Ovulace - kdy by mohla být?

karlovac
31. pro 2013

Ahoj všem.Potřebuji poradit na fotce jsou 2 fotky.Ta nahoře první je z 11DC a ta dole 12DC Ve skutečnosti spodní má větší intenzitu než první.Takže moje otázka zní kdy by mohla být ovulace spíš zítra testovat až bude proužek stejně silný jak kontrolní?Díky všem

maice
31. pro 2013

@karlovac Takovéto testy - dušíky - mám pakticky celý cyklus, testuj dál, testovací čárka musí být opravdu stejně silná nebo silnější než kontrolní 🙂

karlovac
autor
31. pro 2013

No a co to znamená když jsou takové duchy celý cyklus?

karlovac
autor
31. pro 2013

@maice No a co to znamená když jsou takové duchy celý cyklus?

maice
31. pro 2013

Je to naprosto v pořádku, protože určitou hladinu toho hormonu máš v moči pořád 🙂

maice
31. pro 2013

@karlovac 🙂

pellullinka
31. pro 2013

@karlovac u ovulacnich testů to u některých nefunguje jako tehotensky,který postupně tmavne (konstantne roste hcg),hormon k ovulaci je v těle celý cykluus,proto duchové. A jeho intenzita roste nerovnomerne (u některých),takže testuj dokud nebude testovací čárka minimálně stejně silná. V albu mám pozitivní ovu test,můžeš mrknout 🙂 držím palce...

karlovac
autor
31. pro 2013

@maice I krevní testy na tento hormon dopadly v pořádku.Jen snad zesílí na ovulaci.Nemáte někdo zkusennost ze značkou ovulačních testů(nejlepší)?

maice
31. pro 2013

Ja mam dobrou zkusenost s temi na str. Www.otehotnet.cz 😉

maice
31. pro 2013

@karlovac 🙂

karlovac
autor
31. pro 2013

@maice dekuji

maice
31. pro 2013

@karlovac 🙂

dezyre
31. pro 2013

Já jsem s ovulačníma testama neměla dobrou zkušenost. Měla jsem slabé čárky od prvního do posledního dne a přesto jsem ovulaci určitě měla 😉

sarkad2856
1. led 2014

@karlovac Já testovala tak 2x denně někdy i 3x když čárka zesílila ráno nemusí být a odpole už může být stejně silná jako kontrolní 😉

lmka2
1. led 2014

S prominutím sem přidám také fotku.

lmka2
1. led 2014

MS mám po 28 dnech. Byla 19.12, OV by měla být 2.1. Sex byl včera, je naděje? 🙂

lmka2
1. led 2014

@karlovac Přeji hodně štěstí. 🙂

pellullinka
1. led 2014

@lmka2 test na fotce je negativní,ještě bych testovala

karlovac
autor
1. led 2014

@lmka2 Myslím ze naději máš vyšší jak já.

lmka2
1. led 2014

@karlovac Nechceš si zkusit ještě jeden? Já teď udělala delší a pošlu ti foto. Vypadá lépe.
Jak dlouho se snažíte?

karlovac
autor
1. led 2014

@lmka2 Ahoj tady je dnešní je to zase ten poslední.My se uplně ještě nesnažíme.Ráda bych měla přehled kdy mám vůbec ovulaci a Vy jak dlouho? Třeba hormonální profil mám v pořádku jen testosteron mám vyšší.Tak zkouším jestli to nebude dělat problém?Ty uz máš hormonální profil? Myslím že ted jeste ovulace není.Možná další dny-počkám na plodný hlen.

lmka2
1. led 2014

my se snažíme skoro 4. měsíc. Horm. profil nemám, nechali jsme to do dnešního dne náhodě. Tady posílám foto. Sílí. 🙂

lmka2
1. led 2014

Jsem zvědavá na ráno. 🙂

teok
1. led 2014

Holky, take se musim pochlubit 🙂 myslim si, ze to je krasne videt, testovala jsem prvni mesic 🙂

eli_graf
6. led 2014

@teok ukazkove 🙂

betule007
7. led 2014

Holky potřebuju poradit,je možné že vůbec nemám ovulaci?Pode výpočtu měla být 30.12.,dělala jsem si co dva dny ovu test a ani jeden neměl dvě čárky.:(

ivet1987
7. led 2014

@betule007 Možné to bohužel je. ale není nic neobvyklé když se občas u ženy objeví anovulační cyklus. nebo taky ovu už byla nebo teprve bude 🙂 Brala jsi prášky? já mám vysazené třetí měsíc a ovu byla pokaždé jindy.

ivet1987
7. led 2014

@teok Prosím tě já testy ještě nezkoušela, znamená to že ovu jsi měla 14DC? 🙂 Že po testu následuje do 24 hodin?

betule007
7. led 2014

Brala jsem prášky od asi 18 let,přestávka jen asi rok a půl.Už je od září neberu. 😉 Dá se s tím něco dělat?

luciw
7. led 2014

@betule007 Ahoj, přidám se k vám.. dělala sis testy už od 1DC? já jsem totiž tento cyklus taky začala s ovu testy a zjistila jsem, že mám při cyklu 28dní ovulaci už 8DC. Při prvním těhotenství, které bohužel v 16tt skončilo, byl plod dle UZ o týden starší, než dle MS. Myslela jsem si, že to byl jen jeden cyklus, kdy jsem měla ovulaci takhle brzo,ale vypadá to, že ji mám takhle celou dobu. Možná proto se nám doteď nezadařilo, protože jsme vždycky zkoušeli až od 10DC

betule007
7. led 2014

Ne,zkoušela jsem to poprvé až toho 30.12, co mi vyšlo na netu podle nějakých tabulek.Asi to budu muset zkusit dřív.Mám dostat MS 13.1. a dneska mě nějak pobolívá břicho,tak nevím,jestli mi nezačíná haprovat MS. 😒