Jaký den cyklu začít zkoušet ovu testy?

lucinda85
18. únor 2013

Podle návodu se mám řídit délkou cyklu, ale předchozí byl 35 dnů (první cyklus po vysazení HA) a to by znamenalo začít testovat od 18náctého dne. Není to pozdě?

sarkad2856
18. únor 2013

Asi bych zkusila testovat od toho 14 dne,pokud je to teprve první cyklus po vyzazení,znám třeba kamrádku která má ovulku těsně před MS,každý to má jinak a pak bych asi hlídala hlen atd nebo někdo měři BZ než kupovat ovu testy.Každému vyhovuje něco jiného...

petikx
18. únor 2013

Já nevím, mě ovu testy nefungovaly moc spolehlivě, vyhozené peníze, pak jsem si to nechala vyměřit ovulaci u doktora a měla jsem jí 11 den, každý to může mít jinak. Lékař mi říkal, že ovulace je 14 dní od poslední ms takže dva dny předem a dva dny po, abych jí neminula. Cca testovat od 11 dne s tím, že spolehlivě to lze vyměřit v gyn. ordinaci, ale asi né v každé nebo zajít do centra asistované reprodukce oni tam s tím pomůžou. 😉

beruska11121984
19. únor 2013

Ahoj holky.Chci se zeptam mam ciklus dlouhy 38 dni ale vubec nevim kdy cekat ovu.Nekde jsem se docetla ze by stouhle delkou ciklu mela ovu dorazit okolo 25 dc.Je to mozne?Ze az tak pozde?Dekuji za radu 🙂

maximka33
19. únor 2013

Asi to bude těžké zachytit, když jsi měla pouze jeden cyklus bez hormonů. u mně byly taky delší cykly. jaké cykly jsi měla před HA? asi bych se řídila tím, co jsi vyčetla z letáku. možná to ani nebude potřeba. nám se zadařilo 3. měsíc po vysazení HA. ale u druhého to bylo horší a bylo fajn vědět, kdy je ovulace. a teď se mi potvrdilo, že početí kolem ovulace jsou fakt chlapečci.

radova23
12. dub 2013

ja jsem dneska 9DC a začínam mit ovu..... test je čarka a duch,takže u mě příjde tak cca do 2 dnu 🙂

maudn
12. dub 2013

já začala 22DC (nemela jsem je driv koupeny) a ovu byla az 28, pokud nevis kdy máš ovu a neřešíš peníze, tak zacni od 9 dc, pak ti to staci pri druhem cyklu jen sledovat na teplote

angolanecka123
12. dub 2013

Holky prosím o radu.. moc se nevyznám, co se ovulace týče :( nevím jak si ji vypočítat.. první den menstruace byl 26.3 a ciklus mám 28-30dní.. prosím kdy bych měla dostat ovulaci? koupila jsem si dnes ovulační testy a vyzkoušela v 16hod první a čárka skoro neviditelná, ale je tam.. jsem bezradná 😒 děkuji za názory