Jaký vliv mělo na bazální teplotu pití alkoholu?

teenyel
19. kvě 2014

Ahoj holky, zajímalo by mě, jestli nějaká z vás měřila BT po větším množství alkoholu a jaký to mělo na ní vliv? Díky 😉

alenka_p
19. kvě 2014

No teoreticky by měl alkohol BT zvýšit, ale mně s ní nikdy nehnul, nebo jen minimálně

teenyel
autor
19. kvě 2014

@alenka_p no já den po pití měla hodně velký pokles. Tak pokud zvyšuje, tak by mě zajímalo, kolik bych měla kdybych předtím nepila.

monasek84
19. kvě 2014

me vzdycky o dost zvysil teplotu

alenka_p
19. kvě 2014

@teenyel ono to asi bude individuální, mně jí to fakt nezvýšilo...myslím že i jeden ten samý člověk to může mít pokaždé jinak 🙂 Takže po pořádné pařbě bych se asi na měření radši vyprdla, než pak řešit co to je

ange_de_la_morte
19. kvě 2014

mi alkohol s BT nehnul ani o píď 😀

teenyel
autor
20. kvě 2014

@alenka_p me spis zajimalo, jestli je mozne,aby teplotu snizil. Ale to asi ne.

pajiskazemlyna
20. kvě 2014

Je to hodně individuální, ale, že by alkohol teplotu snížil, to se mi nezdá, buď zůstává stejná nebo se zvýší, ale jak říkám, každá to můžeme mít samozřejmě jinak.

alkuska
16. kvě 2015

Já mám vždycky po pařbě vyšší BT tak o 3 desetiny (nebo i víc) 🙂 Ale raději to nijak nekoriguju a ty teploty vůbec nepočítám.

evulinka27
21. lis 2015

Mě alkohol po třídenním pořádným pití (víkend hodové zábavy.. 🙂 ) zvýšil první den o 0,5°C, a druhý a třetí den o 0,7°C. čtvrtý den, co jsem byla čistá jsem měla teplotu opět jako před pitím 🙂

elana
21. lis 2015

mě ji alkohol druhý den ráno spolehlivě zvedl, klidně na "ovulační" skok. Druhý den už samozřejmě žádný vliv neměl a taky záleželo na to, kolik ho bylo...sklenička vína v osm večer neudělala nic, prokecaná noc do tří ráno kdy padly dvě-tři flašky ve dvou-třech lidech...to nemělo cenu měřit, hup jak prase.

radiz
21. lis 2015

Po večerním alkoholu, nemyslím tím jednu skleničku mi druhý den BT vyskočí o cca 0,2 . Ono asi záleží i na čase, kdy konzumuješ, množství alkoholu a době vstávání...pokud konzumuješ v noci a vstáváš třeba kolem 6 hod. ráno pak to má určitě větši vliv na BT než večerní popíjení a vstávání v 9 hod. Čím větší odstup, tím menší vliv na BT.

bibinka2208
23. lis 2015

Me to teplotu zvysilo o 0,3°C ... Rano jsem si delala test Ovuba i dva dny predtim a testy negativni a po alkoholu jsem mela teploru jak po ovu... Pokud si ji zapisujes gak si tam napis poznamku po alkoholu 🙂