Když ovulační testy neukazují ovulaci, je chyba ve mně?

eluska87
29. zář 2013

Holky je chyba ve mně?dělám si ovu testy už od pondělka a pořád nic.1DC jsem měla minulé pondělí..mám to nepravidelné a před tímm jsem brala HA,ale teda VELICE nepravidelně..jednou jsem dobrala platíčko, pak jsem menstruovala, pak jsem začla další platíčko, po 5 pilulkách jsem třeba 2 zapomněla, tak jsem začala špinit a to jsem pak buď přestala brát pilulky a začala jsem znovu menstruovat a nebo jsem pokračovala v braní a špinění po pár dnech ustálo..jsem teď zmatená..může to mít vliv na mou ovulaci?protože takto nepravidelně jsem HA brala skoro rok...

safryy
29. zář 2013

Nevim, kolik testu jeste mas, ja jsem si kdysi poridila sadu na cely mesic, ac jsem mela ms jako hodinky,chteli jsme jit na to vedecky 😀 U me tedy byla presne v puli cyklu a test jsem mela ukazkovy (silici carka az po dalnice a dalsi den temer nic na testu...kdyz uz jsem je mela, tak jsem testla jeste par dalsich dnu) a dalsi mesic jsem zkousela tehu testy s paradnima dalnicema. Ovu muzes mit mnohem pozdeji, treba tesne pred ms, nebyla bys prvni ani posledni. Od porodu dcery ovu bezpecne poznam podle hlenu, proto je druhy bumbrlik na jeden pokus 😝 Klidne se mohlo stat, ze jsi mela anovulacni cyklus? Na gynde by ti Dr. podle utz mohl povedet v jake fazi jsi 😉

maudn
29. zář 2013

a dělala sis testy celý cyklus? já třeba měla ovu až 29DC! a ten den jsem taky otěhotněla🙂

smudlinka10
29. zář 2013

Já měla stejný problém, dělala jsem si testy celý cyklus a pořád jen světlá čárka, první ovulaci jsem měla až po pregnylu a stimulaci

keeshka
29. zář 2013

Jak jsem pochopila, tak to není dlouho od vynechání HA, což samozřejmě může mít vliv na to, že cyklus není takový jak má být a prostě se potřebuje srovnat.
Na druhou stranu je ovu testy dobré opravdu dělat od 10 DC až se prostě čárka objeví. Mám to různě, někdy se mi objeví 14DC, jindy 19 DC. Jak bylo napsáno výše, prostě každá jsme jiná a nelze říct, že ovulace je uprostřed cyklu 🙂 . Já už jsem si u sebe zvykla, že se prostě do tabulek nevejdu 😉

gambrinkax
30. zář 2013

ja sem mela ovu testy stejne jako ty cely cyklus porad negativni a ani jednou pozitivni tak sem sla k dr udelala utz a zjistila ze nemam ovu a ze mam anovulacni cykly