Může těhotenský test ukázat ovulaci?

snezenka123
20. únor 2013

Ahoj holky, asi je to hloupá otázka,ale mě vyšel v prostřed cyklu slabě pozitivní těhotenský test z ranní moči, druhý den, z ranní moči už byl negativní 😖 Mohla to být třeba doznívající ovulace?když ovulační testy ukáží dvě čárky i v těhotenství?(jestli když ovu test ukáže těhu, tak jestli při desítkovém těhu testu to může být ovu...)Děkuji moc.

monikafrystakova
8. pro 2014

@nonacek nic si z toho nedelej.... pristi mesic to vyjde 🙂

renes3
8. pro 2014

@nonacek nevěš hlavu,dr.to musel vidět vnitřní utz je dobrej. Třeba za pár dní bude pozitivní těhu a pak se pochlub. Chápu tě, já jsem zas po zamlklem potratu ☹

nonacek
8. pro 2014

@renes3 sakris.... to se muže snad stát jenom mě.

nonacek
8. pro 2014

@renes3 Já vím také sem po zámkem potratu i po mimo děložním těhotenství. proto teď trochu višiluji😭

renes3
8. pro 2014

to se nedivím

nonacek
8. pro 2014

@renes3 tak sem dala na tvou radu a testla z odpolední moče ......... a........ testovací čárka ještě silnější než rano😲

renes3
8. pro 2014

@nonacek To je škoda že nemáš manžu doma ,ale také to může znamenat těhu 🙂 já bych skusila těhu ve středu a v pátek
Dneska se taky chystám testovat,začíná mi sílit tak asi brzy bude ovu,bolí mě i podbříšek,kéž by,ale musí být aspoň stejně zbarvené aby to byla ovu

werumka
8. pro 2014

@nonacek Ahoj, slabá čárka na ovulačním testu může být celý cyklus až do menstruace, intenzita může různě kolísat - výrazně zesílí jen v době ovulace. To, co popisuješ, mi spíš připadá jako klasický premenstruační syndrom. Počkala bych do data očekávané menstruace pak testovala ovulačním nebo těhotenským testem. Druhá ovulace není pravděpodobná, protože pokud došlo k té první a hormonálně jsi v pořádku, tak už pak k druhé dojít nemůže - zabrání tomu hormon progesteron.

nonacek
8. pro 2014

@werumka Děkuji ti za reakci nevím před menstruační syndrom ms má dorazit až 19.12. ze by už teď se projevovala?
každopádně dekuji😉

lenicka07
8. pro 2014

@nonacek no ale není stejně silná jako kontrolní že? Při ovulaci je spíš ještě silnější než kontrolní. Na ovulačním testu jsem většinou během cyklu nějakou slabší čárku nebo ducha měla. Během pár dní zkus těhu test...

nonacek
8. pro 2014

@renes3 tak my napiš jak jsi dopadla s testováním..... sem zvědavá 😉

werumka
8. pro 2014

@nonacek To záleží na tom, kdy byla ovulace - nevím, jak dlouhou míváš druhou (luteální) fázi po ovulaci. Ale pokud počítáme klasických 14 dní a před týdnem Ti lékař řekl, že máš už po ovulaci (viděl prasknutý folikul), tak pak dneska můžeš být třeba nějaký 9. den po ovulaci a tudíž by pak menstruace měla přijít za 5 dní. Což není na premenstruační syndrom nijak brzy.

tarra27
8. pro 2014

@nonacek já bych zkusila za týden tehu test.....od pondělí do bud MS nebo dvou čárek....vždy ráno ;)

A holky při prvním tehu jsem mela o dva tři dny před zpožděním určite možná i 4dny před MS dvě čárky a byla to holčička....
Při druhé v den očekávané MS jsem mela teprve pidi ducha....a taky holka..ale kojila jsem, mohla jsem mít posunutou ovulaci i kojenim a netestovala jsem nikdy ovulaci testama ani jsem si nezkoumala jine příznaky ovulace.....

nonacek
8. pro 2014

@tarra27 Děkuji za nazor😉provedu😉

tarra27
8. pro 2014

@nonacek nic není ztraceno.....neboj ;) na pre menstr syndrom si myslím je brzy....

A když se nezadari, můžete sexovat pres svátky ;) uděláte si pohodicku a ono se to povede 😉

nonacek
8. pro 2014

@tarra27 díky taky dobra predstava😉

renes3
9. pro 2014

@nonacek tak nejspíš ovu byla,akorat aby se v tom čert vyznal. Papír.testy slabá čárka už 3.den a včera tak bolel podbřišek a cítila jsem i levý vaječník,naštěstí doma zasobicka i digi ovu testů a tam se objevil smajlik,který je na digi testu 1,max 2dny a když není ovu tak prázdné kolečko. Tak jsme na to hupsli a necháme to osudu. Foto testíků a babí raď,ale tomu digi věřím a dnes už podbřišek nebolí.....

nonacek
9. pro 2014

@renes3 juuuuuuu, to je ale zbírka testiku.. 😉
už aby takhle vypadali naše těhu testy 😉😉😉

nonacek
9. pro 2014

🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼🍼

nonacek
9. pro 2014

@werumka ms má dorazit 19.12. a ovulace dle ginekologa 1.12. a poslední ms byla 23.11. tAky sem byla zděšena ze ovu proběhla tak brzy ,cyklus mam 24-26 dni.

werumka
9. pro 2014

@nonacek Ahoj, pokud byla ovulace 1.12. tak menstruace by měla nejdéle dorazit 16.12., ale s největší pravděpodobností do 14. 12. Pokud bys měla v nepořádku hormony, tak bys to poznala podle toho, že přijde za méně než deset dní po ovulaci - pak to značí problém s progesteronem a tam je to to třeba řešit léky. Když máš cykly takto krátké, tak ovulace musí jistě chodit dřív - mezi 10. a 12. dnem cyklu. Každopádně pokud by došlo k otěhotnění v době této ovulace, pak má smysl test dělat po 10. 12.

nonacek
9. pro 2014

@werumka strašne moc ti děkuji 💋 za vysvětlení,fakt si my to více objasnila,Já to moc nechapala. moc moc děkuji✌💜💛💚💞💝❤💙💖💗💜💛💋💋💋
jde vidět , že o tom hodně víš.👍👍👍👌

renes3
9. pro 2014

@nonacek no já tedtovala obden a teď každý den,jestli vůbec ovuluju po tom zákroku. Kéž by takhle vypadali těhu testy,to by byl ten nejkrásnější dárek k vánocům🙂

nonacek
9. pro 2014

@renes3 proc si nenajdeš na gindu.. me to tam gindar řekl a také my rek ze kdybych ovu momentálne neměla tak by mne objednával a sledoval ovu

aklin
9. pro 2014

@klaaaara jsem 3 měsíce těhotná a pořád mám MS.

renes3
9. pro 2014

@nonacek protože mi dr.řekla že se mám chránit a že až tak na jaře,já nechci čekat,chci zpátky svojí fazolku 😅Yak až to bude,tak ups mi hlavu neutrhne 😀

nonacek
9. pro 2014

@renes3 Já byla prosím tě po mimo děložnímtěhotenství a lékaři mne varovali před tehu minimálne pul roku pak jsem šla na kontrolu po 6 neděli a říkala jsem lékařům ze z vracím....... a na ultrazvuku hle 6 nedělní tehu😨 pak přišli nato,že byli plody dva........😉
pak sem se ptala jestli to není problém,když sem neměla otěhotnět......... a...... na jednou to problém nebyl...😉

renes3
9. pro 2014

@nonacek právě,každý doktor řekne něco jiného.......
Tak nám držím plačky ať se dočkáme toho vánočního dárečku // a hlavně mě nezapomeň informovat😉

nonacek
9. pro 2014

@renes3 to vize nezapomenu. Neboj to zvladnes a třeba se to vyplatí drzim✌

svlocka
16. led 2015

Test po ms 2dny neba byt slabsi?muze i ukazovat tehu?popichava me v podbrisku vas nazor