Jakou máte appku na ovulační a těhotenský kalendář?

denisa3101
2. dub 2017

Jakou používáte aplikaci k výpočtu ovulace ?

chipsicek
2. dub 2017

Ja použivala Muj kalendař, ovulace je tam dobře vyznačena jako šance otěhotněni mala, středni a velka šance. Za me super apka

denisa3101
autor
2. dub 2017

@chipsicek super děkuji mrknu se 😊

zoana
2. dub 2017

keď sme sa s manželom rozhodli skúsiť druhé dieťatko, tak som sa tiež rozhodla ísť na to "vedecky" Vyrátala som si ovuláciu - niekde online, už neviem kde, robila som si ovulačné testy ani jeden mi nikdy nevyšiel pozitívne, tiež som si našla dátum podľa jonášovej metódy. Ale nič z toho u mňa nefungovalo.

Skús si nájsť niečo o životodárnem hlenu - to som sledovala a vyšlo to hneď prvý mesiac a to mám 37 rokov, takže žiadna superplodná mladucha 😝. A tiež som si spätne uvedomila, že ma dosť často každý mesiac hrozne bolí brucho, tak deň dva, nikdy som tomu nejak nevenovala pozornosť. A následne som zistila, že to bolo vždy v čase ovulácie. A tie vyššie uvedené metódy mi to teda vôbec netrafili.

ireniq
2. dub 2017

Fertility Friend - ale je jen anglicky.

lentilkah
2. dub 2017

Ladytimer, cim vice predchozich cyklu zadas, tim presnejsi vypocet. Predpoved se mi shodovala s ovu testy.

any_any
2. dub 2017

Pred otehotnenim jsem pouzivala Muj kalendar

ekyticka
4. dub 2017

používala jsem OvuView, pak vyměnila telefon z Androidu na Windows a doteď lituji, protože byla super a náhradu jsem nenašla

zabec
22. kvě 2017

Pouzivam ovuview a jsem spokojena, prvni tehotenstvi se nam diky tomu povedlo hned druhy mesic, ale merila jsem tedy BT uz dva roky pred tim, pouzivala jsem vypocet plodnych a neplodnych dni jako "antikoncepci".