Ovulace a plodné dny. Jak se dá zjistit nejpřesněji?

zanda123
17. lis 2007

Ahoj, zdravím všechny snažilky a rozhodla jsem se založit toto téma, protože moc dobře nevím, jak se dá co nejpřesněji zjistit ovulace, takže bychom si tu mohli vyměňovat rúzné zkušenosti.Doufám, že nás sem bude chodit co nejvíce.Zdraví Žaneta

janickazabicka
11. črc 2017

@anetka9 tak to mas taky pekne naplanovane, to u nas holka pry bude zubarka, protoze ty jsou dneska ve zlate a kluk bude automechanik, protoze ty jsou taky ve zlate 😀 ale samo musi byt teda sikovný 😀 A taky jsme tam meli tenis a fotbal atd... 😀

anetka9
11. črc 2017

@janickazabicka :D zubarka..to bude mit chudak tezkou skolu:(:D automechanik to bude mit jednodussi, ale chce to taky trochu aby ho to bavilo:D no kazdopadne, taky to mate hezky rozvrzeny uz:D🙂

biedronca
12. črc 2017

@janickazabicka Co se týče těch kartářek atd....je to zlo, hlavně pak v psychice ženy. Ja tam byla před 2 lety (těhotenství nebylo v uvahu),ale mimo jiné mi řekla,že vidí problém s těhotenstvím,že nepůjde otěhotnet (ale bude to v hlavě) a nebo bude hodně rizikové těhotenství. Ted až zpětně, vzzpomínám,že mi to řekla. A myslím, že tady je kámen urazu, proč se nám jeste NEZADAŘILO. Je to v hlavě (že to prostě nepůjde), tělo to tak vzalo a dle toho i jedná. Psychika, podvědomí ... neměla jsem tam chodit, neměla :(

biedronca
12. črc 2017

Bylinky na PODPORU - ZESÍLENÍ OVULACE? 🙂 Kromě Kontryhelu, ten piju.

janickazabicka
12. črc 2017

@biedronca Hele ja ti v bylinkach moc neporadim, jelikoz me kazdy pokus pouze prodlouzil cyklus. A dokonce i mudr mi rekl ze na nekoho to ma opacny ucinek. Takze za me bylinky eeeee 😀

aklin
12. črc 2017

@biedronca zkus ajurvedsky caj apana, zlepsi ti ms cyklus, nastartuje ti ovulaci.

biedronca
13. črc 2017

@aklin Más stím přímo zkušenost? 🙂

aklin
13. črc 2017

@biedronca piju ho uz 1,5 roku. Diky tomu caji mam cykkus 28 - 29 dni a dokonce i ovulaci mam a poznam ji. V tomto caji je bylina asparagus, obsahuje estrogen. Kdybych byla jiny pripad tak pri tomto caji otehotnim. I kdyz mam v sobe dost hormonu, telo se brani.

janickazabicka
22. črc 2017

ahojky holky tak nakonec byla ovu snad az 25, nebo 26 dc coz j edocela pozde oproti normalnu vubec nevim jak si to vysvetlit 😀 a jak jste na tom vy holky? 🙂

martinka1996
25. zář 2017

Holky něco co se bere nebo pije po ovu? Aby byla větší šance na uhnizdeni mimča? 🙂

kacasv
8. kvě 2018

@many To ležení je pro mě někdy těžké,v noci chodím aspoň 2x čůrat 😀 Stále kojím malou,takže to ani moc nejde zaspat,když se několikrát vzbudím a cítím plný močák 😀