• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je možne mít ovulaci už cca 4 dny po menstruaci?

25. prosince 2012 
Pozoruju na sobe, ze jsem mela pred dvema dny hlenovy vytok, a potom co jsme se s pritelem mazlili to zmizelo, mohlo to byt ovu? :confused:
31. led 2012 v 10:38  • Odpověz  • To se mi líbí
Možné je úplně všechno a už jsem četla o mnoha ženách, které otěhotněly těsně po menstruaci :slight_smile:
Dokonce, pokud žena neví kdy má ovulaci a nedaří se jí otěhotnět, lékaři většinou doporučují sex při menstruaci a těsně po ní, takže ta možnost tu je :slight_smile:
31. led 2012 v 10:44  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Taky si myslím,že je to možné,že si ovu měla.Ovu můžeš mít i během menstruace.Hodně štěstí :wink:
31. led 2012 v 11:37  • Odpověz  • To se mi líbí (2)
Určitě bych to zkusila, možné to je :wink:
31. led 2012 v 11:44  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
je to možné, kamarádka otěhotněla dva dny po menstruaci :wink:
31. led 2012 ve 12:05  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Během MS ovulace moc možná není, ale krátce po ní určitě ano, hlavně pokud má žena kratší cykly. Např. 24dní, luteální fázi třeba 14dní, takže ovulka může být 10DC a to není od konce MS obvykle příliš vzdálené (záleží i jak dlouho trvá).
31. led 2012 ve 12:33  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
určitě to možné je já měla cykly 28-36dní a otěho´tněla sems prvním synem 9dc a to MC sem měla 7-9dní takže hned do dvou dnu sem otěhotněla
1. únor 2012 ve 14:30  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky se přidám :slight_smile: já mám měsíčky těch 6 dní,do další M. je to vždy těch 23dní ale za boha nepoznám,kdy je ovulace.M jsem měla 22.7 a konec 27.7 . pak se objevil hlen a byl husčí.2.8 byl víc i mokřejší tak jsme se mazlíčkovali :slight_smile: i mě tlačilo v podbřišku a gynekolog řek,že jsem byla jen nastydlá přitom jsem neměla jak nastydnout.Tlak trval 5 dní.a těhu.test negativní.Tak kdo se v tom má vyznat?
7. srp 2012 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
určitě to možné je, každá to máme jinak. Doporučuju Ovu testy, taky je jdu zkusit, pokud se nám to tento (první) měsíc nepovede, tak ať vím :slight_smile:
13. srp 2012 ve 21:05  • Odpověz  • To se mi líbí
moje velmi blízká příbuzná otěhotněla vždy těsně po MS
25. pro 2012 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek