Mám dneska ovulaci nebo už je po?

viktoriecom
5. čer 2012

Ahoj buchtičky 😀
potřebuju teda poradit 🙂
k tej ovulaci...
před dvěma dny : bolest břiccha jako před MS, včera táhlej průhlednej hlen , pružnej a dole hoooooodně mokro, dneska už nic moc..jen trochu ale hlen se začíná zbarvovat do bíla.tulituli proběhlo v neděli .
myslíte že je ještě dneska OVU? nebo už je po??
já právě to nemužu nikde tohle najít...?
akorát je problém, že sem byla min. měsíc na vyvolávačce - nedocházela mě MS, takže nemá pravidelný cyklus. ale tohle na OVU vypadalo tak já nevi...?

naomi6
6. čer 2012

@viktoriecom Ahoj, to vypadalo na ovu. A neměříš si bazální teplotu? Nebo zkus třeba ovu testy. Jinak přímo ovu trvá krátce, ale plodné dny jsou tak 2 dny před a po ovu, takže včera ještě mohl klidně být plodný den. Zkus tyto stránky: www.merenibt.xf.cz

Tam je napsáno úplně vše, co potřebuješ vědět. Držím palce 😉

viktoriecom
autor
6. čer 2012

@naomi6 jéé děkuju 🙂 no uvidíme 🙂

pajiskazemlyna
6. čer 2012

@viktoriecom
Anetko, vypadá to, že ovu už byla, protože "bílý krémový hlen" je až po ovulce ..
Držím palečky 😵 😵

petramarie
18. črc 2012

@viktoriecom Ahojky, já to taky měla vždy tak podobě a myslela si, že mám ovu. (např. i podle tabulky na netu). A ejhle, druhý cyklus si měřím ovu testama a bílo - žádná ovu. Takže taky teď nevím ani prd. Ve čt se jdu na to zeptat na gyndu.

zoriazz
13. srp 2012

@petramarie zjistila jsi teda něco, snažilko? já se teprve vzdělávám 🙂

petramarie
14. srp 2012

@zoriazz ahojky, tak na gyndě mi bylo řečeno, že mi musí udělat cca 6DC UTZ a pak asi týden po znovu UTZ, aby viděl jestli vajíčka zrají a pak jestli se uvolní. Jenže když jsem MS dostala a byla tak 6. den, měl doktor zrovna dovolenou na 14 dní, takže nic a budu muset setrvat do dalšího cyklu/MS. Co nového u tebe? 🙂

zoriazz
15. srp 2012

@petramarie to jde vidět i z UTZ, jo? :-O to jsem nevěděla! U mě zatím nového nic, balíme a jedeme na líbánky 🙂 tak se drž a ať to dopadne u DR na výbornou 🙂

petramarie
15. srp 2012

@zoriazz to já mám ještě čas víš.. 🙂 Do nového cyklu musím počkat. Dnes jsem 11DC, tak uvidíme, jak to bude vypadat dál. Líbánky? No tak to je paráda. My svatba nic asi.. 😀 😀 Já 30 let, můj 35, 3 roky spolu ani prstýnek zásnubní. Moc moc užívejte krásných chvil a ať se zadaří. 😉

zoriazz
15. srp 2012

@petramarie jé, tak to jsme na tom hoodně podobně.. jen já 31, můj manžel skoro 37, 1 rok a 8m spolu 🙂 chtěla jsem to hezky popořádku 🙂 ale vdaná-nevdaná, jsme na tom tedy vlastně stejně 🙂 pádím spát, ráno brzičko hurá na letiště 🙂 měj se krásně a užívej si sluníčka, parádně nabíjí 😉

alzbeta.hod
28. srp 2012

zdravím mamky, dnes jsem si koupila ovu testíky... ale nevím jak to je. Mám tam slabou čárku, tak mám počkat až bude úplně nejsilnější a pak je ovulace? Nebo jak to funguje? Abych něco neprošvihla. A znamená to že se ovu blíží? Nebo to ukáže slabou čárku po celý cyklus mimo ovulaci?

Přečti si vše, co potřebuješ vědět pro zdárné otěhotnění.
Naše maminky sepsaly skvělé rady, jak otěhotnět.
Důležité je také znát příznaky těhotenství.
Zjisti, kdy má žena plodné dny zde.
Kdy a jak používat těhotenský test?
Neznáš termín porodu? Vypočítej si ho v Těhotenské kalkulačce.
Modrý koník vám případně napoví i při neplodnosti.

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru