Ovu testy, jak dlouho míváte pozitivní?

medvide30
22. zář 2013

Ahoj, chci se zeptta, jak dlouho míváte pozitivní ovu testy? Včera obě dvě čárky stejné, takže pozitivní, dnes jsem dělala znova a čárka je o hodně slabší. Dle dnešní ranní BT ovu ještě nebyla.
Jak dlouho vy míváte pozitivní ovu test?

xmarg04
22. zář 2013

@medvide30 Mel by byt pozitivni jen jeden den (když vygraduje LH a folikul praskne), nicmene test neukazuje absolutni hodnoty, takze muze vypadat jako pozitivni i dva dny... Kazdopadne pry by mela zpravidla ovu nasledovat do 24-48 hodin po pozitivnim testu...😉

medvide30
autor
22. zář 2013

@xmarg04 takže teoreticky, když jsem testovala včera kolem 15. hodiny a test byl pozitivní, tak je správně, že dneska už pozitivní není. A Bt by měla být teda vyšší zítra,že? Ovu testy zkouším poprvé. 😀

xmarg04
22. zář 2013

@medvide30 Teoreticky...😉 Proto se všude pise ze "zpravidla"...😉

andy2110
26. pro 2013

ahoj snažilky... chci se zeptat, ještě jednou, jak dlouho míváte pozitivní testy? Já jsem měla dnes ráno / /, a odpoledne jsem si udělala druhý test, a ten byl téměř bílý... je možný, že by byla ovu, když pozitivní byl test jen ráno??

jitaf
10. kvě 2014

Ahoj, chtěla bych se zeptat zda test může být takto pozitivní i více dnů?

mikracek
15. kvě 2014

Ahoj holky, já měla pozitivní ovul.test večer ve 20:00 h a pak ještě úplně stejně pozitivní další den ve 14:00 h. Ten večer jsme na to vlítli a ten další den taky..... Myslíte, že se mohlo zadařit? Pila jsem ten cyklus kontryhelový čaj (poprvé) a beru kys.listovou asi přes čtvrt roku... řekněte mi, že ta mrcha 20.5. nepřijde.... 😕

pavcik
28. srp 2014

Ahoj holky
já ovuluji i přes brání HA. O druhé mimčo se zatím nesnažíme.
Poprvé jsem si zkusila udělat ovu test minulý pátek a byl pozitivní. Test byl proveden během dne, takže to nebyla koncentrovaná ranní moč, ale i tak tam proužek byl. Další dny taky. Asi čtvrtý den jsem si test udělala z ranní moči a čárka byla silnější než předchozí. Takže je test lepší dělat ráno z "neředěné" moči.
No jo, ale už je to 6.tý den a já na testu mám stále čárku......je to NORMÁLNÍ? Já myslela, že ovu trvá v rámci několika hodin max tak 3-4 dny a mezi tím přichází a odchází a těch nejplodnějších hodin je jen pár.
Fakt z toho nevycházim z úžasu.

amanda2014
28. srp 2014

@pavcik a nejsi těhotná? zkus těhu test 😉

pavcik
28. srp 2014

Těhotná nejsem, těhu test jsem si taky dělala a nejsem. Ale mám prostě ovu ikdyž beru HA 😎

para_fofka
18. zář 2014

@pavcik a neni to tou HA? kdyz pises ze ji beres

pavcik
18. zář 2014

No to já nevím. Každopádně sláva...po x týdnech zpoždění mi konečně dorazila slečna mrcha 😉
měla jsem teď nervy se státnicema a hned co jsem je v úterý udělala, tak to dnes přišlo. Neuvěřitelný, jak to tělo reaguje na stres.Tak uvidíme jak to tělo bude pokračovat dál. Navíc příští týden jdu na biopsii. 😨

medulinek
20. zář 2014

Tak ja mela jen slabe carky vzdycky a ted po clostiku 2 dny slabou, 3. den mi dal pregnyl a druhy den carka ze mi div nevyzrala tesr a pak dva dny slabe, uvidime co z toho bude no.

milca111
8. říj 2014

hormonální antikoncepce je v podstavě hormon,který tělo oblbuje tak,že nahrazuje jakoby těhotenský hormon,proto zamezuje ovulaci a pokud ji budete brát nepřetržitě,tak ani ms nedostanete,tak mi to bylo vysvětleno doktorem po laicku 🙂 takže dělat si ovulační test pro braní antikoncepce je nesmysl 🙂 samo,že pak bude pozititvní,kdy ukazuje i ranné těhotenství. Takže přes antikoncepci rozhodně nelze ovulovat jinak by byla právě k ničemu 🙂)))

viktorkaa
10. říj 2014

Ahojky mám dotaz když jsem měla pozitivní ovu test 13dc a vím dle silných bolestí podbřišku že ovu byla 13dc večer ale 14dc dopoledne byl ovu test ještě pozitivní,odkdy mám počítat 1DPO????už ten 14dc nebo až 15dc???děkuji moc za rady 😉 😉

svlocka
10. říj 2014

Ahojky chci se zeptat je mozne mit druhy prozkek i kdyz ovu byla?sice neni tak silny ale preciminuly patek jsem si delala ovu byl silnejsi v pond.taky trosku slabsi a ted taky slabsi foto nize.muze i zahytit zacatek tehu treba?jsem 10DPO.diky za nazor,brisko boli ale prsa skoro ne a to me dost vzdy boli pred ms.dole je s pond.ms ma prijd v pondeli

misula29
10. říj 2014

Ahoj,holky tohle mohu brat jako pozitivni? delam prvni mesic..:-!