• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulace se posunula, je to možné?

1. listopadu 2016 
Chci se zeptat HA již neberu několik let.Vždy jsem měla ovulaci tak polovině měsíce a ted se mi přesunula pčed MS je to možné?Cyklus má celkem pravidelný 28-30.Děkuji za odpvědi
8. bře 2014 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@sarkad2856 mozne to je, ale je to tak spatne. Zkratila se ti tim padem lutenalni faze a nebudes schopna otehotnet. Jde o hormonalni poruchu, urcite to zkonzultuj na gynekologii. Jsi si jista, ze se ti ovulace fakt hnula? Lutenalni faze ma byt minimalne 11 dni, lepsi je 12-14. V pripade kratke lutenalni faze muze i dojit k oplodneni vajicka, ale nez se dohrka do delohy, tak se dostavi MS a odplavi sliznici a vajicko ma smulu.

Jde to korigovat celkem lehce za pomoci syntetickeho progesteronu (prodlouzit LF). At ji udelaji hormonalni profil.
8. bře 2014 v 17:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@nonnni Právě že už to sleduji druhý měsíc :unamused: No asi budu muset zajít protože ty bolesti u MS jsou i silnější
A pitím čaju mužu ovlivnit ovulaci?
9. bře 2014 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jakým způsobem sleduješ ovulaci? Luteální fáze je plus mínus den pořád stejná, nemění se...jsi si jistá, že určuješ ovulaci přesně?
9. bře 2014 v 19:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, omlouvam se, ze vstupuji do diskuze, ale zakladat nove tema nema smysl... chtela bych se teptat, 20 DC jsem byla u dr a delal mi UTZ a rikal, ze ovulace jeste neprobehla...Ukazoval mi vajicko... tak jsem na nej koukala, pac jsem si myslela, ze uz je za mnou. Dnes jsem 32DC a MS nikde, ani prsa neboli, bricho neboli... nevim kdy cekat, ze to prijde... muzete mi nekdo prosim rict svuj nazor? Dekuji
1. lis 2016 v 06:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
Cykly mam normalne 28-30 dni... Po UTZ jsem nezaznamenala kdy probehla ovulace. Dekuji
1. lis 2016 v 06:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek