• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Kdy zkusit ovulační test? MS přichází 33.-38. den

11. dubna 2014 
čaute holky,po 10. měsících snažení,kdy jsem to nechala na přírodě - chci konečně zjistit jestli mám ovu...ms přichází 33-38 den. kdy mám zkusit první ovu test? 14 dní to bude teď v sobotu... a kdy nejlépe během dne je dělat? vlítnout na to máme až uvidím zřejmě, že je pozitivní, že? doufám teda že nebudu každej měsíc vyhazovat 260,- za testy :unamused: mimochodem 17. dc se chystám k mudr ta by měla taky vidět na uz jestli třeba právě neprobíhá ovu, že?
7. dub 2014 v 09:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
a ještě ...ta poslední ms byla až 38 den.předtím bývala těch 33-35den. ale minulej měsíc jsme byli na dovči, nevím jestli to mělo nějáký vliv že se ms tak zpozdila...
7. dub 2014 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa Ahojky, pokud nejkratší MS trvá 33 dní, tak ovulace asi probíhá 16-17.den, testovat bych začala od 15. nebo 16. dne :slight_smile: Jinak ovulační testy mají za šlušnou cenu v Dr. Max :slight_smile:
7. dub 2014 v 10:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:na má vliv snad skoro všechno, především stres. To kdy máš ovulaci ti nikdo takto z fleku neřekne. Já má cyklus 32 dní a ovulaci 19-20 DC. Jeden cyklus jsem si to zkoušela s měřením BT i ovutestíku a vycházelo to. Sledovala jsem hlen, ten taky seděl a bolesti v podbřišku při styku taky. Teď už si měřím jen BT abych věděla zda ovulace proběhla. Dle mě si udělej jeden cyklus na to, abys vůbec věděla co a, kdy a jestli probíhá ovulace. Jinak můžeš mít ovulaci klidně až 23-28 den, protože délka luteální fáze má být 9-14 dní, aby mělo vajíčko čas doplout :slight_smile: každopádně bych testovala v tvojem případě tak od toho 17.DC. :slight_smile:
7. dub 2014 v 10:29  •  snaží se  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa Obavam se, ze minimalne první mesic budes muset testovat delší dobu, třeba u me by to bylo az 23. den, ale stejne tak to muze byt o tyden dřív...
7. dub 2014 v 10:29  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xmarg04
@janinka186
@nolies dík holky, je to uplně na prd, mít tak dlouhej cyklus...každej den dlouhý do testování..
7. dub 2014 v 10:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@lennaaa V klidu, moje cykly 35-80 dni taky gyne povazovala za problém a nikdy to problém nebyl...:wink: Jen to chce casteji dovadet s manželem... :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
7. dub 2014 v 11:04  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@xmarg04 no my právě dovádíme tak co 2-3 dny...v tom problém nevidím. uvidíme teď jestli ovu vůbec probíhá :unamused:
7. dub 2014 v 11:09  • Odpověz  • To se mi líbí
ahoj holky já bych se taky chtěla zeptat kdy mám zkusit testovat.cyklus mám 28 dní takže od 12 dne?vůbec nemám tušení a nechci to zkoušet každý den,je to přece jen drahá záležitost :-/
11. dub 2014 ve 20:30  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Ahojky, já mám cyklus taky dlouhý 28 dní. Většinou testuju od 12.dne. Ale tento měsíc jsem jen tak zkusila od 10.dne a už 11. den jsem měla test pozitivní. Takže se to takhle nedá říct :slight_smile: V balení je většinou 5 kusů, tak bych to zkusila od toho 11.dne. :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies děkuju moc,vyzkouším hned příští týden :slight_smile: a testovat asi nejlíp ráno že?
11. dub 2014 ve 20:45  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Nene, právě že ty ovu testy se dělají mezi 10-20 hodinou - to je největší kontrantrace LH hormonu. Každý den je dělej ve stejnou dobu a tak 2 hoďky před moc nepij. :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:51  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies aha,tak hned jsem chytřejší :slight_smile: no uvidíme jestli z toho budu ten příští týden chytrá :grinning:
11. dub 2014 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Určitě :slight_smile:) V tom návodu je to i podrobně vysvětlený. :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:55  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies supr,moc děkuju :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:57  • Odpověz  • To se mi líbí
@majkylove Není zač :slight_smile: A držím pěsti :slight_smile:
11. dub 2014 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
@nolies děkuju,i já tobě :slight_smile:
11. dub 2014 ve 21:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek