Je to ovulace?

ajulinek
9. led 2012

Ahojky, koupila sem si ovu testiky, zatím s nima nemám moc zkušenost, co myslíte, je možný že je tohle ovulace? Děkuju za každý názor 🙂) Mám hodně nepravidelný cyklus, musela jsem teď naposled na vyvolávačku a jsem 14DC, tak by mi bylo divný, že bych měla ovulaci takhle ukázkově uprostřed cyklu.... 😀

darazv
9. led 2012

Jasné ovuluješ 😀 tak šup šup na to 🙂

zabula
9. led 2012

vypadá to že ano,zkus testnout ještě zítra 🙂 a šup se tulit 😀 😀 (přikládám taky testík ze dneška,ovu)

tonicek2010
29. říj 2012

Ahoj holky,taky se přidám 🙂 potřebuju poradit.Taky si dělám OVU testíky a první pozitivní mi vyšel 27.10.2012 i jsem měla bolest vaječníků a tlak v podbřišku + as pl.hlen ale snaženíčko bylo přerušované :( 28.10 ty samé příznaky jen trochu sylnější snaženíčko tentokrát bylo na 1. 🙂 dneska ráno jsem měla ukrutnou bolest v podbřišku i na lev.vaječíku ale cca 100-15.min.pak už nic.OVU test mám stále pozitiví a přidávám sem foto,sice jich mám moc ale tím nic nezkazím ne? 😉 myslíte si,že jsme se snažili dobý den?vím že nikdo přesně vědět nebude ale potřebuju radu.

julieta33
8. pro 2015

Takže musí být obě čárky stejně silné aby proběhla ovulace?

keny123
8. pro 2015

ano musí byt stejne silné minimálne...i byva testovaci silnejsi... duchy to hazi celej cyklus..to se bere jako negativni test

atmosfera
28. pro 2015

Také mám dotaz. Když jsem tedy neměla ani jednou za cyklus čárku stejně silnou nebo silnější ale jen o trochu slabší než testovací, je také možná, že ovulace nebyla a jednalo se o anovulační cyklus? (testuju 1x denně odpoledne,stačí to ne)? Díky 🙂