takze dneska to jeste jednou pojistime ikdyz uz je stejne pozde a taky budu vyckavat.... To budem testovat skoro stejne 🙂 to by byl krasny darek k vanocum 😎

pankafe
9. pro 2014

@mikytimi No, drahy byl bohužel pryč, takže tuleni bylo 1.12. a pak az 4.12., takže se obavám, ze ovu sice byla, ale ze jsme se netrefili ☹

nonacek
9. pro 2014

@pankafe neboj,,,, a vickej este,třeba jste se trefili..... Já také cekammmmm .......... a dnes 8dni po ovu a test negatyvni a ovulaci sme trefili na 100% a zatím nic..😭
a někdy stači 2 3 dny kolem ovu sexovat a stači to😉

mikytimi
9. pro 2014

@nonacek 8 dni je asi jeste brzo, ale ja to urcite taky nevydrzim 🙂 to cekani je dlouhy 🙂 a citis nejake priznaky? My jsme se do ovu taky na 100%trefili tak nevim proc by to nemelo vyjit 😀

pankafe
9. pro 2014

@nonacek tak my se tulili 2 dny před ovu a 1 den po ovu, tak třeba to vyjde 🙂 taky ti držím palce

mikytimi
9. pro 2014

@pankafe to 4.12. To klidne jeste vyjit mohlo.... Kdyz to nejmin cekas, tak to prijde... 🙂 dej vedet

pankafe
9. pro 2014

@mikytimi Určitě dam vědet 🙂 Dnes 6DPO tt negativní, ale je ještě moc brzo.

nonacek
9. pro 2014

@mikytimi jo mam jakýsi vytok a bolesti v podbřišku,ale jestli to není sugesce...😨
a ty jak dlouho jsi po ovu?

nonacek
9. pro 2014

@pankafe tak to jsi taky silný testoholik Vítej v klubu😩😨 lapy duchu na testu😉 sem také jedna z nich😆

pankafe
9. pro 2014

@nonacek Tak nějak 😀

nonacek
9. pro 2014

@pankafe takže šance je ✌

nonacek
9. pro 2014

@pankafe
@mikytimi
holky nemate půjčit jednu velkou lupu 😨 😀 😀 😀 😀

pankafe
9. pro 2014

@nonacek Tak šance je asi vždycky, minimálně do té doby, než dorazí MS. Lupu mám, ale sama ji potřebuju 😀