Je to nebo není to ovulace?

snazilek89
12. bře 2014

Krasne slunecni rano 🙂Holky prosim vas. Poprve se mi ukazala tmavsi carka znaci to ovu? Test byl delany vcera. Tak nevim kdy "na to vlitnout" 😀

sariss
12. bře 2014

Ahoj, podle me jeste ne. Testovaci carka musi byt silnejsi nebo minimalne stejne silna jako kontrolni coz tady neni. Doporucuju testovat rano a navecer abys mela jistotu ze ovulaci neprosvihnes. Jinak pokud nemate problem se spermiogramem tak ted kdyz vidis ze je ovulace na spadnuti bych si to pojistila obden...
Pokud chces mit jistotu sntou ovulaci kup si k temhle obyc testum jeste clearblue digitalni ovulacni testy tam se u pozitivniho ukaze smajlik a nelusis resit carky, ja to vyuzila tzk ze jsem naopak chtela videt jak vypadaj ty carky kdyz test ukazuje ovulaci=smajlika a vzdy kdyz byl pozitivni testovaci carka byla silnejsi nez kontrolni.
Hodne stesti pri snazeni!

janinka186
12. bře 2014

Taky bych řekla, že testík pozitivní není ani jeden, jak říká sariss, testovala bych dál, a pojistila si to tulením obden 🙂 záleží jak dlouhy cyklus máš. U mě byl pozitivní ovutest až 20.DC, protože mám cyklus dlouhy 35-36 dní 🙂 Takže zkoušej dál.

snazilek89
autor
12. bře 2014

To jste mě teda moc nepotěšili :((( Z toho asi zešílím :/

janinka186
12. bře 2014

@snazilek89 ale čárka už sílí, tak pokračuj i dnes večer a zitra 🙂

stesti_zm
12. bře 2014

Ahoj holky, prodam zbylych 29ks ovulacnich testu + 17 tehotenskych testu. Cena 130Kc plus postovne.

dezyre
12. bře 2014

Já jsem nikdy neměla tu testovací čárku silnější než kontrolní a přesto jsem ovulovala. Jedna rada - normálně bych od 10tého dne do cca 20tého dne cyklu svedla manžela obden a určitě budeš mít ovulaci pokrytou 😀 😀 😀 😀 Je to levnější a příjemnější než ovulační testy

nessik
12. bře 2014

@stesti_zm já bych si ty testy vzala, můžete mi napsat do IP?

stesti_zm
12. bře 2014

@nessik tak uz jsou pryc...

nessik
12. bře 2014

@stesti_zm jé, tak to je škoda. Mějte se.