Ovulační krvácení, ovulační testy negativní, je to možné?

stepankakv
23. říj 2013

Ahoj holky, trpím už nějakou dobou na pravidelné krvácení mimo cyklus cca 14 DC. Doktoři tvrdí, že je to ovulační krvácení. Nyní se snažíme o mimi 4 měsíce a já jsem začala s ovu testy. Už 3 den mám ovu krvácení a ovu testy negativní :( Je to možné? Máte někdo prosím zkušenost s negativními ovu testy a přitom ovu proběhla? Začínám mít strach :(

janicka85
23. říj 2013

ahoj, to je normální, že ovulační testy nejsou spolehlivé

markyska82
4. lis 2013

@stepankakv .
Mám úplně stejný problém.Mám ovulační krvácení,ale testy pořád negativní.Jak to dopadlo u Vás? Byly testy potom pozitivní?Zkoušeli jste mimi i v době ovu krvácení?Nevím,jestli do toho máme jít,abych nebyla vadná🙂

stepankakv
autor
4. lis 2013

@markyska82 ahoj, já jsem byla u doktora v době krvácení, protože byly testy negativní a doktorka mi řekla že ovu proběhla a že krvácení by připsala tomu...potom jsem přestala krvácet po cca 7 dnech a měla jsem bílý výtok a ovu test pozitivní :D absolutně nechápu :D takže asi tak >.. jinak se snažíme i přes to 🙂

markyska82
5. lis 2013

To je teda něco - aby se v tom prase vyznalo (promiň /te mi ten výraz). Já už krvácím druhý den,ale už minimálně.Dnes jsem si dělala 2 ovu testy a negativní - ta druhá čárka je vidět jen trošku.Jsem dnes 15 den cyklu. Ovu testy dělám vždy od konce MS,abych jí nezmeškala(takže podle nich jsem ještě neovulovala)

ladie
5. lis 2013

Já bych ovu testy zase tak neřešila. Zkoušela jsem je x měsíců, doslova "pročůrala" nehorázné peníze a podle testů prostě neovuluju 😉
Ale kde by se pak zjevil náš syn a pak ještě jedno těhotenství (bohužel neúspěšné). Takže tak.

janicka85
6. lis 2013

janicka85 pokud chceš otěhotnět, já chodím k doktorce do CENAPu v brně, ona prý radí i po internetu- přes poradnu CENAP
🙂

vggzg
13. kvě 2016

ahoj holky zrovna řeším to samé...už druhý měsíc lehké špinění kolem ovu ale testy stále negativní,jsem z toho na prášky. Včera mi řekl můj gyndař že mám zkusit test ještě večer s stejně sněhobílo. Než mi začalo před dvěmi měsíci špinění tak ovu testy byli pozitivní a teď nic. Beru dostinex abych tu ovulku vůbec měla.... mazlení bylo 8.,10.,11.,12. a špinění mám od 12. myslíte že máme nějakou šanci??

dzogobela
13. kvě 2016

Já měla cyklus, kdy jsem otěhotněla, taky kolem 15 DC špinění, taky jsem si myslela, že je to ovulace, ale testy byly bílé... Nebyla, ovulace u mě nakonec byla až asi o dalších 12 dní později, měla bych nakonec cyklus cca 40 dní. Tak si myslím, že občas může být to špinění způsobeno i něčím jiným.

vggzg
13. kvě 2016

@dzogobela já mám cyklus přesně na den právě...ale všechno je možné..uvidíme

luuucatko
5. čer 2017

Ahoj holky, chtěla jsem se zeptat. Dne 31.5. mi vyšel pozitivní ovu test, ale hlen žádný. Včera i dnes ovu test negativní, ale mám naprosto průhledný táhlý hlen. Co to znamená? Mám ovu i přesto, že je test negativní?