• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Mám ovulaci? Co ukazuje test?

12. června 2014 
Ahojky holky, prosím o radu ... 18DC ... Ráno píchání v levém podbřišku, v poledne vodnatý výtok (jak kdybych si ucvrkla :grinning: ) a teď navečer 2 čárky na ovu.testu. Řekla bych, že první silnější než kontrolní. Minulý cyklus byl dlouhý, 44 dní, ale začla jsem brát sirup Femigard. První cyklus byl asi anovulační. Asi by to mohla být tedy podle všeho dnes ovulace? Spali jsme spolu včera, dnes. Ukazuje test, že ovu by měla probíhat dnes? Moc děkuji za radu :slight_smile:
12. čer 2014 ve 20:42  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
pokud más // na ovu testu dnes, tak ovulace pravděpodobně proběhne do 24hodin max do 48h. Ale každá to máme jinak...já mám občas ovu v den pozitivního testu. Držím palce! :wink:
12. čer 2014 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
Nepodceníme to, hupsnem na to i zítra večer (dělám dlouho) ať je jistotka. To by bylo super, kdyby to vyšlo, ale stojím nohama na zemi :slight_smile: Snažím se teprve 2.měsíc, ale byla bych aspoň ráda za správný cyklus a pak už jen načasovat a čekat :slight_smile:
12. čer 2014 ve 21:36  •  1 dítě  • Odpověz  •  To se mi líbí
@alice777888 zitra v tuto dobu a bude to ok :slight_smile: spermie si na vajicko pocka, ale vajicko na spermie ne. Takhle jsem to udelala ja a osvedceno :slight_smile:))
12. čer 2014 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Tvůj příspěvek