Je to ovulace?

sarlotapagi
23. lis 2013

Ahoj holky jen jsem se chtěla zeptat kdo má zkušenosti s ovulačnimi testy? Vysadila jsem před 6ti měsíci HA a od te doby se snažím rozpoznat ovulku.Tenhle měsíc jsem si poprvé koupila testy,že to schálvě zkusím,minulý měsíc jsem byla u gynekologa uprostřed cyklu ten mi řekl,že před dvěma dny došlo k ovulaci to bylo 12Dc ,tak jsem si to zapsala a tenhle cyklus se začla testovat 11DC do dnes to je 13DC.Podle testu na fotce by dnes měla být ovulace že?(ze zhora dnešní testík 13Dc,12Dc,11Dc)Nebo si mysítě,že je ten test take negativní?Vím,že to zní blbě a určitě mi napíšete at se podívám do pří.letáku ale raději dám na zkušenosti od ostatních =)

katunka82
24. lis 2013

JJ, je to presne jak pises. Dalsi spolehliva metoda na urceni ovulace je mereni BT. ;)
Drzim palce at se dari!

kejmys
24. lis 2013

ovulaci na 100% máš, držím palce, také testujemeeeee 🙂 🙂 🙂

kejmys
24. lis 2013

ovulaci na 100% máš, tak doufám, že jste užžžž na to hupli, držím palce, také testujemeeeee 🙂 🙂 🙂

sabrine23
24. lis 2013

holky poradíte a tento?

sarlotapagi
autor
24. lis 2013

Děkuju holky 🙂
sabrine23..řekla bych,že je take pozitivní 😉

terezapetrova
25. lis 2013

Hezke rano, rovněž testujeme ovulaci, vim, ze test. proužek musi byt stejne nebo tmavsi barvy nez kontrolni proužek aby to znacilo nastavajici ovulaci, ja to mam vždy tak, ze test. proužek je takřka stejny jako kont. prouzek mozna o chloupececek svetlejsi, pak zacne byt o mnho slabsi. Myslite, ze i tento takra stejny proužek muze znacit ovulaci? Diky moc 🙂

kejmys
25. lis 2013

@terezapetrova Teri, také ted testujeme, poprve a mela jsem hodne slabe carky, ty testovaci a silnejsi tu kontrolni(tedy negativni), ale vcera byla ta testovaci o neco tmavsi, nez ty minule, ale stejne nebyla jakoby stejna jako ta kontrolni, tak take nevim, ale dnes mám bolesti bricha a od vcera citlive prsa a ovulace podle vypoctu mi vychazi na stredu(od vcera plodne dny), tak take nevim, ale co vim, je to, ze jsem vcera hodne pila a moc jsem mela skoro pruhlednou, tak jestli tam toho hormonu nebylo malo, že by se to jinak krasne zobrazilo. 🙂 A Tobe to tak vychazi porad, kazdy cyklus?

terezapetrova
25. lis 2013

Dekuji za reakci Kejmys, ano mam to takhle každý mesic ale snazime se teprve 2. mesic. Problém je, ze první dite Vojta bude mit pristi srpen 3 roky a ja bych teoreticky mela jit do práce pokud bych v te dobe znovu neporodila. Ale doufala jsem, ze třeba otehotnim do konce roku, i tak bych to mela casove dost napnute. Někdo by tedy mohl namítnout, ze jsme se zacali snazit pozde, problém je, ze s Vojtou byly dost potize a napred jsme se jako rodina museli dat do kupy. Tak uvidim jak to ted pujde. Drzim Ti také palce..

samcuska
7. led 2014

@sarlotapagi :muzu se te zeptat,mam stejne testiky jako mas ty 11D a 12D,znaci to ,ze by zitra mohla byt ovu?Teoreticky bych ji mela mit az za 2dny.Diky za radu,moc se v tom nevyznam.
A jeste kdyz jsou ty 2silne carky obe stejne cervene tzn,ze v ten den mas ovu?Diky

sarlotapagi
autor
7. led 2014

@samcuska Ahojky,pokud máš dnes čárky stejně červené,tak ovulku budeš mít bud zítra nebo pozítří. 🙂

samcuska
7. led 2014

@sarlotapagi : aha,tak to nemam...carky mam stejne jako jsou tady na te fotce nahore,co jsi tu dala a co jsou oznacene 11dc a 12dc...To asi nic neznamena,ze?Ta druha carka sili,ale pomalicku...Tak nevim,jestli ovu bude az treba jeste za par dni...☹Snad jsem to dobre napsala.

sarlotapagi
autor
7. led 2014

@samcuska No na té mé fotce je ten vrchní testík pozitivní,foták to trocha zkreslil v reálu jsou obe stejne,takže jsem ji mela druhej nebo třetí den,takže ty ji budeš mít tak za pár dní a až budeš mít obe dve stejne červene,tak ji budeš mít druhej nebo třetí den 🙂

samcuska
8. led 2014

@sarlotapagi : aha,tak to uz chapu...Takze jeste pro me pro laika,kdyz jsou obe stejne cervene,tak ovu bude az za par dni...1 ci dva ci tri...Olala...😀 Dekuji...A jeste se zeptam,kdyz je zrovna v tu dobu nemoc,tak to nechat asi na jindy,to by mohlo urcite nejak ovlivnit,ze?Ptam se jak bl.ec,prt jsem ovu testy a ani takhle dopodrobna nic nezkoumala.Az ted....😀Ale dekuji moc,jsi hodna a ochotna. 😀 😝 😲

sarlotapagi
autor
8. led 2014

@samcuska jojo přesně tak 🙂 Nevadí já jsem se v tom taky neorientovala a každeho se ptala jak to je 😀 Nemoc ovlivnuje i Ms takže ovulku take si myslím 😉

samcuska
8. led 2014

@sarlotapagi : i kdyz je nemocny chlap?Muze mit nejake nasledky pak oplodneni a po oplodneni??Ze by treba mimco nejake komplikace a tak?Muj me porad strasi,ze by mimco mohlo byt treba postizene nebo tak neco,kdyby jsme pocali ted kdyz bral nejake leky.☹On se citi dobre,ale bral spoustu paralenu a ruzne jine prasky.:-/(

andy2110
8. led 2014

@samcuska podle me by konkretne paralen a podobne prasky mit vliv na poceti nemelo... sposta paru se podari otehu treba ve velmi podnapilem stavu a mimco je taky ok. V prvnich tydnech by to podle me mit vliv nemelo... stale se opakuje, ze spousta tehulek - ktere jeste netusi ze cekaj - se napijou zakouri a dr. vzdy rikaj, ze to neva, takze myslim ze ani leky na nachlazeni nevadi....

samcuska
8. led 2014

@andy2110 : jako ano mas pravdu...🙂spousta delaji bezne veci aniz by vedely,ze jsou tehu.Dekuji,uvidime vecer. 😉

sarlotapagi
autor
8. led 2014

@samcuska souhlasím s andy2110 leky by mít na to vliv neměly ani nemoc kord uz chlapu u žen jen spíš s tím posunutím ovulky nebo MS jinak nic 🙂

samcuska
8. led 2014

@sarlotapagi : dekuji.🙂 jste zlate.

sarlotapagi
autor
8. led 2014

@samcuska Jen se ptej,když budeš mít otázky my Ti rády odpovíme, pokud na to budem znát odpověd 😉

samcuska
8. led 2014

@sarlotapagi : dala jsem si do alba ovu testy,nechces mrknout?Zda uz ovu byla nebo bude dnes nebo zitra?Diky.

sarlotapagi
autor
8. led 2014

@samcuska Už jsem mrkla,podle fota je ta vrchní pozitivní jeslti je to tedy dobre nafocene přijde mi,že jsou obe čárky stejné,takže by ovulka měla přijít zítra nebo pozítří 🙂

samcuska
8. led 2014

@sarlotapagi : dekuji za radu....🙂

adriankavalo12
16. led 2014

Ahoj holky ptřebuju poradit mám nepravidelnou ms v útery a ve středu a dneska ráno jsem si dělala ovulační test jenže umě je problém že jsem u toho měla v úterý a středu ms jenže s přitele jsme použili gel Conceive Plus a přestala mi tak dneska jsem si zkoušela ovu a nevim jestli ji mám tak mi prosím poradte moc se v tom nevyznam děkuju

lonwenien
18. led 2014
sarkad2856
25. led 2014

@adriankavalo12 No test jsem si dělala ta 2-3x denně takhle to většinou nejde zjistit...

cervenakarkulka
1. únor 2014

Zdravím holky,
včera a dnes jsem si dělala ovu test a dnes je druhá čárka tmavší jen ta kontrolní - vím, že je to v návodu, a vím, že je to dost možná hloupý dotaz, ale mám velkou radost, že jsem to vychytala a nechci promarnit šanci 🙂 - kdy má přijít na řadu tulení? v návodu píšou 24 - 48 hodin od testu. Takže minimálně 24 h. a max 48 h.? Chápu to správně? V příloze se pochlubím krásnou čárkou, at me máte i s dukazem 🙂

bajana
1. únor 2014

@cervenakarkulka s ovutestom som velmi skepticka, takze by som sa nimi nejako smrtelne vazne neriadila a"tulila sa" kady druhy den...urcite by som to nepocitala na hodiny, nie je to k nicomu 😉 prajem vela stastia

cervenakarkulka
1. únor 2014

@bajana je mi jasne, že nic není stoprocentní, ale za zkoušku nic nedam 🙂 dekuji i tak a jdu se tulit 😀

snazilek89
4. únor 2014

Ahoj,holky tak sem si dnes delala dalsi a zda se mi ze ty carky jsou porad stejne. Poradi mi nekdo? ☹