Může těhotenský test ukázat ovulaci?

snezenka123
20. únor 2013

Ahoj holky, asi je to hloupá otázka,ale mě vyšel v prostřed cyklu slabě pozitivní těhotenský test z ranní moči, druhý den, z ranní moči už byl negativní 😖 Mohla to být třeba doznívající ovulace?když ovulační testy ukáží dvě čárky i v těhotenství?(jestli když ovu test ukáže těhu, tak jestli při desítkovém těhu testu to může být ovu...)Děkuji moc.

ebsian
20. únor 2013

To nevím, ale obráceně to funguje ještě lépe, než těhu test..Ovulační testy mi krásně ukázaly mnohem silněji čárku, když jsem byla v tom.

werumka
21. únor 2013

@snezenka123 Ovulační testy ukážou těhotenství, ale opačně to nefunguje.

sluneccnicee
22. únor 2014

Můj testík 21DC..oVU JSEM MĚLA 14 DC.... tak co?

petruschkap
7. pro 2014

Ahoj holky, chtěla bych poprosit o radu, zda má některá z nás také takovou zkušenost. Snažíme se o miminko a tento měsíc hned po skončení menstruace jsem začala měřit bazální teplotu, která se ovšem již od začátku měření (týden) drží pořád na 37,1, což mi přijde docela vysoké. Jelikož jsem četla že vyšší teplota může značit těhotenství udělala jsem si TT, který mi vyšel 2x pozitivní (testovací čárka byla stejně silná jako kontrolní). Ale protože jsem TT dělala 15DC tak by to znamenalo, že jsem otěhotněla již minulý cyklus a i přes to jsem MS dostala (sice byla o dva dny kratší a mírnější než obvykle, ale vypadalo to jako MS). TT jsem si dělala v době, kdy bych měla obvykle ovulovat, myslíte, že je možné aby byl TT pozitivní z důvodu ovulace?

klaaaara
7. pro 2014

@petruschkap ahoj, určitě je možné, že jsi těhu a ms normálně přišla. Moje kamarádka měla ms až do konce 3. měsíce. Nemyslím si, že by tt ukázal ovulaci a i kdyby tak ne tak aby byli obě čárky stejně silné. Být tebou tak hned zítra utíkám k dr. Za mě jsi těhotná. Držím palce ať to vyjde. ;)

veri0007
7. pro 2014

@petruschkap rozhodně ne!! TT pouze měří zvýšenou hladinu HCG v moči a ta stoupá v těhotenství. Tudíž, jestli jsi měla čárky stejně silné obě, gratuluji😉 Ale běž kvůli tomu krvácení k doktorovi co nejdříve, nemusí to znamenat nic, ale pro jistotu😉

zuzajda20
7. pro 2014

@petruschkap Já bych spíše řekla, že je to těhotenství a jenom u něho byla ms, to se klidně může stát, tak si klidně mohla otěhotnět minulý cyklus a ms si dostala, jenom byla slabší a tento cyklus by ti už třeba ms vůbec nepřišla, asi bych šla k dr 🙂

petruschkap
7. pro 2014

Děkuji mockrát názory, zítra skočím k doktorce a uvidím 🙂

nonacek
7. pro 2014

holky poraďte prosím😩 před par dny respektyvně 6 dnu ,jsem byla na gynekologii . Ginekolog my řekl,že mam prasklÍ folikul,což je ovulace . Bylo to týden po ovu.,ale dnes me strašne boli v podbřišku záda... jako před ovulaci ... je mozne,ze se gynekolog spleto? Nebo že bych mela 2 hou ovulaci? Díky všem za názor 💋💋💋

nonacek
7. pro 2014

máte Někdo zkušenost?

renes3
7. pro 2014

@nonacek spíš bych řekla,jestli jste na to před 6.dny hupsli,tak můžeš být těhu,počkej 4,dny a udělej si testik. A docela dobře fungují ovu testy tak si udělej dnes a uvidíš jak na tom jsi😉

nonacek
7. pro 2014

@renes3 dnes to nejde, nemam test zkusím zítra . Myslíš že si mám zkusit ovu test než tehu test?

monikafrystakova
7. pro 2014

@nonacek muzes i ovu test zkusit.... pokud budes tehotna, tak by mel byt pozitivni 🙂

nonacek
7. pro 2014

@monikafrystakova fakt? To jsem slyšela,ze ovu test to ukáže dříve,ale až tak? Já si myslela jestli nemám spis druhou ovulaci mam stejně boleni
tak nevím😲

renes3
7. pro 2014

Já bych zkusila oba,ovu a pak těhu

nonacek
7. pro 2014

@renes3 tak to zkusím. uvidím,Já si myslela že mám ovu č.2😆 ale kdoví😩

renes3
7. pro 2014

@nonacek tak jako také to není nemožné 😉

nonacek
7. pro 2014

@renes3 dam vědět....😉

renes3
7. pro 2014

@nonacek určitě dej vědět,klidně i fotku,jsem teď na testy ujetá😉

nonacek
8. pro 2014

@renes3

tak nevím dnes ráno ovu test a silnější jakoby duch poraďte sem s toho blba čárka je viditelný jen slabší odstin

@monikafrystakova

renes3
8. pro 2014

@nonacek ovu test je lepší dělat odpo.já dělám každý den stejná hodina v15h víkendy a v 18h v týdnu,až když přijdu domů z práce a tak 2h před tím nepit.
Ráno je lepší těhu a odpo.ovu

nonacek
8. pro 2014

@renes3 aha no s kusem este odpoledne,ale už sem z toho blba Já mam pocit ze mam ovu,ale ze by se Ginekolog zplet? dělal my vnitřní ultrazvuk...... 😲

renes3
8. pro 2014

Tak to pojištěte sexíkem 😉 a máš to,za pár dní třeba zjistíš,že to bylo těhu

monikafrystakova
8. pro 2014

@nonacek posli foto 🙂 posoudime 🙂

nonacek
8. pro 2014

@monikafrystakova nejde my to nahrát nějak... mam nový tablet a nejde my to jak se to nahrává?

nonacek
8. pro 2014

@monikafrystakova je tam ta druha čárka růžova,ale slabší od kontrolní,ale ne moc.

nonacek
8. pro 2014

@renes3 no jenže přitel je na sluzebce😩
jedině po žádat souseda😀😁 😀

monikafrystakova
8. pro 2014

@nonacek tak s tabletem ja neumim 😀 noooo a i kdyby byl teda pozitivni, tak , kdyz je manzel na sluzebce, tak to je blbe :(

nonacek
8. pro 2014

@monikafrystakova no právne jsem s toho smutna,byla jsem si jista tim 1.12. co řekl Ginekolog,ze mam prasklÍ folikul a ze je ne větší pravděpodobnost otěhotnět... mam po mimo děložním těhotenství průchodky jen jeden vejcovod. a teď tohle.

renes3
8. pro 2014

@nonacek ☹ tak to je blbe ,škoda ... Já taky neovládám tablet