Kdy byla ovulace? 2x během cyklu pozitivní ovulační test

molynka
26. led 2014

Ahoj holky, jsem 25 DC a včera mi vyšel ovu test silně pozitivní. Dneska se čárka ukázala silná už po první minutě. 18 DC byl ovu test taky pozitivní. Nevíte, co by to mohlo znamenat? Není přece možné mít ovulaci dvakrát během jednoho cyklu....A jak je možné že už teď mám druhý den tak silně pozitivní ovu test? Vůbec nevím kdy a jestli ovuluju. Teplota v grafu BT mi ještě nestoupla...Děkuju za názory i odpovědi 😉
PS: první fotka je ze včera, druhá z dnešního odpoledne.

trinactka
26. led 2014

já bych na ty testy moc nespoléhala :( taky jsem se snažila otěhotnět a tohle jsem vzdala, protože jsem si dělala ovu test, vyšlo mi, že ji mám a druhý den jsem dostala menstruaci, a i doktor říkal, že to jsou vyhozené peníze. Navíc mi několik doktorů řeklo, že ovulaci má každá žena jinak nemusí být přesně v polovině cyklu jak se říká..no mohla bych tu psát články, co jsem si zažila, než jsem otěhotněla,ale to by bylo na dlouho :D

molynka
autor
26. led 2014

@trinactka děkuji za reakci 🙂 no já je zkouším teprve první měsíc, BT měřím už 3.cyklus, ale asi tu ovulku ještě nepoznám, tož sem si myslela, že mi testy napoví. Ale asi mě spíš matou... 😒

trinactka
26. led 2014

nech to na přírodě 🙂 já se nažila několik let, bez úspěšně, doktoři mi řekli, že nikdy dítě mít přirozenou cestou nebudu no a já se po několika letech na vše vyprdla a pak jeden měsíc jsem na to měla stašnou chuť :D ale pořád, celý měsíc, už jsem se příteli omlouvala, připadal jsem si jak nynfomanka :D a no a nakonec z toho je Sabinka 🙂 hlavně se nesleduj, nesnaž se, neplánuj, to je největší zabiják 🙂

maice
26. led 2014

@molynka Já mám s ovu testy zkušenosti dobré...ovu by mela nastat cca 24-36 hodni po pozitivním testu. Je pravdou, že ovulovat muzeš kdykoli během cyklu, většina žen ovuluje někdy uprostřed, někdo ale i klíďo během menses, proto jak píše pisatelka výše, mohla ho mít positivní a pak menstruovat. Pokud ti vychází pozitivní takhle víckrát za sebou, zkusila bych těhotenský...ovu testy totiž reaguji i na HCG, hádám, že se snažíte o mimi 🙂 Ovulace dvakrát během cyklu je velice vzácná, ale i to se stává.
Vyzkoušej a dej vědět jak to dopadlo 🙂

josefina79
28. led 2014

@molynka je fakt, že ovulační testy můžou ukázat těhotenství. Ale zase, jestli jsi ovulaci měla někdy 19 DC a teď jsi 25 DC, tak těch 6 dní je dost brzo. To tak akorát stihne oplodněné vajíčko doputovat do dělohy a začíná se zahnízďovat.
Spíš bych to viděla na 2 ovulace (velmi zřídkavé, ale možné , viz. dvojvaječná dvojčata).
Jaké používáš ovulační testy? Já mám ověřené ty růžové od GS. Rozhodně bych kupovala něco ověřeného.