• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Ovulační mikroskop Meopta, máte zkušenost?

23. srpna 2012 
Máte někdo zkušenosti s ovulačním mikroskopem??? Já ho dostala od známé a bez návodu. Prý když jsou tam vidět tečky tak jsem neplodná a pak tam mají být vidět kapraďovité vzory a to bych měla ovulovat. Ale já tam teď vidím takové jakoby kytičky,něco jako když maluje mráz na okna a nejsem si jistá,jestli je to ten kapraďovitý vzor. A dále bych ráda věděla jestli se někomu na základě tohoto mikroskopu podařilo otěhotnět. Budu ráda za každou informaci. :dizzy_face:
21. srp 2012 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kapradinky jsou jako namalovany mrazem na okno :slight_smile: jeste je pak mezistav, kdy jsou videt kapradinky spolu s teckama. To byva pred ovulaci, nebo po ni.
Mikroskop mam uz dlouho, ale zkousela jsem ho pouzit az loni, kdyz jsme chteli druhe dite. V listopadu jsem nasla kapradinky, navic cipek otevreny s ovulacnim hlenem, tak jsem zautocila na pritele a ted tu chovam 12denni holcicku :wink:
Tak at vam to taky brzy vyjde!
@jajda2011
21. srp 2012 ve 20:04  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@palomitacheca Děkuji je hezké to takhle číst. :slight_smile:
21. srp 2012 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajda2011 já z toho měla velikou radost :slight_smile: sice test v den předpokládané MS byl negativní, tak mě to dost zklamalo, protože jsem si byla fakt jistá, že to vyšlo, ale o týden později byl jasně pozitivní :slight_smile: nenechali jsme si říct pohlaví a vyšla mi vysněná holčička, tak o to to bylo ještě lepší :slight_smile:
21. srp 2012 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí (1)
autor
@palomitacheca Tak moc gratuluju my se už snažíme 2,5 roku byli jsme i na IvF,teď podstupuji léčbu tradiční čínské medicíny. Tenhle ovulační mikroskop mi dala kamarádka aniž bych jí řekla,že chceme mimčo a že jsem si prošla IVf. Tak budu doufat,že nám to pomůže.
22. srp 2012 ve 14:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajda2011 to uz se snazite hodne dlouho, tak uz to snad konecne musi vyjit! :wink: zkus si kontrolovat prubezne cely cyklus, abys videla, jak se to v prubehu meni. Jsem cetla, ze nekomu to treba neukazuje, ale tezko rict proc. Zkousis si merit teplotu, nebo kontrolujes cipek?
22. srp 2012 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca No teplotu si kontroluju, ale nevím jak si kontrolovat čípek :unamused:
22. srp 2012 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@jajda2011 dulezity je, jestli si na nej vubec dosahnes :slight_smile: behem ovulace se cipek zkracuje, otvira a navic se meni i hlen.
22. srp 2012 ve 21:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@palomitacheca Aha no to jsou věci :slight_smile: ,zvláštní je,že se snažíme tak dlouho, doktoři u nás nenašli problém a o takových to věcech mi nikdo nikdy neřekl. Ani o měření teploty, ovulačním mikroscopu a kontrolování čípku. Tak moc děkuji za rady.
23. srp 2012 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
23. srp 2012 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tvůj příspěvek