• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Je normální mít ovulaci až 7. den po ovulačním hlenu?

26. listopadu 2013 
Zajímalo by mě, jestli je normální mít ovulaci až 7 den po výskytu ovulačního hlenu?? Co značí ovulace, která je opožděná,např. víc jak 20 DC?? Děkuji
17. lis 2013 v 00:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj - ovulační hlen může být v cyklu víckrát, abys poznala ovulaci je nejlepší se sledovat dle symtotermální metody, i teplotu- je jich víc druhů- já používám od MUDr. Lázničkové, ovulace v cyklu je u žen různě, může být i později, než 14. den cyklu. Takže 20. den cyklu to nic není.
Můžeš to zkusit.
17. lis 2013 ve 13:51  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
ahoj, diky, ted je druhy mesic, co zkousim ovu testy, prvni testovany mesic mi ovu test ukazal 2čárky 21 DC a ted testuji druhy mesic, mam obvykle cca 30denní cyklustakže jsem druhy testovany mesic zacala testovat 17DC, 21DC jsem mela druhou slabou čárku a o den pozdeji uz tam zase byla jen carka jedna...ted mam strach, ze neovoluji kazdy mesic...i kdyz doufam,ze ovulace jeste prijde, ale bojim se, kdyby ne...
17. lis 2013 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@verlis1 pro zajimavost dnes je 23 DC a ovu test mi jeste neukazal dve carky (tesstuji ale od 17DC) tak jedine ze by ovu byla pred tim 17DC?? ale brala jsem to tak,ze kdyz mam 30denni cykly a prvni testovany mesic mam ovu 21DC tak nema smysl testovat drive, nez 17DC...
17. lis 2013 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
verlis1 ahoj, ovulační testy někdy ale ovulaci nemusí ukázat, ale pokud máš 3O denní cykly - jde o to, kdy ovulace probíhá, ona může klidně 16 den před menstruací, ale také pouze třeba 8- COŽ JE MÁLO. Kdy probíhá přesně můžeš zjistit podle symptotermální metody
26. lis 2013 ve 21:57  •  snaží se  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já otěhotněla na ovu 29dc, po této době jsem zahlédla i ten hlen
26. lis 2013 ve 22:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek