Je možne mít ovulaci už cca 4 dny po menstruaci?

ivana21m
31. led 2012

Pozoruju na sobe, ze jsem mela pred dvema dny hlenovy vytok, a potom co jsme se s pritelem mazlili to zmizelo, mohlo to byt ovu? 😕

pajiskazemlyna
31. led 2012

Možné je úplně všechno a už jsem četla o mnoha ženách, které otěhotněly těsně po menstruaci 🙂
Dokonce, pokud žena neví kdy má ovulaci a nedaří se jí otěhotnět, lékaři většinou doporučují sex při menstruaci a těsně po ní, takže ta možnost tu je 🙂

krista1
31. led 2012

Taky si myslím,že je to možné,že si ovu měla.Ovu můžeš mít i během menstruace.Hodně štěstí 😉

radun
31. led 2012

Určitě bych to zkusila, možné to je 😉

majinka1981
31. led 2012

je to možné, kamarádka otěhotněla dva dny po menstruaci 😉

andelka
31. led 2012

Během MS ovulace moc možná není, ale krátce po ní určitě ano, hlavně pokud má žena kratší cykly. Např. 24dní, luteální fázi třeba 14dní, takže ovulka může být 10DC a to není od konce MS obvykle příliš vzdálené (záleží i jak dlouho trvá).

lukza
1. únor 2012

určitě to možné je já měla cykly 28-36dní a otěho´tněla sems prvním synem 9dc a to MC sem měla 7-9dní takže hned do dvou dnu sem otěhotněla

tonicek2010
7. srp 2012

Taky se přidám 🙂 já mám měsíčky těch 6 dní,do další M. je to vždy těch 23dní ale za boha nepoznám,kdy je ovulace.M jsem měla 22.7 a konec 27.7 . pak se objevil hlen a byl husčí.2.8 byl víc i mokřejší tak jsme se mazlíčkovali 🙂 i mě tlačilo v podbřišku a gynekolog řek,že jsem byla jen nastydlá přitom jsem neměla jak nastydnout.Tlak trval 5 dní.a těhu.test negativní.Tak kdo se v tom má vyznat?

zoriazz
13. srp 2012

určitě to možné je, každá to máme jinak. Doporučuju Ovu testy, taky je jdu zkusit, pokud se nám to tento (první) měsíc nepovede, tak ať vím 🙂

andulka86
25. pro 2012

moje velmi blízká příbuzná otěhotněla vždy těsně po MS