• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možná ovulace na konci menstruace?

24. července 2013 
@lucinkab určitě, neztrácej hlavu a věř!
24. črc 2013 v 11:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@vendullka verim, ale bojim sa dufat :slight_smile: skoda ze neexistuje sposob ako to zsitit skor...tehu testy sa neoplati robit skor lebo aj tak ti nic neukazu :slight_smile: malo by sa vymysliet daco ine :grinning:
24. črc 2013 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
@lucinkab jo mi se snažily 3roky,a stejne nic přirozeně to nepujde asi nikdy,ale určo pošly chlapa na spermio oni totiž sou na tom v dnešní době dost blbě
24. črc 2013 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@ratatooy pockam este do vianco nejdem ho tym deptat....a aj tak na to potrebuje u nas papier od mojho gyn aby on mohol ist na spg :slight_smile: a gyn mi povie ze naco stresujem :slight_smile:
24. črc 2013 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab jasny tak ono se stejne všechno začina řešit až po roce co to nejde
24. črc 2013 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Ahoj
neni to asi bezne, ale urcite to mozne je. Kamaradka nemohla dlouho otehotnet.. dnad 5 let. pak jednou byl manzel dlouho v nemocnici a naskytla se jim prilezitost .. doktori a sestry pryc, spolupacient propusten... zkratka prilezitost, tak na to hupsli, ikdyz mela MS. A jejda, prisla hned do jinace, ze manzel ani neveril, ze by to bylo z toho jednoho pokusu mozny a že je to po tech letech zkoušení jeho :slight_smile:. drhe dite pocali take tak snad na druhy pokus. Zkratka pricina dlouhodobe neplodnosti u nich byla ta, ze proste při MS abstinovali :slight_smile: kdo by to byl řekl :slight_smile: ..
24. črc 2013 ve 12:41  •  3 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí (2)
@ratatooy podla mna je rok vela aj ked vsetci to tak riesia....mohli by to zmenit na pol roka-9mesiacov :wink:
24. črc 2013 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@lucinkab myslím, že jsem otěhotněla tak max 3-4 dny před MS dle UTZ, ale je pravda, že jsem to tak nějak nezkoumala :slight_smile:
24. črc 2013 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek