Je to ovulace?

sarlotapagi
23. lis 2013

Ahoj holky jen jsem se chtěla zeptat kdo má zkušenosti s ovulačnimi testy? Vysadila jsem před 6ti měsíci HA a od te doby se snažím rozpoznat ovulku.Tenhle měsíc jsem si poprvé koupila testy,že to schálvě zkusím,minulý měsíc jsem byla u gynekologa uprostřed cyklu ten mi řekl,že před dvěma dny došlo k ovulaci to bylo 12Dc ,tak jsem si to zapsala a tenhle cyklus se začla testovat 11DC do dnes to je 13DC.Podle testu na fotce by dnes měla být ovulace že?(ze zhora dnešní testík 13Dc,12Dc,11Dc)Nebo si mysítě,že je ten test take negativní?Vím,že to zní blbě a určitě mi napíšete at se podívám do pří.letáku ale raději dám na zkušenosti od ostatních =)

kimby
4. únor 2014

@snazilek89 testovala bych dál,nevím podrobnosti, jak dlouho testujete a kolikátý den cyklu jste, ale ovulace to zatím není, test je takto negativní

kimby
4. únor 2014

@snazilek89 dovolím si přidat foto, já věděla, kdy přibližně mám ovulaci, takže jsem testovala spíše pro jistotu a upřesnění pár dní před a den po....snad to bude vidět

aha, už vidím váš den cyklu, přehlédla jsem to nejdříve, nic se neděje, asi máte ovulaci později, testujte zkrátka dál

snazilek89
4. únor 2014

@kimby Takže je v tuhle chvíli snažení zbytečné ? 😒

kimby
10. únor 2014

@snazilek89 pardon, už jsem nebyla na MK, testovala jste dál?

snazilek89
10. únor 2014

Nic se neděje...Dotestovala sem balení pak dál už ne. Pořád stejné čárky.. 😖 Ale snažili sme se v "den" spočítané ovulace..Tak uvidíme 😔

pikvik1
12. únor 2014

Ahoj holky, mrknete prosím na přiloženou fotku? Je to ovulka?
8. den beru utrogestan, takže jsem myslela, že už uvidím spíš jen dušíky (někde holky psaly, že může ovu blokovat, nebo něco v tom smyslu), tak právě nevím. Dělané jsou 23DC.

sylva33
17. únor 2014

@pikvik1 Já bych řekla, že jsou pozitivní. 😀

cervenakarkulka
21. únor 2014

@pikvik1 čárka by měla být stejna jako kontrolni nebo i tmavši - viz na fotce ode me. Brala jsem utrous a ovulku mi neblokoval 🙂 dle pozitivniho tt 🙂

pikvik1
22. únor 2014

@cervenakarkulka Tak teď nevím, jestli je teda dobře, když jsem za dva dny dostala MS.... to asi moc šancí nebude předpokládám...

cervenakarkulka
22. únor 2014

@pikvik1 Každá jsme jiná a jiné jsou i hodnoty hormony, který produkujeme. Navíc ovu můžeš mít kdykoliv během svého cyklu. Já to měla přesně ukázkově dle kalendáře, ale to není pravidlem 🙂. Jak más dlouhý cyklus?

pikvik1
22. únor 2014

@cervenakarkulka Právě že jsem je měla po vysazení strašně dlouhý, 40, 45 dnů apod. Teď jsem měla první měsíc s utroušem (aby MS začala chodit normálně) a MS přišla poslední den braní. Takže cyklus 25 dní.
Čeká mě návštěva doktora, tak se asi poptám, jestli ta MS hned potom nevadí.. Chjo, my jsme se pak už moc nesnažili ☹ já už tu ovu moc nečekala... naposledy tulení 21DC a takovej test až 23DC ☹

Ale tobě každopádně strašně moc gratuluju!!! 😵 jak dlouho jste se snažlili?

cervenakarkulka
22. únor 2014

@pikvik1 tak pokud bys mela delku cyklu 25 dní,, tak ovu bys měla mít cca 9 DC. ale to je podle tabulky, ted jsem se na to divala.

Já jsem vysadila HA cca v září, a nechali jsme tomu volný průběh, jenže v prosinci jsem to vubec nedostala a my mysleli, že jsem těhu. Jenže testy negativní a gynekolog mi našel cysty, proto jsem to nedostala. Na to konto jsem dostala od lékaře utrouš, hned jsem ho zacla brát 15.-25 DC a dostala jsem to hned den po dobrání. Takže to máš v pořádku, ale pro klid se na to přeptej. No a pak když už jsem to dostala a věděla jsem, jak dlouhý mám cyklus, tak jsem si dle tabulky hlídala ovu, a v tu dobu začla dělat ovu testy, abych si to ohlídala. No a asi to i vyslo 🙂. Teprv mě čeká první návštěva u doc. jako těhu, takže dokod mi to nepotvrdí, tak si tu ani zatím nechci měnit ,,stav,,. 🙂 Neboj, taky jsem si myslela to nejhorší, ale jakmile se na to človek povznese, tak to klapne, neboj! 🙂

pikvik1
22. únor 2014

Tak to jsi mě potěšila, budu si držet optimismus....už mě teda ale chytají krize, taky se snažíme od září. Teď jsem si ale vymyslela pár věcí, které Já jsem teď raději začala s ovu testama brzo, někdy 7DC, abych nic nepropásla, ale je to jasně negativní. Takže zatím vyčkávám...
Hlavně, ať ti to uteče do kontroly, ale ten test ti vyšel tak krásně, že je to jasný 🙂 To musíš mít ale hezkej víkend 😀

cervenakarkulka
22. únor 2014

@pikvik1 to už je druhý víkend s touto informací 🙂)) doc me objednala až budu v šestým týdnu, jinak by stejne nic nezjistil. Ale minulý víkend jsem se porád musela usmivat 🙂))) jako uplný tydýt 😀

pikvik1
22. únor 2014

@cervenakarkulka No joooo 🙂 Je to krása 🙂 Tak hlavně užívej štěstíčka a ať je vše v pořádku!!

neube
27. únor 2014

Ahoj holky,poradite mi prosim nektera? Dnes jsem 21 dc a ovu testy si delam jiz od 11 dc,pac nevim,kdy presne mam ovulaci. Poslednich 6 testu mam 2 carky sle nikdy nejsou stejne. Mela jsem uz ovu?? Jsem z toho uz na magora 🙂

eli_graf
4. bře 2014

@neube Podle mě ani jeden testík není pozitivní. ☹ Třeba ovu ještě příjde,.... Jak dlouhý míváš cyklus?

janinka186
8. bře 2014

Co myslite holky, test vcera a dnes, , vcera 19.DC a dnes 20.DC. Dle propoctu obulace ji mam mit 20-22den. Coteda myslite?

nolies
8. bře 2014

@janinka186 Ahojky, myslím, že test v pravo je pozitvní 🙂

janinka186
8. bře 2014

@nolies tak nějak bych taky řekla, všechny ostatní jsou jasně negativní 🙂 zkusím ještě teď večer, ale hlen mam už od středy jako vaječný bílek 🙂 tak snad... 🙂

nolies
8. bře 2014

@janinka186 To už ani nemusíš, je to jasně pozitivní 🙂 Tak už jen šup na tulení.

janinka186
8. bře 2014

@nolies supr 🙂 tulení bylo už dnes ráno 🙂 snad se zvedne i BT, uvidíme... Každopádně děkuji za názor 🙂

nolies
8. bře 2014

@janinka186 Tak to ještě zítra musíte potvrdit a za 3 týdny už vás třeba bude víc : 🙂

janinka186
8. bře 2014

@nolies snad ano 🙂 sice nikam nespechame, ale je dobry vedet, ze vse probiha tak, jak ma 🙂

janinka186
8. bře 2014

@nolies udelala jsem si jeste jeden pro potvrzeni, jine znacky a tady je to teda jeste vice zretelne 🙂

nolies
9. bře 2014

@janinka186 Noo tak to je krásný test 🙂 Ještě dneska na prckovi zapracujte a to by bylo aby nebylo 🙂