Je možná ovulace na konci menstruace?

mersy
24. čer 2012

ahoj holky, mám otázku. Je možná OVU na konci MS? zkoušela jsem OVU testy už několikátý měsíc a nic- testovat jsem začala tak kolem 10DC slabý duch 2 dny a pak nic.....
tento měsíc jsem zkusila už od 5DC - čárka slabší než kontrolní, 6,7DC slabší a dnes nic. pouze kontrolní.
mohla jsem mít OVU při MS? Stalo se vám některé, že by jste při MS otěhotněli?
Snažíme se totiž už 9. měsíc a nic......

vendullka
24. črc 2013

@lucinkab určitě, neztrácej hlavu a věř!

lucinkab
24. črc 2013

@vendullka verim, ale bojim sa dufat 🙂 skoda ze neexistuje sposob ako to zsitit skor...tehu testy sa neoplati robit skor lebo aj tak ti nic neukazu 🙂 malo by sa vymysliet daco ine 😀

ratatooy
24. črc 2013

@lucinkab jo mi se snažily 3roky,a stejne nic přirozeně to nepujde asi nikdy,ale určo pošly chlapa na spermio oni totiž sou na tom v dnešní době dost blbě

lucinkab
24. črc 2013

@ratatooy pockam este do vianco nejdem ho tym deptat....a aj tak na to potrebuje u nas papier od mojho gyn aby on mohol ist na spg 🙂 a gyn mi povie ze naco stresujem 🙂

ratatooy
24. črc 2013

@lucinkab jasny tak ono se stejne všechno začina řešit až po roce co to nejde

mimys
24. črc 2013

Ahoj
neni to asi bezne, ale urcite to mozne je. Kamaradka nemohla dlouho otehotnet.. dnad 5 let. pak jednou byl manzel dlouho v nemocnici a naskytla se jim prilezitost .. doktori a sestry pryc, spolupacient propusten... zkratka prilezitost, tak na to hupsli, ikdyz mela MS. A jejda, prisla hned do jinace, ze manzel ani neveril, ze by to bylo z toho jednoho pokusu mozny a že je to po tech letech zkoušení jeho 🙂. drhe dite pocali take tak snad na druhy pokus. Zkratka pricina dlouhodobe neplodnosti u nich byla ta, ze proste při MS abstinovali 🙂 kdo by to byl řekl 🙂 ..

lucinkab
24. črc 2013

@ratatooy podla mna je rok vela aj ked vsetci to tak riesia....mohli by to zmenit na pol roka-9mesiacov 😉

martaska78
24. črc 2013

@lucinkab myslím, že jsem otěhotněla tak max 3-4 dny před MS dle UTZ, ale je pravda, že jsem to tak nějak nezkoumala 🙂