Měla jsem ovulaci?

bubikata
19. čer 2014

Moc děkuji všem za rady, něják z toho nejsem moudrá, a baaální teplotu mám okolo 36,3 až 36,5 a střídavě, myslím, si že tento cyklus jsem ovulaci vubec neměla je to možné? Minulý měsíc jsem jí měla 19. tj 17 den cyklus a tento měsíc měla být 14 den cyklu a vubec nic ani teplota nevyskočila nic :( Děkuji

ratatooy
19. čer 2014

možny to je taky ovu nemám a přitom mi to testy ukazovaly ale celej cyklus těmto testum nevěřím

zmrz_lina
19. čer 2014

Já těm ovu testům nevěřím. Ovu mám (hlen, bazální teplota i "bolesti") a ještě nikdy mi nevyšel pozitivní...

lucinkafr
19. čer 2014

@bubikata já bych řekla, že ne, a pokud ano, tak toho 17.6. Já jsem dřív testovala, abych zjistila, zda ovu probíhá, postupem jsem to dokázala vypozorovat podle hlenu a bolesti, a dnes i bez testu přesně ovu určím.

joannah13
19. čer 2014

Podle testu urcite nebyla a nevim, jakou mas teplotu pred a po ovulaci, ale pidle techto teplot bych rekla, ze taky nebyla. Tak vyckej, mozna se jen opozdila. Plodny hlen a pobolivani v podbrisku ti urcite taky napovi 🙂

alenka_p
19. čer 2014

Test není pozitivní ani jeden a teploty jsou dost nízké, takže podle mě zatím nebyla (ale testy nemusely vzestup LH zachytit - někdy je ten vrchol dost krátký a to by pak člověk musel testovat 3x denně, a u teploty záleží jaká je v průběhu celého cyklu, nelze takhle usuzovat z pár hodnot - někdo může mít před ovu 36,0 a po ovu 36,5)