Můžete mi vysvětlit, jak v ženě probíhá ovulace?

viktorkaa
3. črc 2013

😉

speedygon
3. črc 2013

To je vtip? Jsi dospělá žena, takže máš za sebou školu, navíc máš dítě už...a nespočet možností, jak se toto dozvědět(literatura, net)

lrg
3. črc 2013

Víla ovulačka ti nasype v noci do ucha kouzelný ovulační prášek a když zaprší zázračný oplodňovací déšť, za devět měsíců se narodí miminko 🙂

ashlee
3. črc 2013

😀

lv
3. črc 2013

Ja ovulaci poznam az ted, v 36 letech a po dvou detech....mam svetly hlenovity vytok..do ty doby, asi 20 let mensesu a tudiz cyklu jsem na sobe nepoznala nic.

katyxq
3. črc 2013

A jejé, začaly prázdniny 😀 - doporučuji se dovzdělat, pořídit se naučné knížky o biologii člověka, nebo prostudovat alespoň výborně zpracovanou sérii článků o menstruačním cyklu http://www.rodina.cz/clanek3633.htm 😉

sarkad2856
17. črc 2013

😀

salomee
17. črc 2013

To mi připomíná závěrečnou hodinu gynekologie/porodnictví na střední, profesor nám řekl, že si můžem připravit otázky anonymně na papírky a nechat mu je na stole.. a nikdo nic nenapsal, nám tobylo líto, tak jsme vymyslely s kámoškou fiktivní dotazy a daly mu je na ten stůl... no vlastně to má pokračování.. jedna holka se chtěla zeptat na problém s anikonc. a začala: "Pane doktore, když ČLOVĚK bere atikoncepci a dva prášky vynechá, tak MÁM to pak brát dál...?" Jsme se fakt zasmáli.