Jaký ovulační test jste používaly?

smudlinka2019
22. zář 2011

Holky,mám dotázek.Jaké ovulační testy jste používali?Nevím,který koupit.Tak bych ráda věděla vaše zkušenosti,a který by jste mi doporučili vy🙂 Děkuju 🙂

daasenka85
22. zář 2011

Já jsem použila tento cyklus poprvé - na krabičce je napsáno "test 99 ovulační", stojí skoro 100 Kč (myslím, že těch 98-99 🙂 ), jsou tam 3 kusy.. docela drahé, ale podle mě spolehlivé. pozirivní test se mi ukázal podle následujících bolestí cca 27 hodin před začátkem ovulace. následující den také pozitivní (to už muselo být těsně před ovu, měla jsem strašné křeče) a následující den už negativní.. takže já na ně nedám dopustit, ještě aby pomohly k děťátku 😉 I Tobě přeji...

hojda
22. zář 2011

Dobré jsou ty Wondfo, nejlevněji je seženeš na MMB http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

slucky
30. lis 2011

Ahoj holky, tak já už testy nepotřebuji...na 2 pokus se to podařilo a jsem v 9.týdnu. Tak kdyby jste měla některá zájem, přenechám Vám za příspěvek testr ze slin Julia saliva (takový malý mikroskop) a přiložím i pár těch jednorázových (ty jsem moc nepoužila, protože mi nikdy ovulaci neukázali). tak dejte vědět, jestli bude mít některá zájem