Jaké ovulační testy doporučíte?

janinka186
5. bře 2014

Holky prosím doporučtě mi nějaký odzkoušený ovulační testík. Na netu se dočítám, že ty úplně nejlevnější nejsou nejlepší. Děkuji 🙂

zlatelevizeedna
5. bře 2014

@janinka186 já nevím, ale kupovala jsem je vždycky na ebay ve velkých baleních (vyšly mnohem lépe než z lékárny) a zafungovaly. Jednou, tuším, Wondfo a podruhé nějaké úplně no-name.

sariss
5. bře 2014

Ja pouzivala kombinaci levnych a drahych- ty uplne obycejne co jsou bud na ebay nebo amazonu to je jedno. Pokud mas nepracidelny cyklus tak nez vychytas kdy zacit potrva. Je dobre delat navecer a rano aby byla jistota ze ovulaci neprosvihnes. Ale fakt ja koupila balik 20ti snad za 7€. Ja jsem to udelala tak ze jsem jeste pres ebay koupila i balik 20ti drahych clearblue ovulaku tam se ti ukaze smajlik kdyz je pozitivni a nemusis lustit carky, ale kdyz vyndas tu tycinku tak ty carky taky vidis takze na tom jsem se naucila jak ma pozitivni vypadat a ze fakt kdyz ta testovaci carka neni silnejsi nez kontrolni pozitivni ten ovulacni neni narozeil od tehotenskeho;) a pro jistotu kdyz se mi zdal pozitivni ten levny udelala jsem tenhle clearblue. Tehotna z 2. snazeni...hodne stesti!

margotecka
5. bře 2014

@janinka186 Tak za mě určitě ovu tetsy Dr.Max. V krabičce je jich 7, tudíž na jeden cyklus a stojí 89kč. Navíc teď v Dr. Max mají akci na jejich výrobky 2+1 zdarma 🙂

ellenie
5. bře 2014

@margotecka to vazne maji takovou akci? tak to musim jit nakoupit ovu testy🙂

margotecka
5. bře 2014

@ellenie Jojo, akce trvá celý měsíc, taky si tam ještě skáknu i pro těhu testy 🙂

ellenie
5. bře 2014

@margotecka a jeste se zeptam, musim mit tu zakaz. kartu Dr. Max, abych dostala 2+1 zdarma?

margotecka
5. bře 2014

@ellenie Ne, nemusíš, taky jsem ji neměla, ale teď jsem si ji zařídila, protože tam budu chodit častěji, zjistila jsem, že je to asi jedna z nejlepších lékáren 🙂