Ovu testy z Wish vs. české ovu testy

lzii
20. dub 2018

Ahoj včerejší 19dc a test z lékárny a tenký z wish... Nechápu proč jeden ukazuje brzkou ovulaci a druhý že se nic neděje.... Zažil To někdo?

kaaaciii
20. dub 2018

Ahoj, to nevím? Ale zajímalo by mě to... Jelikož já například testuji jen na těch z wish, ali,...

lzii
autor
20. dub 2018

@kaaaciii měla jsem z wish nějaké čínské testy a ty měly dost barviva takže ikdyz ovu nebyla viděla jsem že se něco děje... Tenhle cyklus má. Z wish jiné a jsou prostě vadné nebo co... Pro srovnání přidávám foto...

lzii
autor
20. dub 2018

Březen

zak1991
20. dub 2018

Měla jsem testy z Činy, nevím přesně odkud. Ovulaci mi nikdy neukázaly, čárky nikdy nebyly stejně silné, potvrdil mi ji jiný test a bolesti podbřišku. Dvě čárky, druhou slabší, měly celý cyklus. Teď jsem objednala z Čech, tak jsem ne ne zvědavá.

kaaaciii
20. dub 2018

Tak mě tedy ty z wishe (či aliexpressu) objednávám vždy ty stejné, ukazují vždy ovulaci krásně. Akorát teď dumám, jestli správně 😀

lzii
autor
20. dub 2018

No to je paráda tedy... Byla jsem 18 dc na folikulometrii a MUDr říkala že ovulace bude za nějakou dobu.. A Test říkají že je za dveřmi...

lzii
autor
24. dub 2018

Ve finále nebyla dle bt

kajalka
24. dub 2018

@kaaaciii Prosím tě, měla bys odkaz na ty z ali? Díky.

semmi
26. dub 2018

Tak já mám opačnou zkušenost. Ovu testy z ČR mě ukazovaly celkem silnou čárku i po ovu. Za to testy z Wish mi ukázaly druhou až měla proběhnout ovulace. To stejné i TT. Když jsme nebyla těhotná, neukázal druhou čárku. Dnes 11dpo mi ukázal ducha. A Pepino desítkovej zřetelnou čárku. Jen je pravda, že mají hodně barviva a nesmí se nechat dlouho namočené, jinak se čárky rozmažou.