Může ovu test ukázat těhotenství?

lusiana125
9. bře 2015

Ahoj holky, chci se poradit vím stoprocentně, že jsem ovulaci už měla..mam to potvrzené od gynekolozky..dneska 2 dny před menstruací mi ovulační test ukázal 2 čárky a bazalní teplota byla 37. Je možné, že jsem těhotná? S Manželem se snažíme od září 2014. Máte někdo takové zkušenosti? Bohužel se pro tehu test do lékárny nedostanu. A myslím, si že by to 2 dny před ms ještě neukázal

cpollik
18. dub 2019

@vendelinka08 ahoj,tak co??Pošli fotečku

locinn
Autor odpověď smazal
Zobraz
lucynka721
Autor odpověď smazal
Zobraz
kristynapokorna
3. říj 2019

Ahoj chci se zeptat mám dnes 4 dny do ms a schválně sem dělala test ovulační když sem měla plodné dny byl slabší a dnes takhle můžu být těhu? Jen se ptám počkám na ms když nedorazí udělám těhu test

pro89
25. říj 2019

Ahoj , chci se také zeptat mraky z vás má zkušenost tak jen názor 🙂 zítra má přijít MS , ale tt odvahu nemám tak jsem zkusila ovu test co myslíte? 🙂

pro89
25. říj 2019
simanov
29. led 2020

Dobrý den, ovulaci jsem měla potvrzenou gynekologem,i dle ovul.testu...Ty po ovulaci den po dni slably... Dnes ráno jsem si dělala ovulační test,foto viz dole...Má má přijít za 6dni..Je to hladinou hormonů třeba?Jen mne to zajímá,že před pár dny byly testy úplně bílé a teď lehce pozitivní...děkuji za nazory

karolina_kleinova
30. čer 2021

Ahoj holky chtěla bych se zeptat zda ovu test může ukázat těhotenství po přečtení nějakých komentářů jsem se rozhodla napsat a zeptat se tady tři ovu testy mi vyšli ze dvěmi čárkami
Myslíte že to může být těhotenství?

philia2212
7. kvě 2022

Ahojky, chtela bych se zeptat na vaše zkusenosti. Snažíme se otehotnet uz prez rok, bohuzel mam nejaky predmenstruacni syndrom takze tyden pred ms mi netýkají prsa, 2 dny pred ms mívám návaly a doprovazi me bolení v podbrisku cca 3 dny pred ms, takze ja jen tak nevydedukuji těhotenství. Pritel mi pred par dnema rekl ze mam jine pradavky ale ja toz člověk co se dost zkouma to tolik teda nevidí, mam ted ale porad hlad, prestala mit chute na sladke, coz ja teda obzvlášť pred ms to jedla na kila. Často se mi poslednich par dni mota hlava kdyz rychle vstanu a ted jsem si po 2 dnech dala iqosku kterou jsem nedokourila ale jen proto ze mi to nechutna, neudelalo se mi spatne nebo tak. Doma nemam tehotenske testy, rekla jsem si ze na to uz prdim jelikoz jsem do toho dala uz hodne penez ale tak jsem si rekla ze zkusim ovu test at se kdyz tak zbytecne netrapim. No ale na ovu testu se mi ukazali ale 2 carky. Ta hlavní je teda slabší ale spis me to jeste vic zmatlo nez naopak. Poslu fotku ovu testu a rada si necham poradit a nebo prectu vase treba podobne zkusenosti

philia2212
7. kvě 2022

@kristynapokorna byla jste teda tehotna? Koukam ze tu uz nikdo neradi ale rada bych znala odpověď

ivya
7. kvě 2022

@philia2212 Kdyby byl několik dní po sobě pozitivní, tak se dá o těhotenství uvažovat, ale tohle je negativní test. Spousta testů dělá tyhle druhé slabé čárky celý cyklus, jen v době ovulace zesílí.

philia2212
8. kvě 2022

@ivya Ahojky moc dekuji za reakci, nemam obe carky celý cyklus a dokonce jsou i mesice kdy neovuluji vubec. Uz jsem si mela jit davno pro zadanku do pronatalu ale vyhybam se tomu jak cert kříži. Menstruacni cyklus mam taky všelijaký pohybuje se mezi 25-28 dneska jsem v 27 takze nejpozději do úterý by mi měla přijít mrška. Ovsem nebudu lhat doufam. Po tech x měsíci pláče si ale myslim ze kdyz se ms dostaví tak plakat uz nebudu. Jen me tenhle měsíc rozhodili asi ty nové věci který jsem psala.. Gynekolozka ale rekla ze vzhledem k veku (31) jsou tyhle odchylky normální a tim ze chci otehotnet mi logicky nemuze nasadit hormony abych ty sve neměla tak splasene.

philia2212
8. kvě 2022

Jinak jsem si predchvilkou delala dalsi ovu test, mam jich doma hodne a prijde mi ze je silnější a hraju si s myslenkou ze bych zajela do nejakeho obchodniho centra si koupit tt test. Jinak pocitove to mam stejne jako kazdy mesic kdyz to mam dostat. Prikladam foto, spodni je z dneška