Kdy mám dělat ovu testíky?

radova23
11. dub 2013

ahoj holky. chci zjistit jestli ovuluji...... v listopadu jsem vysadila antikoncepci Depo Proveru-anoovulační ( naposledy pichnuta začatek Zaří) a ted v Březnu jsem byla na vyvolavačce,ms se dostavila do tydne a krasná.Ted v Dubnu jsem dostala ms a přišla po 25 dnech od posledniho dne ms je možné že my to vychazí na neděli ? Jsem v tom absolutní novaček.Bdu vděčná za každou radu..... Dnes jsem si i koupila kontryhelový čaj a jaky mate nazor na Clostybegyt ?

radova23
autor
11. dub 2013

ted jsem 8DC

leni_tom
11. dub 2013

Na své zdi píšeš, že jsi 11DC...

leni_tom
11. dub 2013

Clostilbegyt podporuje vyvolání ovulace, ale předepisuje ho až lékař, pokud jsou nějaké pochyby o ovulaci.

radova23
autor
11. dub 2013

@leni_tom sem to tam spatne napsala,.... clostilbegyt vím k čemu je,ptam se na zkušenosti.

sarkad2856
12. dub 2013

@radova23 Ahoj,ovulaci jde zjistit mnoha způsoby a to třeba testováním,měřením BT ,sledování čípku.Pokud je MS pravidelná jde vypočítat 😉

radova23
autor
12. dub 2013

@sarkad2856 testovani zkouším,vypočítani by měla dorazit v blizke dobe a to opravdu blízke,BT neumim ... a čípek jsem nikdy neslyšela .....

sarkad2856
12. dub 2013
sjusi
30. čer 2013

@sarkad2856 a když mám menstrulaci nepravidelnou?nepoznám na sobě ovulaci ale chtěla bych vědět kdy ovuluji.Děkuju za odpoved

sarkad2856
30. čer 2013

@sjusi tak ono je to celkem ruzné mám třeba měsíc kdy ovu nemám ani já,ale poznám to na sobě bolesti v podbříšku,potom podle hlenu,nebo i čípku

sjusi
30. čer 2013

aha,děkuju budu to na sobě nějak vypozorovat i ja

hankamisa
23. srp 2013

ahojky,prosím o radu. vím,že se ovut mají dělat během dne. ale zjistila jsem,že když si ho dělám z ranní moči tak je čárka silnější než během dne a to před tím 2-3h nepiji.ještě se mi nepodařilo na testu najít silnější čárku,vždy jen duch,který sice nepatrně během pár dní zesílí ale podle návodu je to málo.
je tedy lepší měřit ráno nebo během dne?jak to máte vy?díky

xdany
23. srp 2013

@hankamisa Ráno bude silnější, protože moč je koncentrovanější - 8 hodin vs. 2-3. Jinak ty čárky by měly být stejně silné, ten duch tam bude vždycky, protože určitá hladina LH hormonu je v těle stále přítomná, narozdíl od HCG, kt. se začne produkovat s těhotenstvím.

hankamisa
23. srp 2013

@xdany -ale během dne je přeci moč více ředěná než po ránu,ne ?a když jdu v noci 2* čůrat tak by tak ředěná být nemusela,ne? no já mám ovut sněhobílé jen v některé dny okolo ovu ten dušík postupně zesiluje ale pak zase světlá aniž by byl stejně silný. když mi bazální teplota ukaže ovu tak na testech je jen dušík. nikdy nezesílil ani den dva před. 😒

xdany
23. srp 2013

@hankamisa Právě že by ta moč neměla být koncentrovaná, protože to pak dává falešně pozitivní výsledky. Co jsem se tak dočetla po internetu (nejsem na ovulační testy expert), tak nejsou úplně spolehlivý, prostě někomu fungují a někomu ne. :/

hankamisa
23. srp 2013

@xdany -dík za radu. 🙂

k1a1t1a1
29. říj 2014

holky prosím poradte muzete mi sem hodit foto jak poznám pozitivní test na ovulaci? nebo ze má v blízké době dojít prosím děkuji

ala_joha
31. říj 2014

@k1a1t1a1 Poznáš to, ta druhá čárka bude stejně nebo skoro stejně zřetelná jako ta první 🙂 Já jsem tento měsíc taky testovala, abych zjistila, jestli po dlouhodobém užívání antikoncepce vůbec ovuluji. Protože jsem nedávno vysadila po opravdu dlouhé době ANTiko, nevím ještě přesně, jestli budu mít každý měsíc pravidelný cyklus, a tak jsem začala testovat už od 10. DC... postupně jak šel den za dnem a testy byly pořád negativní, jsem si říkala, že ty testy snad ani nefungují a včera odpoledne, tedy 23. DC seb najednou během minutky ukázaly obě čárky 🙂 Jinak kupovala jsem v Dr.Max, maji balení po 7 kusech a teď mají ještě akci 2+1zdarma, takže 3 balení s celkem 21 testy za 170 Kč.. 🙂

nonacek
31. říj 2014

holky me by zajímalo komu pomohli ovu testy v otěhotnění ? a po jak Dlouhé době? děkuji za odpovědi?💋 Já jsem je zkusila minuli měsíc a nic Mrcha stejně dorazila.

k1a1t1a1
4. lis 2014

Testy si delate uz 10 den od prvniho dne menstruace?? Nebo az po menzes?

k1a1t1a1
4. lis 2014

ahoj holky kdy se mi dnes od ukazali dvě silné carky na ovulacním testu co to znamená ?? že už mam ovulaci? nebo teprve za 24 h příjde???? díky

k1a1t1a1
4. lis 2014

MUŽEME DNES TEDA SEXOVAT I ZÍTRA?