Je normální mít ovulaci až 7. den po ovulačním hlenu?

verlis1
16. lis 2013

Zajímalo by mě, jestli je normální mít ovulaci až 7 den po výskytu ovulačního hlenu?? Co značí ovulace, která je opožděná,např. víc jak 20 DC?? Děkuji

janicka85
17. lis 2013

ahoj - ovulační hlen může být v cyklu víckrát, abys poznala ovulaci je nejlepší se sledovat dle symtotermální metody, i teplotu- je jich víc druhů- já používám od MUDr. Lázničkové, ovulace v cyklu je u žen různě, může být i později, než 14. den cyklu. Takže 20. den cyklu to nic není.
Můžeš to zkusit.

verlis1
autor
17. lis 2013

ahoj, diky, ted je druhy mesic, co zkousim ovu testy, prvni testovany mesic mi ovu test ukazal 2čárky 21 DC a ted testuji druhy mesic, mam obvykle cca 30denní cyklustakže jsem druhy testovany mesic zacala testovat 17DC, 21DC jsem mela druhou slabou čárku a o den pozdeji uz tam zase byla jen carka jedna...ted mam strach, ze neovoluji kazdy mesic...i kdyz doufam,ze ovulace jeste prijde, ale bojim se, kdyby ne...

verlis1
autor
17. lis 2013

@verlis1 pro zajimavost dnes je 23 DC a ovu test mi jeste neukazal dve carky (tesstuji ale od 17DC) tak jedine ze by ovu byla pred tim 17DC?? ale brala jsem to tak,ze kdyz mam 30denni cykly a prvni testovany mesic mam ovu 21DC tak nema smysl testovat drive, nez 17DC...

janicka85
26. lis 2013

verlis1 ahoj, ovulační testy někdy ale ovulaci nemusí ukázat, ale pokud máš 3O denní cykly - jde o to, kdy ovulace probíhá, ona může klidně 16 den před menstruací, ale také pouze třeba 8- COŽ JE MÁLO. Kdy probíhá přesně můžeš zjistit podle symptotermální metody

maudn
26. lis 2013

Já otěhotněla na ovu 29dc, po této době jsem zahlédla i ten hlen