Ovulace už 11DC nebo 12DC, je to možné?

edisonka13
6. led 2014

od Listopadu 2013 jsem nasadila na 2 měsíce kontryhel na sliznici ( vždy do poloviny cyklu) V prosinci už jsem měla cyklus upravený na 28 dní, jako předtím. Poslední MS 21/12 2013 do 24/12 2013, 25/12 opět kontryhel 2× denně do 28/12 2013.Pak jsem kontryhel vysadila a 31/12 a 1/1 jsem měla bolesti břicha, narůžovělý výtok, 1× i krev a pak 2/2 ještě hnědé špinění. 2/2 jsem měla BT 37,3 což je u mě teplota po ovu. Takže teď moje otázka, mohla to být posunutá ovu na 11 nebo 12DC, když normálně ji mívám až 17DC? CZN včera a dnes opět bolest břicha jako při ovu, ale ovu test negativní, teplota 37,2. Už jsem z toho magor :zed: Může být ta včerejší a dnešní bolest nidace o ovu opravdu posunutá a ovlivněná tím kontryhelem? Miminko moc chceme. Stalo se to někomu??

pisisvori
6. led 2014

@edisonka13 ahoj samožřejmě ovulace může být takhle brzo. Stejná (většinou) je u jedné ženy luteální fáze (doba od ovulace do MS), ovulace se může posunovat.

edisonka13
autor
6. led 2014

Ahoj pisisvori, moc ti děkuji za odpověď. Snad to tak bude a nám se už tento měsíc zadaří, pokud by to byla opravdu ovulka kolem Silvestra, tak tyhle bolesti, píchání a dlobání by mohly být uhnizďování 😀 ....No a nebo taky ne 😒 To asi stejně ukáže čas

dorinek
6. led 2014

@edisonka13 - já taky pila kontryhel...sice nevím, kdy jsem dřív měla normálně ovulaci, takže to nemůžu srovnávat, ale co jsem pila kontryhel, tak jsem měla ovu vždy 9..10 den cyklu. Myslela jsem si, že se nebude mít vajíčko kam "posadit", že ještě nebude narostlá sliznice, ale mám 2 děti. Takže než vajíčko doputovalo, kam mělo, tak asi narostla 😅 Takže otěhotnět můžeš i takhle brzy po MS. 😉

edisonka13
autor
6. led 2014

Ahoj Dorinek, super, díky za info 🙂 Moc by se mi to líbilo, ale po těch 4 měsících neúspěchu už pomalu začínám být skeptická ☹ Sliznici jsem měla minulý cyklus 10mm a to 28DC, ale Dr mi tvrdil, že to je úplně standartní nález zdravé sliznice, takže nevím, kde je problém 😒 ( právě jsem k němu chtěla jít na měření v době ovu, ale on mě chtěl vidět až těsne před MS)

katyxq
6. led 2014

může být - já mívala ovulaci 14. až 18. DC a pak najednou cyklus s ovu 11. DC a ten cyklus jsem otěhotněla 😉 (v albu mám grafy BT z té doby)

lenicka07
6. led 2014

@edisonka13 Měla jsem to podobně jako katyxq - otěhotněla jsem v cyklu, kdy se mi najednou ovulace posunula asi na ten 10. DC, předtím jsem měla moc krátkou luteální fázi a ovulaci 17 DC. Pokud jsi měla luteální fázi třeba 9 dní, je to málo a mohl v tom být problém (já měla jen 5 dní a tři roky marné snahy). Druhé těhu pak úplně neplánovaně během kojení. Takže klídek, ono se to podaří !!

kotcheva
7. led 2014

Ahoj, take mivam ovulaci 9. -10. DC, takze to neni ňic vyjimecneho😉. A hlavne nepropadej panice, kdyz nejsi 4. Mesic tehotna🙂. Vsechno ma svuj cas a miminko si ten svuj spravny vybere samo😉.

edisonka13
autor
9. led 2014

ahoj holky, tak já pořád čekám, ms má dorazit cca 18/1, tak jsem teda moooc zvědavá. Břicho mě pořád pobolívá, chvílema až tak, že si myslím, že ovu přece jen neproběhla a probíhá až teď, ale je divný, že by probíhala asi střídavě 10dní 😕 No prostě se už ze mě stává regulérní blázen 😅