Mám ovulaci? Co ukazuje test?

alice777888
12. čer 2014

Ahojky holky, prosím o radu ... 18DC ... Ráno píchání v levém podbřišku, v poledne vodnatý výtok (jak kdybych si ucvrkla 😀 ) a teď navečer 2 čárky na ovu.testu. Řekla bych, že první silnější než kontrolní. Minulý cyklus byl dlouhý, 44 dní, ale začla jsem brát sirup Femigard. První cyklus byl asi anovulační. Asi by to mohla být tedy podle všeho dnes ovulace? Spali jsme spolu včera, dnes. Ukazuje test, že ovu by měla probíhat dnes? Moc děkuji za radu 🙂

lupinpupin
12. čer 2014

pokud más // na ovu testu dnes, tak ovulace pravděpodobně proběhne do 24hodin max do 48h. Ale každá to máme jinak...já mám občas ovu v den pozitivního testu. Držím palce! 😉

alice777888
autor
12. čer 2014

Nepodceníme to, hupsnem na to i zítra večer (dělám dlouho) ať je jistotka. To by bylo super, kdyby to vyšlo, ale stojím nohama na zemi 🙂 Snažím se teprve 2.měsíc, ale byla bych aspoň ráda za správný cyklus a pak už jen načasovat a čekat 🙂

cervenakarkulka
12. čer 2014

@alice777888 zitra v tuto dobu a bude to ok 🙂 spermie si na vajicko pocka, ale vajicko na spermie ne. Takhle jsem to udelala ja a osvedceno 🙂))