Kdy bude ovulace? Projevuje se ovulace nevolností?

hanysek.hanysek
13. srp 2011

Ahoj holky, prosím o radu. Dnes jsem 15DC, dělám ovu testy, dnes jsou obě čárky stejně silné ( předpokládám, že už sílit nebudou). Tak chtěla bych vědět, kdy bude ovulace a do kdy se pro jistotu tulinkovat :o) Můj problém je, že mě od 11DC bolí podbřišek jako bych měla dostat MS a navíc je mi špatně od žaludku, ale jako na zvracení ( dnes jsem byla nakupovat a při pohledu na ty regály s jídlem se mi dělalo zle). Myslíte, že se tak u mě objevuje ovu? Že je to vůbec normální, že by se ovu tak projevovala? Jsem po zamlklém potratu, revizi a zároveň laparoskopii. První porevizní ms už byla. Nesetkala jste se s tím některá z vás? Při představě, že ovu bude každý cyklus stejná se mi dělá zle!!! Je to dost nepříjemný. Díky

verry
13. srp 2011

Ahoj, mě při ovu bolí vždycky podbříšek-podle toho poznám že ovullka je. Jiné příznaky já nemám tak těžko říct jestli když ti je blbě od žaludku to je k ovulce..

pokykyky
26. zář 2011

Ahojky, podle BT mam dnes ovu. Vzdy mam divnou hlavu a je mi spatne od zaludku. Myslim, ze to normalni je. U kazdeho to holt probiha jinak.

petra123
26. zář 2011

jj já to mám stejné bolí mě podbřišek a někdy je mi zle od žaludku jj býva to.

laloona
26. zář 2011

Já to mám taky,k tomu bezva křeče,jako když mi tam někdo vrazí nůž ☹

kacena00
27. zář 2011

hlásím se do klubu, po porodu sem hodně citlivá na výkyvy hladin hormonů- před ovu a před ms mě pekelně bolí hlava a současně s tím mi je i zle od žaludku...nepamatuju se, dky přesně tohle po proodu začalo ale dobře rok už s tímhle bojuju..

zvažuju, že bych se došla poradit ne neurologii..

fori
28. zář 2011

mě to začlo hned jak jsem po 8 letech vysadila antikonc. bolesti břicha, na zvracení.... je to hnus 😀

jihajiha
29. zář 2011

já jsem po vysazení HAK měla děsný bolesti podbřišku v půlce MS. NEvěděla jsem co to je, tak jsem valila na gyndu, dr mi řekla, že to je pravděpodobně Ovulace, že do 24 hodin bude podle UTZ. Druhý den jako by nic prostě bolest zmizela. Byla to ovulace. Fakt děsný bolesti, bolel mě každý krok, prášky nezabírali, no fakt hnus.