Kdy přesně podle testu začíná ovulka?

eiram2010
7. led 2013

Ahoj holky. Kdy přesně podle ovu testů začíná ovulka? Ten den kdy jsou stejně silné proužky je největší pravděpodobnost otěhotnět nebo ovulka teprve začíná a největší pravděpodobnost je až další den ?

segafredo
7. led 2013

pro jistotu doporučuju sex oba dny...

baru7
7. led 2013

pokud jsem to správně pochopila, test zachytí zvýšenou hladinu LH, která se zvýši 24 - 48 hodin před ovulací, takže ovulace by měla nastat v následujících dvou dnech 🙂

helen_8
7. led 2013

Taky by mě to zajímalo. Koupila jsem si před pár měsíci ovulační testy, tak jsem si řekla, že je tento měsíc zkusím.
Teď jsem studovala test a nějaké diskuze a jak píše baru7, tak když se objeví dva proužky, ovulace přijde za 24-48 hodin. Spermie můžou ale vydržet několik dní, takže přemýšlím, že bychom na to hupsli hned a pak třeba další den pro jistotu ještě. 😉

lenny.cz
7. led 2013

Taky mě tohle zajímalo, nicméně my jsme na to hupsli v den, kdy byly dva stejně silné proužky na ovu testu a těhotná jsem. Jo a měřila jsem i bazální teplotu a v den, kdy jsem měla pozitivní ovu test, tak to byl zároveň poslední den nízké teploty. Další den už mi vyskočila nahoru, takže už by mělo být teoreticky po ovulaci. Tak nevím, jestli jsem nějak poradila.

lenickamimi
27. kvě 2020

Ahoj děvčata prosím o radu co by jste mi prosím řekly na ovu testy od digitalu clearblue kdy by měla být ovulace děkuji

lenickamimi
27. kvě 2020