• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám dneska ovulaci nebo už je po?

28. srpna 2012 
Ahoj buchtičky :grinning:
potřebuju teda poradit :slight_smile:
k tej ovulaci...
před dvěma dny : bolest břiccha jako před MS, včera táhlej průhlednej hlen , pružnej a dole hoooooodně mokro, dneska už nic moc..jen trochu ale hlen se začíná zbarvovat do bíla.tulituli proběhlo v neděli .
myslíte že je ještě dneska OVU? nebo už je po??
já právě to nemužu nikde tohle najít...?
akorát je problém, že sem byla min. měsíc na vyvolávačce - nedocházela mě MS, takže nemá pravidelný cyklus. ale tohle na OVU vypadalo tak já nevi...?
5. čer 2012 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@viktoriecom Ahoj, to vypadalo na ovu. A neměříš si bazální teplotu? Nebo zkus třeba ovu testy. Jinak přímo ovu trvá krátce, ale plodné dny jsou tak 2 dny před a po ovu, takže včera ještě mohl klidně být plodný den. Zkus tyto stránky: www.merenibt.xf.cz

Tam je napsáno úplně vše, co potřebuješ vědět. Držím palce :wink:
6. čer 2012 ve 13:09  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
@naomi6 jéé děkuju :slight_smile: no uvidíme :slight_smile:
6. čer 2012 ve 14:52  • Odpověz  • To se mi líbí
@viktoriecom
Anetko, vypadá to, že ovu už byla, protože "bílý krémový hlen" je až po ovulce ..
Držím palečky :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2012 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@viktoriecom Ahojky, já to taky měla vždy tak podobě a myslela si, že mám ovu. (např. i podle tabulky na netu). A ejhle, druhý cyklus si měřím ovu testama a bílo - žádná ovu. Takže taky teď nevím ani prd. Ve čt se jdu na to zeptat na gyndu.
18. črc 2012 v 15:43  • Odpověz  • To se mi líbí
@petramarie zjistila jsi teda něco, snažilko? já se teprve vzdělávám :slight_smile:
13. srp 2012 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
@zoriazz ahojky, tak na gyndě mi bylo řečeno, že mi musí udělat cca 6DC UTZ a pak asi týden po znovu UTZ, aby viděl jestli vajíčka zrají a pak jestli se uvolní. Jenže když jsem MS dostala a byla tak 6. den, měl doktor zrovna dovolenou na 14 dní, takže nic a budu muset setrvat do dalšího cyklu/MS. Co nového u tebe? :slight_smile:
14. srp 2012 ve 22:26  • Odpověz  • To se mi líbí
@petramarie to jde vidět i z UTZ, jo? :-O to jsem nevěděla! U mě zatím nového nic, balíme a jedeme na líbánky :slight_smile: tak se drž a ať to dopadne u DR na výbornou :slight_smile:
15. srp 2012 v 08:56  • Odpověz  • To se mi líbí
@zoriazz to já mám ještě čas víš.. :slight_smile: Do nového cyklu musím počkat. Dnes jsem 11DC, tak uvidíme, jak to bude vypadat dál. Líbánky? No tak to je paráda. My svatba nic asi.. :grinning: :grinning: Já 30 let, můj 35, 3 roky spolu ani prstýnek zásnubní. Moc moc užívejte krásných chvil a ať se zadaří. :wink:
15. srp 2012 ve 21:39  • Odpověz  • To se mi líbí
@petramarie jé, tak to jsme na tom hoodně podobně.. jen já 31, můj manžel skoro 37, 1 rok a 8m spolu :slight_smile: chtěla jsem to hezky popořádku :slight_smile: ale vdaná-nevdaná, jsme na tom tedy vlastně stejně :slight_smile: pádím spát, ráno brzičko hurá na letiště :slight_smile: měj se krásně a užívej si sluníčka, parádně nabíjí :wink:
15. srp 2012 ve 23:34  • Odpověz  • To se mi líbí (1)
zdravím mamky, dnes jsem si koupila ovu testíky... ale nevím jak to je. Mám tam slabou čárku, tak mám počkat až bude úplně nejsilnější a pak je ovulace? Nebo jak to funguje? Abych něco neprošvihla. A znamená to že se ovu blíží? Nebo to ukáže slabou čárku po celý cyklus mimo ovulaci?
28. srp 2012 ve 14:12  • Odpověz  • To se mi líbí
Tvůj příspěvek