Ovulace - kdy by mohla být?

karlovac
31. pro 2013

Ahoj všem.Potřebuji poradit na fotce jsou 2 fotky.Ta nahoře první je z 11DC a ta dole 12DC Ve skutečnosti spodní má větší intenzitu než první.Takže moje otázka zní kdy by mohla být ovulace spíš zítra testovat až bude proužek stejně silný jak kontrolní?Díky všem

luciw
7. led 2014

A jak dlouhý máš cyklus? Já prášky vysadila říjen 2012, první MS po 30dnech a další už pravidelně po 28. Zadařilo se až v červnu, v září bohužel přerušení z důvodu VVV, nechala jsem proběhnout 1MS a od té doby se snažíme a pořád nic. Doufala jsem v to, jak se říká, že po porodu je tělo jako "pohnojený". Ono možná bylo, ale snažili jsme se mimo ovulaci, což jsem doteď nevěděla. Minulý pátek, 5DC jsem si řekla, že zkusím ty ovulační testy a hned mi naběhla čárka, no a v neděli ráno už byla pozitivní.. tak doufám, že se zadařilo

luciw
7. led 2014

Jo a taky další věc, kdy a jak hodnotit test jako pozitivní. Našla jsem zajímavou diskuzi, kdy někomu ovulační test ukáže čárku, která není stejně silná jako kontrolní, ale okraj má silnější, což se taky bere jako pozitivní výsledek. Přesně tak jsem to měla i já, půlka čárky byla silnější a od té doby to pak sláblo a dnes na testu už není nic. Tady je odkaz:http://www.emimino.cz/diskuse/ach-ty-carky-na-ovulacni...

teok
7. led 2014

@ivet1987 jak pises, je do 24hodin po pozitivnim testu. Testila jsem prvni mesic,ale zacinam spinit, tak asi prd 😠

lonwenien
14. led 2014

Tak přikládám fotku, co myslíte?
Jinak datum = den cyklu...

lonwenien
14. led 2014

JInak tedy po limitu je ta nejspodnější docela silná, skoro jako ta pravá... můžu ještě dodatečně vyfotit...

maice
14. led 2014

@lonwenien testuj jeste zitra, myslim, že jeste zesílí...A pozítří by ovu mohla nastat (tzn. 24 hodin po pozitivním testu) 🙂

lonwenien
14. led 2014

@maice Supr, zítra samozřejmě taky zkusím a ode dneška mužovi ordinuji sex:D
Pro jistotu 😠 🙂

maice
14. led 2014

@lonwenien Správné opatření 🙂

lonwenien
14. led 2014

@maice Nadšeně s tím souhlasil, paráda:D

lonwenien
14. led 2014

Tak jsem udělala ještě jeden, o dvě hodinky později a je to tam, obě krásné silné a v limitu. Je pravda, že jsem dneska pila čaj jako nikdy předtím:D Tak to mohlo trvat dýl...

maice
14. led 2014

@lonwenien Tak gratuluju a vlítněte na to 🙂

bergina
20. led 2014

Zdravim, mám prosbu. Menstruaci jsem měla 8.1. a gynekolozka mi řekla, že ovulaci budu mít 21.1., jenže si dělám ovulacni testy a mají pořád jednu čárku. Jak to teda je. Pokud nastane první den menses tak + 13 dní do ovulace? Děkuji. Jinak jsem vysadila antikoncepci před cca 3 týdny a ráda bych otehotnela.

pitryludvikova
20. led 2014

@bergina každá to má jinak úplně 🙂 záleží taky jak máš dlouhý cyklus atd ,každá je jiná , já měla poslední ms 21.10 a vím že jsem otěhotněla buď 2.11 nebo 3.11 protože jsem byla na injekci pregnylu a po tom býva ovulace do 48 hodin, takže u mě 13-14 den cyklu.

bergina
21. led 2014

Já měla menstruaci 8.1. a dnes jsem měla mít podle gynekolozky ovulaci... Každopádně jsem si udělala ovulacni test a horní čárka je znát a pod ní je hodně slabá druhá čárka.. Takže až budou obě čárky silněji vidět, tak mám ovulaci? Je mi 22 a radši se ptám. Děkuji moc

andelka
21. led 2014

@bergina gynekoložka je zjevně věštkyně 😀 k ovulci může dojít kdykoliv, dopředu to takhle hádat je blbost. Jestli máš teď slabou čárku, počkej až bude stejně silná nebo silnější a pak za cca 48h by měla nastat ovulace. Měla, protože to určuje jen vzestup hladiny hormonů, nezajistí to, že ovulace opravdu proběhne. Ale relativně spolehlivé to je. Orientačně.

bergina
21. led 2014

Děkuji moc 🙂

xrozarka
22. led 2014

holky, dělám si ovu testy. začala jsem 9DC, na testu se neobjevilo vubec nic, 10DC úplně slaboulinkatá čárka a dnes 11DC zase vůbec nic. Četla jsem, že "duch" by měl být na ovu testech prakticky pořád, může to znamenat, že po 11letech antikoncepce, mi ovulace ještě nepropukla?

eli_graf
23. led 2014

@xrozarka jak máš dlouhý cyklus? ovu může přijít klidně později, třeba 15 DC i později.... a ovu test může ukázat slaboučkou , silnější nebo žádnou testovací / - což znamená, že je negativní... a pozitivní je ve chvíli, kdy jsou obě // stejně silné, nebo je testovací silnější... a 11let HA určitě vliv mít může... každý organismus se s tím vypořádá jinak - někdo hned otěhu, někdo má anovu cykly..... a kdy si ji vysadila?

xrozarka
24. led 2014

@eli_graf vysadila jsem ji v druhé polovině listopadu, tak nějak jsem si říkala, že budu patřit k těm, kterým se poštěstí hned🙂 cyklus nemám rozházený, 28 dní, tento měsíc 25 dní, ale MS byla jen jeden, druhý den nic a třetí den jen špinění....asi se tělo musí nějak vzpamatovat :-/

eli_graf
25. led 2014

@xrozarka dej tělu trošku času... určitě ovu přijde, musíš jen vydržet. 😉 já měla třeba jeden měsíc asi taky anovu cyklus, a další měsíc ovulka normálně - 12 DC.... tak uvidíš, jen vydrž. 😉 držím pěsti. 😉 😵

xrozarka
25. led 2014

@eli_graf Děkuji, snad se tělo co nejdříve umoudří, ale fa jekt, že od té doby co jsem vysadila HA se cítím líp, takže pomalými krůčky kupředu 🙂

adriankavalo12
6. únor 2014

Co myslitw??

teok
19. únor 2014
eli_graf
4. bře 2014

@adriankavalo12 taky myslím, že zatím je negativní,... 😖