• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Jak se správně měří bazální teplota?

10. května 2017 
@ivet1987 v pohodě, neomlouvej se :slight_smile:
30. pro 2013 ve 20:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
To je ten problem ja v tom tak trochu plavu :grinning: nevyznam se v tom..
31. pro 2013 v 08:50  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja se omlouvam ale nevyznam se kdy jsem mela ovu nebo tak, :cry:
31. pro 2013 v 10:48  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@nikysek12 a jak dlouho měříš? jen ten týden? to je samo o sobě málo..jako teploty nad 37 obecně jsou považované za těhotenské, ale není to pravidlo. A týden zvýšených teplot je ještě málo na to, aby bylo na testu něco vidět..to až tak po 10-12dnech nejdřív.
A měříš to správně? každý den ve stejnou dobu hned po probuzení?
31. pro 2013 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj mám dotaz, jsem nafoukla, pálí mě žáha, pobolívají mě prsa, hrozně me bolí v podbříšku, mám pocit plnosti.. hodně piju až abnormálně 2 dny mám zvýšenou teplotu 37, 2 mám den pred OVU. Tyto bolesti trvají už asi 10 dní. Test mi vyšel před dvěma dny negativní. Co to tedy může byt?
25. bře 2014 v 08:52  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
sem 4 dny po ovu 5 po styku a teplota je 37,3 do ms zbývá 10 dní , jak to je když ms bude přicházet teplota bude klesat když těhu tak se nehne ,?
3. dub 2014 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj chtěla bych se zeptat jestli se bazální teplota měří i v dny menstruace díky :slight_smile:
2. dub ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@bubicko není potřeba,až ti skončí tak začni.
2. dub ve 20:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@tammm děkuji :thumbsup::wink:
3. dub v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
zdravím všechny chci se zeptat jak správně měřit bt vůbec tomu nerozumím chtěla bych poradit a taky jaká ma být správná teplota prosím :slight_smile:
6. dub v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky jsem tady nova :slight_smile: je mi 26 a rozhodli jsme se s pritelem ze jsme pripraveni na miminko. Ziju v Praze vic nez rok a pul a jeste jsem si nenasla zadnyho lekare. Ale uz se chystam :slight_smile: vysadila jsem HA po 9 letech a vratila jsem se do starych koleji. Moje menstruace je uz sice pravidelna a kratsi ale muj cyklus trva asi jenom 16 dni. Taky jsem dost zhubla, tak jsem zacla uzivat kyselinu listovou a pyridoxin. A zacinam merit teplotu ale myslim si ze ani nemam mozna vubec ovulaci :( holky a merite oralne nebo vaginalne? Uz se pak chystam k tomu lekari protoze jsem cetla ze jsou hormony na to kdyz nemas ovulaci. Ale zatim se tomu venuju jenom mesic :slight_smile:
16. dub ve 12:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@dockis44 ahoj:grinning:já měřím 5.mesic, vaginálně. Co jsem kolem toho načetla,je to asi nejlepší. Ovu podle toho můžeš určit,taky příchod MS. Ale k lékaři určitě zajdi,ať máš vše pod kontrolou :wink:
16. dub ve 12:45  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katkas75 dekuji protoze mam tu teplotu pak rozdilnou kdyz jsem zkusila tam i tam.
16. dub ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobrý den,měla bych teda taky dotaz: kdy je dobré začít s měřením BT? Mám tím namysli jestli je vhodné začít třeba např. první den menstruace nebo jestli na tom vůbec nezáleží? Děkuji za odpověď všem :slight_smile:
10. kvě v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta225 no já měřila až ke konci MS,kdy už jsem moc nekrvacela,teda po ránu.tech pár dní během silné MS jsem neměřila.teplotni rozptyl ti potom vyvstane i bez těch pár dní:wink:ale jak kdo chce.ja si nechtěla prasit teploměr :grinning:
10. kvě ve 22:03  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
@iveta225 stačí od konce menstruace, když měříš vaginálně, je to tak samozřejmě mnohem jednodušší :slight_smile: Když měříš v puse, můžeš i při menstruaci, ale není to potřeba
10. kvě ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek